Skocz do zawartości

Głowa Sidorowicza.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Z tą głową to cała zabawa. Na skrinach które są w postach i w przewodniku, głowa leży jakgdyby obok krzaku czy drzewa. Ja swoją za posterunkiem wojskowym znalazłem po długich poszukiwaniach ( 4 raz w tym miejscu ). Problem wziął się z tąd, że od Sidorowicza dostałem informację, głowa obok posterunku. I tak miałem w historii w PDA. Ale po drodze wyczyściłem trupa bandyty i w histori zapis zmienił mi się na " koło mostu". Jednak poszedłem pod tylną bramę na posterunku, obłaziełem naokoło krzak ( obejrzany w przewodniku ) i wszystkie inne. I nic. Poszedłem więc za most, w kierunku lokomotywy. Walka z psami i dzikami, i nic. No to elektryczny ( dawniej ) tunel, Psy, koty, pijawka zabijająca uderzeniam, prawie cały czas nie widoczna ( a jak walnie, to obraca nas plecami do siebie i zabij tu taką ), zabijająca błyskawicznie. A głowy nie ma. W PDA, cały czas zapis informujący, że głowa koło mostu. Ale wracam na posterunek. Teraz włażę do karzdego krzaka po 2 - 3 razy z różnych stron. No i jest! W tym krzaku z przewodnika, ale z zewnatrz absolutnie niewidoczna. Zobaczyłem tylko tą ikonę, która pozwala na zabranie. Czyli jak ktoś znowu jej tu będzie szukał, niech włazi do krzaka kucają. Ta sytuacja to bug, czy jest to błąd tłumaczenia, że Sidorowicz jedno, a historia rozmów drugie. Gdzieś czytałem, że zapisanie gry, zmienia lokację głowy. To czemu zmienia zapisy PDA, a nie lokację? A zapisać musiałem, bo mi się przytrafił łup z bandyty ( obrzyn, amunicja, kasa).

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja to bug, czy jest to błąd tłumaczenia, że Sidorowicz jedno, a historia rozmów drugie. Gdzieś czytałem, że zapisanie gry, zmienia lokację głowy.

To nie jest bug, ani błąd. Tylko nie jest do końca tak jak piszesz..zapis i wczytanie gry zmienia położenie obiektu, nie sam zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację robiłem ten sam błąd i głowa na potem i nigdzie jej nie było. Kiedy cofnąłem zapis i wczytałem ponownie głowa była pod wiaduktem koło krzaków w widocznym miejscu. Ten mod to sport dla wytrwałych, trochę nerwów i wszystko śmiga jak trzeba. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staff Leader. Zapis gry, nie przeniósł głowy gdzie indziej, bo była tam gdzie ją wskazał Sidorowicz, czyli na placówce wojskowej. Ze wskazaniem placówki wyszedłem od Sidorowicza i tam się kierowałem. Zmianie uległa tylko treść wpisu w historii, określając błędnie jej położenie za mostem.

Ale to małe piwo w porównaniu z poczynaniami Kostii. Na bagnach Kostia, nie wyszedł z szybu wyjściem, lecz wlazł w ścianę i nim ja wyszedłem wyjściem , był pod płotem i zobaczyłem jak przez drut kolczasty, prawie na wprost szybu polazł na bagna. Zanim dotarłem do dziury w płocie, on był już w połowie mapy. Gdy dotarłem do stacji pomp, jego znacznik był już koło wioski. A zadanie zaliczono mi, na prawo od wierzy. I kto tu kogo prowadził? Ja jego, zgodnie z dialogiem, czy on mnie ?

To co teraz napiszę może bardziej pasuje do problemów technicznych, ale spory odcinek drogi, od zlikwidowania nazistów, do kontrolera, pokonałem bez dolnej części tekstury. Miałem tylko niebo, a szedłem wg mapy. Dopiero nadzianie się na jakąś drobną anomalię, przywróciło mi tekstury tuż przed zombiakami.

Teraz już mam zadanie na Agroprom, zobaczę jakie niespodzianki mi mod przyniesie :ohmy: .

Edit.

Ponieważ od począku gram na własnych ustawieniach klawiatury, nie pamiętam czego dotyczył klawisz "F". Podpowiedzcie.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.