Jump to content

Głowa Sidorowicza.


cichy
 Share

Recommended Posts

Mod stabilny, dużo słabo widocznych anomalii, menażeria zwierzęca też mocno reprezentowana, nowe personaże. // Tu pytanie: czy ktoś znalazł już "głowę Sidorowicza" ? Latam zgodnie ze wskazówką na południe od posterunku i nic...

Link to comment
Share on other sites

Ta "głowa Sidorowicza" to przerobiony, znany z NS quest na Gwiazdę Wieczorną. Artefakt, czy też w tym wypadku głowa, może się spawnować w trzech miejscach. Między ATP a nasypem kolejowym. Między ATP a kanałem melioracyjnym pod drogą. Między młynem a nasypem kolejowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Z tą głową to cała zabawa. Na skrinach które są w postach i w przewodniku, głowa leży jakgdyby obok krzaku czy drzewa. Ja swoją za posterunkiem wojskowym znalazłem po długich poszukiwaniach ( 4 raz w tym miejscu ). Problem wziął się z tąd, że od Sidorowicza dostałem informację, głowa obok posterunku. I tak miałem w historii w PDA. Ale po drodze wyczyściłem trupa bandyty i w histori zapis zmienił mi się na " koło mostu". Jednak poszedłem pod tylną bramę na posterunku, obłaziełem naokoło krzak ( obejrzany w przewodniku ) i wszystkie inne. I nic. Poszedłem więc za most, w kierunku lokomotywy. Walka z psami i dzikami, i nic. No to elektryczny ( dawniej ) tunel, Psy, koty, pijawka zabijająca uderzeniam, prawie cały czas nie widoczna ( a jak walnie, to obraca nas plecami do siebie i zabij tu taką ), zabijająca błyskawicznie. A głowy nie ma. W PDA, cały czas zapis informujący, że głowa koło mostu. Ale wracam na posterunek. Teraz włażę do karzdego krzaka po 2 - 3 razy z różnych stron. No i jest! W tym krzaku z przewodnika, ale z zewnatrz absolutnie niewidoczna. Zobaczyłem tylko tą ikonę, która pozwala na zabranie. Czyli jak ktoś znowu jej tu będzie szukał, niech włazi do krzaka kucają. Ta sytuacja to bug, czy jest to błąd tłumaczenia, że Sidorowicz jedno, a historia rozmów drugie. Gdzieś czytałem, że zapisanie gry, zmienia lokację głowy. To czemu zmienia zapisy PDA, a nie lokację? A zapisać musiałem, bo mi się przytrafił łup z bandyty ( obrzyn, amunicja, kasa).

Edited by kondotier
Link to comment
Share on other sites

Ta sytuacja to bug, czy jest to błąd tłumaczenia, że Sidorowicz jedno, a historia rozmów drugie. Gdzieś czytałem, że zapisanie gry, zmienia lokację głowy.

To nie jest bug, ani błąd. Tylko nie jest do końca tak jak piszesz..zapis i wczytanie gry zmienia położenie obiektu, nie sam zapis.

Link to comment
Share on other sites

Tu masz rację robiłem ten sam błąd i głowa na potem i nigdzie jej nie było. Kiedy cofnąłem zapis i wczytałem ponownie głowa była pod wiaduktem koło krzaków w widocznym miejscu. Ten mod to sport dla wytrwałych, trochę nerwów i wszystko śmiga jak trzeba. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Staff Leader. Zapis gry, nie przeniósł głowy gdzie indziej, bo była tam gdzie ją wskazał Sidorowicz, czyli na placówce wojskowej. Ze wskazaniem placówki wyszedłem od Sidorowicza i tam się kierowałem. Zmianie uległa tylko treść wpisu w historii, określając błędnie jej położenie za mostem.

Ale to małe piwo w porównaniu z poczynaniami Kostii. Na bagnach Kostia, nie wyszedł z szybu wyjściem, lecz wlazł w ścianę i nim ja wyszedłem wyjściem , był pod płotem i zobaczyłem jak przez drut kolczasty, prawie na wprost szybu polazł na bagna. Zanim dotarłem do dziury w płocie, on był już w połowie mapy. Gdy dotarłem do stacji pomp, jego znacznik był już koło wioski. A zadanie zaliczono mi, na prawo od wierzy. I kto tu kogo prowadził? Ja jego, zgodnie z dialogiem, czy on mnie ?

To co teraz napiszę może bardziej pasuje do problemów technicznych, ale spory odcinek drogi, od zlikwidowania nazistów, do kontrolera, pokonałem bez dolnej części tekstury. Miałem tylko niebo, a szedłem wg mapy. Dopiero nadzianie się na jakąś drobną anomalię, przywróciło mi tekstury tuż przed zombiakami.

Teraz już mam zadanie na Agroprom, zobaczę jakie niespodzianki mi mod przyniesie :ohmy: .

Edit.

Ponieważ od począku gram na własnych ustawieniach klawiatury, nie pamiętam czego dotyczył klawisz "F". Podpowiedzcie.

Edited by kondotier
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity