Jump to content

Jaki program do filmów?


Vorenus

Recommended Posts

Do niedawna miałem bsplayer 240.997 i odtwarzał wszystko, co nie było uszkodzone. Dostałem kilka filmów w HD i bsplayer przestał sobie już radzić, ściągnąłem nowszą wersję 2.56 Bulid i jest to samo. Dodatkowo program upiera się na ściąganie z netu napisów i nie można tej funkcji wyłączyć w menu. Zainstalowałem VLC media player 1.1.4 i chodzi wszystko ale nie można zmienić położenie wyświetlania napisów a i zmiana ich rozmiaru jest kwestią przypadku - udaje się raz na kilka prób. Dużo lepiej pod kątem regulacji napisów i obrazu wypada GOM Player 2.1.27.5031, ale niestety nie chce odczytywać wszystkich plików z napisami, po prostu niektórych nie widzi nawet w menu kontekstowym. Próbowałem jeszcze bestplayer 2.131 ale on też nie radzi sobie z niektórymi filmami w HD. Chodzi mi o program którym mogę odtworzyć każdego divix-a łącznie z HD, ma możliwość regulacji obrazu i napisów (wielkość i położenie) i jest w języku polskim. Szczytem szczęścia będzie informacja z którymi kodeckami lub innymi rozszerzeniami multimedialnymi najlepiej współpracuje.

Link to comment
Share on other sites

trurl3, całkiem sympatyczny jest ten subedit_b4072, trzeba do niego ściągnąć i doinstalować - MatroskaSpltter_mkv i ciągnie niemal wszystko. Nie daje rady przy formatach - HDTV.x264-hv, tego formatu nim nie odtworzymy. portals, vlc jest koszącym wszystko odtwarzaczem ale jak pisałem jest oporny na modyfikowanie napisów - wielkość i położenie. U mnie napisy są na filmie i często zlewają się z jasnym tłem, tracę niektóre wersy... Cały czas czekam na tego absolutnego, czytającego wszystkie formaty o przyjaznego pod kątem modyfikacji - przynajmniej napisów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Real Alternative... twoim zdanie ale nie innych. Nie okłamujmy się All Player bije wszystko na kolana... Jak każdy program potrzebuje kodeków. AP jest najbardziej znanym programikiem. Też BestPLayer http://www.instalki.pl/programy/download_c/97/1156.html gdyby nie zadziałało musisz wgrać kodeki

Link to comment
Share on other sites

Real Alternative to nie tylko odtwarzacz ale również biblioteka kodeków. A raczej na odwrót: świetna biblioteka kodeków a wraz z nią dodatkowo odtwarzacz stworzony specjalnie pod tą bibliotekę.

Real Alternative... twoim zdanie ale nie innych.

Że co przepraszam?:P Chyba na tym polegają zasady forum DYSKUSYJNEGO że każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie. Twierdzenie że All Player bije inne odtwarzacze na głowę niczego nie wnosi, tak samo mogę powiedzieć że to Twoje zdanie, a nie innych.

Poza tym nie jestem jakimś fanbojem żeby tu się wykłócać kto ma więcej racji.

Link to comment
Share on other sites

Windows Media Player nie które części otwierają..Ale po przewinieniu film się tnie. Program nie jest przystosowany do obsługi tak dużej rozdzielczości.

Przepraszam, ale filmy się ogląda czy przewija bo nie bardzo rozumiem. Dobrze że w kinie nie można przewijać bo nie opłacało by się chodzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.