Skocz do zawartości

Ten bladopomarańczowy pasek...


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale jakoś nie zauważyłem tematu. Dobrze że Malakas podbił .

LordDino - ale jak ja otwieram swój post do edycji, to na dole mam takie opcje

Zapisz zmiany - Użyj pełnego edytora i Anuluj.

Żadnych powodów zmiany posta nie mam. Przy pełnym edytorze są z prawej u góry krateczki z V lub bez, ale dotyczą np śledzenia tematu.

My, zwykli użytkownicy forum, na takie zmiany nie mamy wpływu

Opcja ta jest zablokowana dla zwykłych użytkowników ponieważ obawiam się nadużyć. Prosty przykład: Użytkownika A obrazi użytkownika B. Użytkownik B zamiast użyć opcji zgłoś napisze PMa do kogoś z administracji o tym. Jednak użytkownika A w tym czasie może edytować posta a my nawet nie mamy śladu że coś było zmieniane(łatwo dostępnego). Jednak myślę że możemy poszerzyć to uprawnienie dla niektórych osób jednak to kwestia które musimy przedyskutować z resztą ekipy.

@malakas

wyszło świetnie - myślę, że wielu ucieszy się gdy pasek zostanie zmieniony. Pozostaje jeszcze kwestia ikony edycji. Teraz mamy:

  • Dołączona grafika
    http://stalkerteam.pl/public/style_images/brave/comment_edit.png

    Natomiast AMK-Team, ma równie ciekawą ikonę radiacji, pasującą do klimatu stalkera, jednak teraz serwer jest niedostępny, więc później podam link.

Pytanie - czy zostawiamy bieżącą ikonę edycji?

 

Edit:

U naszych wschodnich sąsiadów - mają taki pasek edycji:

  • Dołączona grafika
    http://www.amk-team.ru/forum/public/style_images/amk/icon_warning.png

Link do przykładowego posta: tu.

 

 

 

Pomysł oczywiście do realizacji. Ikonka radioaktywności jest dobrym pomysłem i postaram się taką zrobić.  Użyje kolorów:
 

kolor dla paska to...#222222

kolor dla czcionki to...#E0AA4B

Jutro możecie się spodziewać zmiany. Gdyby kiedyś się zdążyło że znowu przypadkowo zignoruje temat dajcie znać na PMa. Oprócz tego możecie spodziewać się jeszcze innych zmian niedługo.

Zrobione. Jak wygląda to Waszym zdaniem teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Kfiat słusznie zauważył - tekst jest nieostry, jeśli zaś chodzi o jego jasność - myślę że odpowiedni byłby transparentny pasek edycji - podobnie jak z linku do AMK Team. Być może - wyrzucenie paska i sama ikona radiacji + tekst świadczący o edycji posta - będzie jeszcze lepszym pomysłem?. Jeśli nie sprawi to problemu i nie jest zbyt zajmujące, to w wolnej chwili, prosimy (myślę że kol. dołączą się do prośby) o kolejną wersję paska edycyjnego.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza podstawowa skórka ma edycję w ten sposób....można zobaczyć na dole strony po lewej jest link do skórek....Zmień styl.
 
Dołączona grafika 
 
Amk korzysta z podstawowej skórki i dlatego wpis jest podobny. Pasek w kolorze tła nie problem, poszukam kodu i zrobione.

Ja zmieniłbym jeszcze opis, np. bardziej podoba się tekst...Wpis edytował @TheEmperor dnia...28.06.2013.
//

Być może - wyrzucenie paska i sama ikona radiacji + tekst świadczący o edycji posta - będzie jeszcze lepszym pomysłem?.

Też tak myślę. Próbkę tła zrobimy szybko, tylko nie wiem jak duża ikonka mieści się w tym miejscu bo ją również trzeba przygotować. 

Nowe próbki...

Kolor tła to ...#121212

Czcionka...#404040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobiłem zmianę w poscie i pięknie mi się wyświetliła. Tylko ten żółty kolor, wg mnie trochę nie pasuje. Już proponowałem różowy, a teraz jeszcze dodam jasnoniebieski.

 

Edytowane, dla pojawienia się paska edycji.

Druga edycja. Tym razem litery mam jasnoszare, bez obramowania. Takie coś może być :thumbsup: .

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonkę w linku widzę, ale na forum jej nie mam. Czyściłem już ciasteczka i przeglądarkę. Korzystam z Opery 64 bit.
Odświeżanie i ponowne logowanie nic nie pomogło. Na razie nie wiem o co biega...czas pokaże... :sad: .
//

Już proponowałem różowy, a teraz jeszcze dodam jasnoniebieski.

@kondotier chodziło o to by nie mieszać kolorów które są już w użyciu, tylko po to by nie robić zamieszania, ale jasnoniebieski ten którym są litery http również jest bardzo dobry. Próbka ...#A6DCE9

wygląda to wówczas tak...Wpis edytował @malakas dnia...29.06.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Emperor Opera aktualizuje się sama więc mam zawsze ostatnią...obecna to 12.15 x 64 bit... :smile: . Te opcje w linkach  to ustawienia fabryczne nie wymagają ingerencji. Osobiście brak ikonki mi nie przeszkadza, ale dziwne że pojawia się wszędzie tylko nie na standardowej wielkości strony tzn. 100%... :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.