Skocz do zawartości

Problemy z uruchomieniem


Rekomendowane odpowiedzi

Przeinstalowałem  system klikam na ikonkę i nic się nie dzieje,komputer spełnia minimalne wymagania

.System Win7 profesjonal

 

 

Może nie masz wpisu w rejestrze !

 

Nic w tym dziwnego, akurat wpisy w rejestrze "zazwyczaj" dodają się same lub ich nie potrzeba tak naprawdę bo one są do uninstallera i patchy oraz często języka a gdy go nie,ma to się gra odpali w oryginalnym np. angielskim do tego dochodzą różne ustawiania jak dane logowania czy klucz produktu.

 

 

Natomiast ja dodam że brakuje aplikacji i sterowników które instalują się z grą. Na płycie powinien być katalog coś w stylu np. redist i tam w nim aplikacje dodatkowe jak securom, directx, gamespy...

 

A najlepiej po prostu zainstaluj grę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może gry prosto z czasopisma CD-Action gdzie było pełną wersją? Być może posiadasz egzemplarz z taniej serii wprost z sieci handlowej Biedronka. Być może to ostatnie powoduje kłopoty z uruchomieniem gry. Słyszałem opinie, że gra będąca tanią serią lubiła się krzaczyć bądź nie uruchamiać. Spróbujemy znaleźć rozwiązanie na twój problem. Samo to mając piracką grę może być ewidentną przyczyną braku uruchomienia gry.

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez szaleństwa.Mam wersję orginalną , wersję CD-Action i wersję korsarską . Wszystkie śmigają jak złoto . Od zawsze używam tej ostatniej , czystej i z MODami, żadnych problemów , poprostu jest najbardziej stabilna i nie ma problemu z patchami . Nie chciałbym być żle zrozumiany , nie bronię piractwa tylko zdrowego rozsądku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem tkwi w tym.że gdy COP chodził na GF 8600 .A po tym jak ta grafika siadła przeinstalowałem system i zainstalowałem Radeona x550 gra nie chciała mi się uruchamiać. Prosiłbym aby ktoś z forumowiczów przełączył grę na oświeltenie statyczne i przesłał  mi plik user.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zainstalowałem  od nowa.wersja  gry z Biedronki.

Zainstalowałem wczoraj COP na WINXP i o dziwo gra się uruchoniła.

 

W takim razie powodem może być niezgodność z nowszymi systemami, co też jest bardzo dziwne, tym bardziej jest to najnowsza część Stalkera . Próbowałeś może uruchomić grę na Windows 7 w trybie zgodności z XP bądź "uruchom jako Administrator" poprzez prawy przycisk myszki na ikonce gry tak jak radził Kumpel.?

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Znowu to samo na XP gra chodziła przez miesiąc.Teraz coś jej odbiło.Zainstalowałem od nowa po zainstalowaniu się uruchomiła.po restarcie to samo.Może ktoś ma do odstąpienia inną wersję niż z Biedronki Jeżeli kliikam na znajdż element docelowy wyskakuje mi taki bląd brak aparatu skryptów dla plików o rozszerzeniu "vbs"

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoP przez ponowną instalacja, wymaga deaktywacji starej instalki. To samo dotyczy jakichkolwiek zmian konfiguracji komputera. Może nie działać, bo serwer widzi już zainstalowana grę. Robiłeś deaktywację przed reinstalacją systemu??

Też mam zainstalowaną z płyty z Biedronki na  Win7/64. I żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znowu to samo na XP gra chodziła przez miesiąc.Teraz coś jej odbiło.Zainstalowałem od nowa po zainstalowaniu się uruchomiła.po restarcie to samo.Może ktoś ma do odstąpienia inną wersję niż z Biedronki Jeżeli kliikam na znajdż element docelowy wyskakuje mi taki bląd brak aparatu skryptów dla plików o rozszerzeniu "vbs"

 

Jeśli chodzi o pliki .vbs to coś lub ktoś namieszał ci w skryptach systemowych odsyłam cię do tego tematu : http://forum.idg.pl/topic/7031-problem-z-otwieraniem-plikow-typu-vbs/

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.