Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Lost Alpha


Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym błędzie Program Xr3da nie jest prawidłową aplikacją systemu win32.Nie mam najmniejszego pojęcia o co chodzi możliwe że to przez system mam windows XP. Pobierałem ze kilka razy i instalowałem nic dodać nic ująć proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym błędzie Program Xr3da nie jest prawidłową aplikacją systemu win32.Nie mam najmniejszego pojęcia o co chodzi możliwe że to przez system mam windows XP. Pobierałem ze kilka razy i instalowałem nic dodać nic ująć proszę o szybką pomoc.

 

Tak jak pisałem w postach dotyczących problemów z uruchomieniem LA na XP

Miałem identyczny błąd i nic nie pomogło :( 

Natomiast ta sama instalka zadziałała na Win 7 64-bit bez problemu ale że na laptopie to nie granie więc czekam

na patch pod XP żeby pochulać na PC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj a co jeśli mam 32bit to co wtedy?

 

:ermm:

To wtedy doinstaluj patch z namiaru: http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v130013-patch

I powinno zabangalać ;)

A tak między nami mówiąc ja już zrezygnowałem z LA w obecnym wydaniu - odczekam około miesiąc pojawią się patche do patchy i może pełne spolszczenie i wtedy zrobie pełne podejście do tego moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie szlag nie trafi , czekam na płytę główną , jadę  w FOTOGRAFa dzięki uprzejmości syna . LA nie odpala na XP .Czyli masz

Czyli jednak coś w zyciu masz czyli kumulację ;)

A tak na serio właśnie  przymierzam się do grania w FOTOGRAF`A w oczekiwaniu na "lepsza wersję LA" lub Tajne Ścieżki 2 + AA2 :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2014 o 16:31, gawron napisał:

Mało mnie szlag nie trafi , czekam na płytę główną , jadę  w FOTOGRAFa dzięki uprzejmości syna . LA nie odpala na XP .

Więc tak Gawron - z pedraka przezuciłem na kompa, razem z dwoma paczami: 3001 i 30013, zamontowałem/zainstalowałem, potem pacz 3001 i hula jak wściekłe, mam xp na kompie, opcje graficzne: 1000 cośtam na 700 coś tam, statyczne, średnie, w opcjach: angielski, włoski, rosyjski dałem na rosyjski.

;)

 

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dziękuję obydwu Panom.

Spodobał mi się sposób scigacza1975, ale nie zadziałał.

Jednak na całkowite wyłączenie UAC, się nie decyduję. Chodzenie po wschodnich forach do tego zniechęca. Już mi raz wrzuciły "różowe strony" :(

No cóż, jedno kliknięcie więcej za każdym razem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.