Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@RzyRzy  U mnie bez problemu. Doszedłem do bazy Szczura wodnego. Masz zapis. Z Baszarem jeszcze rozmowy nie prowadziłem.

 kolo bazy szczura.dds                      kolo bazy szczura.sav       

Ale pisałeś coś o nagrodzie za znalezienie stalkerów. Że wtedy wylot. 

DODANO. Nałożyłeś spolszczenie? Bo u Ciebie Grek i Baszar mają nicki literami łacińskimi, a u mnie nicki są grażdanką.

ss_administrator_12-25-18_21-10-56_(predbannik).thumb.jpg.d8fd70df6ca637c9e7fef24093fccd07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldManwstawiam ci tu sejwa , musisz dojść do tej wioski , tam w piwniczce jest ledwo zauważalny pentagram na ziemi jako schowek , musisz zabrac wszystko .

@kondotierzaraz spróbuje z twojego zapisu , co do tej nagrody to chodziło mi o to że według loga brakuje jakby ścieżki związanej z odpowiedzią od Zlaticza na temat zadania od niego z ogłoszenia , ale specem nie jestem co do x-raya :P

EDIT

Twoje przejście dalej z mojego zapisu , pomogło  @kondotier jak narazie zero problemu , wydaje mi się że problem u mnie polegał na tym że gram na spolszczeniu , które zmienia linijki w xr_effects.scripts a , według loga własnie w tym pliku brakuje czegoś .

pentagram.dds

pentagram.sav

Edytowane przez RzyRzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RzyRzy  Popatrzyłem na zadania i widzę spolszczenie z robalami. Chyba jednak spolszczenie dla 0.1 nie pasuje do 1.1. Będą znowu problemy. A zadanie na nagrodę jeszcze nie może mieszać, bo przecież u Zlaticza jeszcze nie byłeś. A z mojego sava raczej nie graj dalej, bo alspawn u Ciebie jest inny niż u mnie i będzie się gryzło.

Tak że jeśli nie znasz rosyjskiego, to w tę wersję chyba nie pograsz. Ale mnie też coś dopadło. Wyżej wstawiłem loga błędu. Chyba poprawiając jedno, skićkali drugie. W grze jestem dalej niż rus gracze, to nie mam porównania czy ja coś w logice złamałem, czy to błąd moda. Powtarzam grę od miejsca gdzie mogłem złamać logikę. Zobaczę jutro co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU.

Czwarta z kolei gra, pierwsza na patchu 1.1 i przykra niespodzianka. Nie mogę wejść do sztabu Pancera w Rudym Lesie. Loga podałem wyżej. Na rus forach również pytano o takiego samego, ale mieli go o wiele wcześniej, bo już na Agro. Odpowiedź była dziwna, że tego się nie leczy, ale powtarza grę z poprzedniego sava. Nie tylko próbowałem z poprzedniego, ale nawet powtórzyłem grę od Sortowni, robiąc w międzyczasie inne zadania. Z zadań scenariuszowych mam tylko to na sztab i czekanie na sygnał od barmana z kawiarni. A z loga wychodzi tak, jakby mod nie odnalazł tekstur sztabu. Na rus forach proszono o zapis i jeden z zespołu zaurusa oddawał zapis już po takim wylocie. Trochę to dziwne.

@OldMan Pisałeś że masz postawionego moda. Mógłbyś u siebie sprawdzić, czy wejdziesz do sztabu?

 kod jest 379.dds                     kod jest 379.sav          

Jak wejdziesz, trzy kroki do przodu i zapis.

Bo nie mam ochoty kolejny raz zaczynać nowej gry. Coś jest nie tak z logiką w modzie. Naprawiali buga w tych podziemiach, bo u niektórych graczy wypadały z takich szklanych baniaków arty, choć nie powinny. Może przy okazji usunęli coś za dużo.       

@RzyRzy Ty też sprawdź, co się u Ciebie wydarzy.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Jak narazie doszłem od bazy szczura do podziemi agropromu i wszystko hula , w wolnej chwili sprawdzę twój zapis .

EDIT

@kondotier Po wpisaniu kodu i próbie przejscia wylot

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : strchr(str,']')
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 181
[error]Description   : Bad ini section found: 
[error]Arguments     : [log
 

stack trace:

Dobra wiedziałem , że ryzykuje : pierwszy problem - deadmen na wysypisku przy pchlim targu zawiesza się z bronią wycelowaną w kierunku przejscia na doline mroku i nie da sie z nim gadać ...

Edytowane przez RzyRzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RzyRzy

Log taki sam jak mój. Trzeba więc czekać, aż czuwaki dojdą do tego etapu gry i się im sypnie. Bo samemu dla jednego błędu w modzie który już znam, rejestrować się u nich nie zamierzam. Szkoda że @zaurus nas nie odwiedza. Może by coś zaradził.

A co do kolejnej Twojej przygody, to podobne problemy mają rus gracze. Trzeba czekać więc na kolejnego Fixa, albo nowy patch moda. Poprawianie poprzedniej części ( Honor Najemnika ) też trwało sporo czasu.

Ale czy Ty czasem nie masz w PDA zadania, aby pojemnik z podziemi Agro dostarczyć do Krasnowa na Kordon? To trzeba zrobić, aby uruchomić scenariusz na pojemnik w X10 pod Wysypiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno sie mówi poczekam  aż autor poprawi moda ( zacznie się od nowa i tyle ), a się wciągnąłem bo grałem we wszystkie mody @zaurus -a  

@kondotier Co do pojemnika z Agro to odrazu zaniosłem do Krasnowa tak jak w zadaniu , i po wyjściu z drugim pojemnikiem z bunkra pod wysypiskiem przeprowadzam poprawnie dialog z Deadmenem , rozmawiam przez radio z zleceniodawca po wyjsciu z tunelu i przy pchlim targu "Striełok w masce" się zawiesza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RzyRzy  Tak, on tam staje bez możliwości dialogu, bo przed wami, na podejściu do piwniczki, pojawiła się grupa zombiaków. Musisz ich rozwalić, on Ci trochę może pomóc. Schowaj kontener i wtedy będzie gadał. Tu wychodzi problem z modem, bo sporo ważnych informacji jest podawana głosowo i kto "nje panimajet" , może mieć problem. I problem mieć będą tłumaczący, jak to rozwiązać. A czasem głos Greka jest zbyt mocno zniekształcony i trudny do odbioru.

A w spojlerze pomoc ze strony moda. Mapy lokacji z zaznaczonymi miejscami gdzie pojawiają się spec arty.

Spoiler

Agro.thumb.jpg.75f12b790f3bde7fea786f22869b9ccb.jpg979124922_DolinaMroku.thumb.jpg.0998fce9bd812473a9513ef52e395bf5.jpgKordon.thumb.jpg.8d64fa91bf8b46fbd90fc2876e628e1d.jpgLimansk.thumb.jpg.06a999db3fd884e56de89ccec2ada38a.jpgmagazyny.thumb.jpg.604e863fdb1fa19b4c16c0ffd03f7912.jpgSortownia.thumb.jpg.6382c54adf87b3fe968eba0a727af2af.jpgWysyp.thumb.jpg.9ef291504c6fb01e2ba6c6307db820c7.jpg

Mapy są uzupełniane. Brak też mapy Bagien, a ja na nich spec arty znalazłem w 4 miejscach.

Map nie opisuję, bo chyba każdy pozna jakiej lokacji mapa dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala mi stalkera po zabiciu Grabarza z czymś takim:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : 
[error]File          : 
[error]Line          : 0
[error]Description   : object 'marsh_space_restrictor_0003': pick_section_from_condlist: function 'message_from_zlatich_money' is not defined in xr_effects.script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!        :pomocy:

Mam zadanie odnaleźć  Deadmana  "miejsce ostatniego spotkania". Przed chwilą siedział przy ognisku  pośrodku bagien a teraz nigdzie go nie ma. Wędruje po Bagnach już tydzień i nic.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.