Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kondotier już zapodaję screena, nie mam oryginału bo usuwam zapisy ( szybciej ładuję się modzik i mniej klatkuje)... ja znalazłem Wintara tutaj na daszku.
Dołączona grafika


 

Dzięki Kondotier  - no cóz ,  pomęczę sie z tym modem. Jak na razie-czuję się jakbym grał w Battlefielda - ale to wypadkowa d...du.....ch" pomysłow SGM . Miałem nadzieję że połączenie Mizerii z SGM stworzy jakąś "wartość dodaną" - niestety jak na razie wyszła z tego kupa z dzemem.

Pozdrawiam

To pojechałeś z tym porównaniem... szajs Battlefield do Stalkera... Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....czuję się jakbym grał w Battlefielda....

Hooligans . Przeczytaj te część mojej wypowiedzi ... ale ze zrozumieniem. Nie wyrywaj z kontekstu słów. I zastanów się , dlaczego użyłem takiego a nie innego zwrotu.

BTW: każdy ma prawo określać swoje preferencje . Ja nie lubię SGM -u . I już.. Ale to nie powód aby minusowac moje wypowiedzi.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonasz wszystkie kwesty u naukowców dostaniesz osiągnięcie ASYSTENT-a jeśli przeżyje cała ekipa stalkerów Topola,to po zmianie przynależności ich na naukowców dostaniesz od nich prezent.

Misja z oazą to chyba najprostsza -przebiec między kolumnami od lewej strony po kolei-5 ray.Za 6 razem przechodzisz między gwiazdkami i jesteś w Oazie.Zabierasz art-psi psy kasujesz lub nie,do wyboru,po drabinie do góry [po drodze na wyższym poziomie jest chyba schowek z dobra giwerą ale pewny nie jestem].Oddajesz naukowcom art,nagroda

Ale nie w Dywersancie-w tunelu do Prypeci nie ma możliwości przeprowadzić ekipę w całości-po drugie w Prypeci Wano i Sokołow po zgonie w tunelu i tak są obecni przy kweście Księgarnia.

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....czuję się jakbym grał w Battlefielda....

Hooligans . Przeczytaj te część mojej wypowiedzi ... ale ze zrozumieniem. Nie wyrywaj z kontekstu słów. I zastanów się , dlaczego użyłem takiego a nie innego zwrotu.

BTW: każdy ma prawo określać swoje preferencje . Ja nie lubię SGM -u . I już.. Ale to nie powód aby minusowac moje wypowiedzi.

Dostałes minusa za samo porównanie... jak można grać w Stalkera i czuć ten liniowy  Battlefield?  Nie ogarniam twojej wypowiedzi ani toku pojmowania Stalkera...  owszem, to twój biznes że SGM jest za trudny dla ciebie ale to ciągle Stalker a nie żaden Battlefield. I tyle...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hooligans

Nie ogarniasz - cóż nie wszyscy muszą byc orłami. Krótkie podpowiedzi.

Po pierwsze - przeczytaj "Piknik na Skraju Drogi"

Po drugie - przeczytaj cykl "Zona"

Po trzecie i najwazniejsze - porównanie z Battlefieldem dotyczy tych wszystkich  ni zgruchy ni z pietruchy broni  , Alfa Teamów , pierdyliona typów amunicji  etc.To do Zony tak pasuje jak te "podkasane" dziewuszki które zastapiły całkiem poprawne postacie jak np Broda.

A gdzies w tym natłoku "swiecidełek " zgubił sie klimat Stalkera.

i poo czwarte - nie podniecaj sie "liniowością "  gier komputerowych . "Stalker" jast tak nieliniowy jak ja jestem murzynem.

BTW- skala trudności nie jest tu wskaznikiem czegokolwiek - no chyba że podniecasz sie ilością trupów ścielących się - jak mniemam-  gesto na Twoim ekranie.

 

 A teraz powaznie:

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : fatal error [error]Function   : CInifile::r_string [error]File   : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp [error]Line   : 513 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find variable character_use in [psevdosnork_normal]

 Mam wylot  z powyższym logiem podczas questu dla Trapera. Wylot następuje w momencie śmierci mutanta.

Jakas podpowiedż?

Pozdrawiam  

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz ten plik i wklej gamedata-DYWERSANTconfigscreatures 

 

Jak testowałem spolszczenie od Gatzka tez miałem taki błąd ten plik to poprawka na te psudosnorki.Wylot w tunelu,tam gdzie były burery ?
Edytowane przez smerf45
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberm i Hooligans - obaj macie część racji w klimacie liniowości, nie każdemu sie podoba fri plej lub liniowośc, co do kobiet w grze to nie mam nic do nich jako postaci w grze, zona jest także Ich światem jeśli już w nim są.

 

Liniowość w stalkerze - jedne mody ja maja inne nie, alternatywa lub więcej wyjść, teraz gram inna wersję reborna(przedtem 252/320) teraz 250/301 i w czarne anioły i jest fajnie.

Najwięcej nieporozumien jest wtedy gdy dwaj rozmówcy mysla i chcą tego samego ale każdy z nich ma biegunowo odmienna technikę i metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Vidkunsen -  generalnie masz racje , aczkolwiek liniowośc jest w tym przypadku najmniej istotna. Wszystkie mody fabularne w swej podstawie opierają sie na mniejszej lub wiekszej liniowości scenariusza. To raczej mniemanie kolegi Hooligans spowiodowało poruszenie tej kwestii.

No cóz , widocznie dla niektórych osób jedynie słuszne zdanie- to ich zdanie. Reszta ma sie radośnie zgadzac lub .. milczeć . Krytyka - nawet lekka jest co najmniej niewskazana. Bo inaczej "bedom bencki" - czytaj - dostaniesz minusa.

  Ale - OK niech będzie że nie mam racji i ten mod jest ever .Cytując priva od Hooligana-  się nie znam . Za malo gram w Stalkera i za mało książek przeczytałem abym mógł dyskutowac z Miszczem .

BTW - troche odwagi kolego Hooligans - priv nie do tego słuzy.

Koniec Off topu.

Pozdrawiam

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem wam po plusie na zgodę i zakonczenie tematu, teraz męczę akurat reborn 250 build 301, bo z reborn 252 build 320 nie dalem rady.

 

Grajcie dalej, zona czeka.

 No to grajmy :)

Zadanie: Zabij nieznane mutanty w tunelu obok Jupitera... paskudny wylot... jeden za drugim... miałem ominąć to zadanie ale dlaczego?... pomoże ktoś ????

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : fatal error [error]Function   : CInifile::r_string [error]File   : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp [error]Line   : 513 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find variable character_use in [psevdosnork_normal]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jest opcja na wrzucenie moda gdzię indziej? Ściągnie mi za 30h z jednego linku a z drugiego limit ściągań został wyczerpany i klops. Proszę o upload cokolwiek

Kolego @ShogunShinto, mam na dysku Dywersanta razem z fixami, mogę go wrzucić na Mega i poprosić Moderatorów o dodanie linku do pierwszego postu. Upload jednak trochę zajmie czasu.

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.