Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zabić Cień Monolitu :excl:

Zachar wysłał mnie do skrytki Myśliwego (Huntera) w Prypecie -opróżniłem ją i tyle się działo w tej Prypeci że zapomniałem o tym zadaniu:blush:

Teraz mam problem co miałem mu przynieść z tej skrytki - wyładowałem wszystko do plecaków (skrytek):blush:

Może ktoś pamięta zawartość tej skytki:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie miałeś przynieść. W skrytce, oprócz kilku itemów jest recepta na embrion Monolitowca. Taki embrion będzie ci potrzebny by w finale zrobić embrion Cienia Monolitu, jak zdobędziesz odpowiednią receptę, oczywiście. Potem taki embrion aktywować i zabić to co się z niego wykluje. Następnie idziesz do Górnika i rozliczasz zadanie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie łowy z aparatem fotograficznym !

od 40 dni zony robie zdjęcia i wszystkie mam  poza;

poltgerters psioniczny,ognisty oraz dorosły burer,

tym trzem rodzają zrobiłem z 300-400 zdjęć i  ciągle nie zalicza co mam zrobić bo to stało się już nudne pstrykanie bez efektów:down:

 

Może jakiś skrypt żeby wreszcie skączyć to zadanie:devil:

ss_mietek_11-12-15_20-34-05_(zaton).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy to ten szyfr co ci daje koleś stojący na minie? Gdzie suma cyfr ma być 108? Ja już nie pamiętam. Tyle się działo od tego czasu. W podręcznym notatniku mam zapisaną kombinację 48-15-16-23-4-2. Zdaje się, że to to jest. Tak anprawdę ważne są tylko te dwie ostatnie cyfry. Albo 4-2, albo 2-4.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie Ducha.

Zakończyłem ścieżkę "Zabójcy Kła"  Wróciłem do Sachaowa potem odnalazłem w X-10 ekipę naukowców "Zaginiona Ekspedycja" ... Jakut który obecnie jest na Magazynach Wojskowych wspominał (po zabiciu Gawra) że powinien być na Agropromie .. Było coś o tym ża Duch się niecierpliwi..W starym poradniuku
jest wzmianka że powinienem dostać SMSa od Ducha tylko że Ducha nigdzie nie ma...  
Prawde mówiąc pogubiem się.. W to wszystko jest zamieszany jeszcze Archara który też mi zniknął po akcji odbicia z rąk wojskowych na Agropromie
tajemniczej przesyłki na zlecenia Dana. Proszę o pomoc w usystematyzowaniu tego wszystkiego bo krążę i krążę i krążę.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w historii wiadomości czy nie ma SMS od Ducha?

Po rozmowie z Jakutem powinien on wysłać Cię do podziemi Agro (gdzie zamiast Ducha będzie zasadzka).

Szalonego Archary szukaj po całej lokacji - zapewne gdzieś biega;) Jeśli nie będzie go - przejdź ze dwie lokacje i wróć na Agro.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakut mówi ci że Duch może być na Agropromie w kryjówce Striełoka. Idziesz tam, wchodzisz do podziemi. Tam czeka na ciebie kilku Mścicieli. Likwidujesz, wracasz do Jakuta. Ten mówi ci że Duch może też być na Radarze. Idziesz na Radar. Duch powinien się pojawić przy wejściu do laboratorium X-10. Rzekomego smsa od Ducha przed spotkaniem z nim na Radarze w ogóle nie kojarzę.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakut mówi ci że Duch może być na Agropromie w kryjówce Striełoka. Idziesz tam, wchodzisz do podziemi. Tam czeka na ciebie kilku Mścicieli. Likwidujesz, wracasz do Jakuta. Ten mówi ci że Duch może też być na Radarze. Idziesz na Radar. Duch powinien się pojawić przy wejściu do laboratorium X-10. Rzekomego smsa od Ducha przed spotkaniem z nim na Radarze w ogóle nie kojarzę.

Dokładnie tak robiłem i nie było żadnego tekstu u Jakuta o Radarze. Jednak sprawa już
się wyjaśniała.

Zagadałem z Jakutem i jeszcze raz poszedłem do podziemi Agropromu. Poprzednio obszukałem je aż do wyjścia na powierzchnię w kompleksie wojskowych. Jedyna zmiana jaką zrobiłem to wyszedłem ma powierzchnię właśnie w tym kompleksie (wcześniej z podziemi wychodziłem tym wyjściem przy kompleksie gdzie urzęduje Adrenalina). I nagle zjawia się Archara który rozpoczyna walkę z wojskowymi. Pomogłem mu i odprowadziłem go do tunelu kolejowego przy wyjściu na wysypisko. Od tego miejsca akcja potoczyła się dalej. Po oddaniu notebooka Archary Jakutowi pojawił się dialog o Duchu na Radarze z którym już gadałem :)  

Mam jeszcze tylko jedno pytanie: U Sacharowa pojawił się dialog o tym hełmie PSI który dostałem od Dana. Naukowiec chciał z nim po eksperymentować. Zostawiłem mu hełm czy dobrze zrobiłem ? W sumie w ekwipunku mam taki sam który pozostał po pierwszej wizycie
w X-16..

Wszystkim którzy odpisali: Dzięki za chęć pomocy !      

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem. Ja też mu zawsze oddaję ten drugi hełm. To chyba miało być jakieś zabezpieczenie na wypadek jakbyś nie zdobył hełmu psionicznego w waniliowej linii fabularnej. Albo planowano jakąś rozbudowaną linię questów z tym drugim hełmem, ale ją zarzucono. Zostało tylko małe zadanie poboczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to problemy , a raczej ciekawość z mojej strony. A nie chcę zakładać nowego tematu - bo to zbyt mało znaczące.

Ad rem:

- czy kolimator Eotech do Saigi Snajperskiej ( w/g informacji z teczki  dotyczącej przeróbki customowej )znajdujemy  czy dostajemy jako nagrodę za quest? Zlazłem kawał  Zony .. i nie znalazłem takowej w żadnej ofercie handlowej.

- czy spotkaliście się z sytuacją , że podczas rozmowy z NPC - kiem, w trakcie spożywania wypiteczności  następuje ......zgon Naszego Bohatyra?

-  czy spotkał sie ktoś z taką sytuacją?ss_bober_11-15-15_11-09-40_(l01_escape).ss_bober_11-15-15_11-09-52_(l01_escape).

Może  tytuł miał brzmieć " O jedną Flachę za daleko?" :biggrin:

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Efekt głodu to skutek wypicia. Bez wzgledu na  miejsce "akcji" - Kordon Bagna , MW ..etc,  i towarzysza do - par excellance- kielicha  - skutek jest zawzse ten sam. Byc może skrypt jakowyś się uaktywnił ( zaszyty w trzewiach Stalkera przez grupę wojujący AAA:biggrin:) - powiązany z ilością używanych butelek wódki , a trochę ich wykorzystałem traktując je  dzieki Zyle ,jako główny składnik barteru z Szerstiukiem , Maxem i Kuzniecem ( broń, ammo i pancerze ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może skrypt jakowyś się uaktywnił ( zaszyty w trzewiach Stalkera przez grupę wojujący AAA:biggrin:) - powiązany z ilością używanych butelek wódki , a trochę ich wykorzystałem traktując je  dzieki Zyle ,jako główny składnik barteru z Szerstiukiem , Maxem i Kuzniecem ( broń, ammo i pancerze ).

Za 50 wypitych butelek wódki otrzymasz osiągnięcie Alkoholik. GG może wypić tylko kilka butelek wódki i później trzeba przespać się /pobiegać po lokacjach aby można było wypić następne. W opisanym przypadku miałeś zbyt duże stężenie alko we krwi i po tej ostatniej wypitej z NPC-em po prostu się przekręciłeś. Skrypt pomyślany bardzo realistycznie:biggrin:.

Edytowane przez Anton Gorodecki
ort.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.