Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego ile masz zrobionych dla nich zadań pobocznych. Za każde zadanie, poza nagrodą, dostajesz też coś w rodzaju punktów reputacji. Dlatego najpierw są żółci a jak trochę dla nich popracujesz to robią się zieloni. Jak zakładasz pierścień najemnika nagle tracisz sporą liczbę tych punktów. Pytanie czy wcześniej nazbierałeś sobie tyle pozytywów by chłopaki zostali neutralni.Jak Wolność będzie wroga to kiepsko widze robienie dla nich zadań. Wyjścia są dwa. Cofnąć się w zapisach aż będą przynajmniej neutralni, zrobić dla nich kilka zadań by zrobili się zieloni i wrócić do tematu z sygnetem. Wystarczą zwykłe zadania typu przynieś pazur chimery czy nogę dzika. Albo ganiać do Sidorowicza na Kordon i za ciężką kasę kupić sobie przyjaźń Wolności.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nic dla nich nie robiłem, tylko linie z miotaczem i imadłami.Spróbuję tak jak mówisz.Jeszcze jakbyś mnie oświecił czy zazielenią lub zażółcą się od razu po oddaniu pierścienia czy trzeba jeszcze zrobić Warlab? Parę razy się już cofałem w zapisach a teraz dużo nie ma- tylko kwesty Pantery. W ostateczności spawner i chyba F11, ale póki co nie pękam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak. Wolność zielona, ale ja robię wszystkie możliwe zadania, co tylko się da. Robię zadanie z pierścieniem, czyli zmieniam się w najemnika, Wolność neutralna, raz mi się zdarzyło, że wroga. Oddaję pierścień, Wolność dalej neutralna, kilku zielonych. Robię dla nich kilka zadań, bronię bariery, znów wszyscy zieloni. Nie wiem jak są przydzielane te punkty reputacji. Czy zawsze taka sama ilość, czy za duże zadania więcej. Sądzę że za wszystkie tyle samo. Punkty reputacji są też przyznawane za leczenie i wspólną walkę z daną frakcją. Zresztą, po co ta gadka. Zanim przystąpisz do zadań najemników w Warlabie Wolność ma byc zielona, ot i wszystko.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny punkt dla Ciebie Kobal:

-nieśmiertelniki monolitu (plus 4 razy 10 za ammo)

-mięsacze i dziki na polu minowym

-leczący beryl

-tuszkany i szczury na dziczy

-posterunek wojskowy na Agropromie

-wioska pijawek i kontroler

To zrobiłem dla Łukasza i Wolność jest "zielona".Oprócz tego raz bariera i kwesty wkręta i zadanie na wronie jaja ale tych się pominąć nie da.

Dzięki Serdeczne!

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem w modzie przed zadaniem "Wojna mutantów" czyli w sumie coraz bliżej końca..

Nadal czyszczę PDA z zaległych zadań i mam problem z zadaniem "Znajdź wszystkie schematy Zbrojmistrza". Mam już zakończoną modernizację karabinu "Hostel" + tłumik.
Z tego co się orientuję wszystkich schamatów modenizacji ma być jeszcze 5. Właśnie chciałem zrobić zadanie "Prezent od Zbrojmistrza" jest to plecak na Zatonie w którym jest schamat ulepszenia broni Steyer. Z tego co mi wiadomo początkiem tego zadania jest sms który przychodzi do Naznaczonego od Wkręta po wykonaniu zadania na terenie Baru "Pomoc Wikingowi". Co zroibić aby Wiking pojawił się na terenie Baru. Wiem że to jest jakoś powiązane z Powinnością ale ani u Woronina ani u kapitana (o ile nie mylę) Kużmiuka *tego co daje zadanie na poszukiwanie fleszki z informacjami na temat systemu "Skif" nie ma na temat Wikinga zdnego dialogu.
Jeszcze pytanie: czy jeśli zrobię wszystkie 6 modernizacji broni będzie to zakończenie zadania "Znajdź wszystkie schematy Zbrojmistrza".

Proszę o pomoc    

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może przeoczyłeś informację o Wikingu bo pojawia się w zwykłej rozmowie. Jak będziesz w Barze to przejdź się do ogniska przy którym siedział na początku gry Kostia a potem Kieł z Pilegrzymem. Powinien tam stać młody chłopak, znaczy się nasz Wiking. Porozmawiaj z nim a dalej to już poleci. Informację o Wikingu daje Woronin przy zdaniu jakiegoś zadania, ale nie pamiętam którego. Woronin odsyła GG do kapitana Iwancowa, który daje już konkretny namiar na Wikinga.

Schematów Zbrojmistrza jest siedem. By zadanie się zaliczyło nie trzeba wykonywać broni, wystarczy znaleźć schematy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI @kobal ale..
Właśnie chodzi o to że przy ognisku Wikinga nie ma. Woronin daje tylko podstawowe zadania np. zabij zombi zabij pseudopsy itd.. Nie mam u niego zadania po którym pojawiłałby się dialog który odsyłaby mnie do Iwancowa a ten do Wikinga. W Barze przy ognisku Wikinga nie ma. Czyli coś pominąłem. Jeśli ktoś sobie jeszcze coś przypomni to proszę o pomoc.   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale chciałem żeby był bardziej widoczny.
Pytanie jest krótkie czy ktoś wie jak nazywa się w modzie jako przedmiot kartka z szyfrem która potrzebna jest do odnalezienia
ostatniego schowka w nitce z kartami dla Kuzniecowa? Ta kartka prawdopodobnie znajduje się w plecaku pod mostem
z Czerwonego Lasu do Limańska.
   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o Wikingu pojawia się u Woronina przy zdaniu zadania " Dogadać się z Łukaszem" Chodzi o umożliwienie przejścia oddziału Powinności przez tereny kontrolowane przez Wolność. Bodajże w tym zadaniu szukamy dla Łukasza ukradzionej snajperki Zastava. W nagrodę dostajemy od Woronina snajperkę SW-98 i informację, że Iwancow ma problem z jakimś stalkerem i przydała by mu się pomoc.

Notatka z szyfrem ma nazwę  kuznec_note_code

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Więc tak: co do nazwy pliku notatki z szyfrem to się zgadza. Natomiast dla tych którzy chcieliby jednak zaliczyć zdobycie schowka Kuzniecowa w Czerwonym Lesie na moście do Limańska mała podpowiedź. Żeby ten ostatni schowek w zadaniu na fotoalbum i karty dla Kuzniecowa się pojawił trzeba wykonać zadania dla Kuzniecowa 10 butelek Likieru... Zacząłem robić u Kuzniecowa dzisiaj wszystkie zdania po kolei i się o tym dowiedziałem... Szkoda że tak późno...  
Natomiast co do historii z Wikingiem w Barze wszystko co piszesz @kobal się zgadza. Jest to część nitki scenariusza "Dogadać się z Łukaszem" i zaczyna się od pytania do Woronina: "Dlaczego ludzi powinności nie ma w Barze. On na to że wysłał ich do Prypeci i sprawa jest delikatna..." Niestety u mnie jest tylko możliwość "Wstąpić do Powinności" lub zwykłe zadania np na części mutantów.. Nawet wstąpiłem w ich szeregi w nadzieii że potrzeby dialog się pokaże ale jednym z kolejnych zadań po przystąpieniu do Powinności było zabicie wszystkich na Wysypisku więc wczytałem wczytałem wcześniejszego sejwa (sprzed przystapienia) bo mi się to zadanie nie spodobało.... 
 

No nic jeszcze raz dzięki @kobal za pomoc !

       

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy Kuzniecowie jesteśmy, gdzie mozna ten likier znaleźć? Raz Barman zapowiedział, że robi imprezkę w Barzę i będzie ten likier a tu żopa, nie ma.

edit://

Gdzie znajdę dokumenty dla Woronina w Dolinie Mroku? Przeszukałem cały budynek nad X-18 i nic nie znalazłem.

Edytowane przez R4KET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.