Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Ignacinio>>>>>crouch.coef ......oraz

Actor.ltx

ph_box0_center                 = 0.0,  0.9,   0.0
ph_box0_size                 = 0.35, 0.9,   0.35
ph_box1_center                 = 0.0,  0.6,  0.0   
ph_box1_size                 = 0.35, 0.6,  0.35 
ph_box2_center                 = 0.0,  0.35,   0.0  
ph_box2_size                 = 0.1, 0.25,   0.1

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem

Kiedy pojawia się fotograf w pieczarze na niezbadanych terenach? Potrzebuję go do likieru dla Kuźniecowa. W pieczarze jest stała ekipa (4 osoby). Fotografa niet.

Edit: Fotograf pojawił się gdy poszedłem podsłuchiwać Maksymiliana na kamień.

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Obecnie jestem przy questach dla Błyskawicy, przeglądając poradniki, powinienem mieć już dawno przejście na wschodnią prypeć. Chodzi mi o quest na exo Czarnego Doktora. Coś pomotałem. Z tego co pamiętam miałem quest na notatniki od Sacharowa, Wilkowi przyniosłem art Czarny Anioł. I wg tego: http://www.amk-team.ru/forum/topic/11998-gid-po-op-1-i-oop/ to powinienem od Krzyża dostać quest na wybicie pseudogogantów na ciemnej dolinie, a nie mam. Nie też żadnego zadania z nimi związanego. Ma Ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście do Wsch. Prypeci (z Jantaru) wskaże Kałmuk za przyniesienie składników. Wilk powinien dać Ci namiar na schowek, po odnalezieniu którego wrócisz do Fanata na Kordon co zaowocuje w końcu zadaniem na pseudogiganty i tak dalej...

Opis całego qwestu: http://znakos.ru/prohozhdenie-igry-stalker-narodnaya-solyanka-chast-7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no własnie, zadania dla Kałmuka mam zrobione.

 20160526100823_1.jpg20160526101146_1.jpg

 

Jak widać przejścia nie ma.

Wracając do Wilka, ten quest pamiętam, kiedyś jak za którymś tam razem przechodziłem soljanke to ten quest wykonałem, przynajmniej do zabicia pseudogigantów. 20160526102051_1.jpg20160526102147_1.jpg

Wilk dla mnie nie ma wiecej zadań (oprócz na przemian wybicia jakiś tam mutantów), a Fant oprócz teleportacji też nic nie oferuje. 

20160526102649_1.jpg

I dalej nie wiem co robić.

 

Coś nieźle pomotałem. Nie mam przejscia agro na bagna, nie spotkałem Arianny (czy jak jej tam). Wychodzi na to że początek questu spieprzyłem ;]

Edytowane przez Yozue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu notatki z X-16 uaktywni się przejście Agroprom - Bagna. Wchodzimy od strony Agro na Bagna i zaraz przy wejściu powinna być Ariadna.

Tutaj jeszcze jeden poradnik na zadanie p.t.: Egza Czarnego Doktora (bardziej szczegółowy) - http://bar-reaktor.ru/forum/173-1540-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chyba już wiem, nie wziąłem z drugiego plecaka info o Fanta (na magazynach woj.). Teraz u Fanta pojawia się dialog odnośnie tego. :D

Kurde, pomieszały mi się podejścia do tego moda, soljankę przechodziłem parę razy, teraz op-2 już 3 raz próbuje przejść. 

Nie wiem jak nie którzy przechodzą soljanke bez poradników. :P 

Edytowane przez Yozue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów schowek...

Tym razem Stalkera Bubulki w x-10. Widzę go za rozsuwanymi drzwiami ale sięgnąć nie da rady.Lotsman w poradniku na screenie jest wewnątrz tego pomieszczenia - czyżby jakiś teleport?

Tak was czytam i wychodzi na to ,że przeoczyłem schowek Aleksandrycza- drozda mam ale korda już nie. Dzięki.

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w schowku Aleksandrowicza na Jupiterze jest i jeszcze fajny , niezbędny karabin (moim zdaniem lepszy kiler na mutanty niż drozd). Jak się wybije mutanty na Jupiterze, to później jest o wiele luźniej, a fabryka staje się zupełnie pusta.

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ignachinio - By dostać schowek Aleksandrycza trzeba zdobyć wszystkie trzy kontenery. Poza tym ten schowek nie ma znacznika na mapie. Trzeba się sugerować opisem podanym przez Aleksandrycza. Czyli schowka trzeba szukać na Jupiterze, w magazynie kontenerów, na dachu jednej z przybudówek. Patrz tutaj.

W grze można zdobyć jeszcze jeden karabin maszynowy Kord, nawet lepszy od tego ze schowka Aleksandrycza, bo z większym magazynkiem. Jest to losowa nagroda za jeden ze schowków w Wiosce Nowicjuszy na Kordonie, które trzeba odszukać przy cyklu zadań Sidorowicza związanych ze składkami na różne szczytne i patriotyczne cele :) .

Do zadanie Wikinga oczywiście dobra snajperka z auto namierzaniem i najlepiej z dużym magazynkiem. Zombie jest sporo i podczas przeładowywania zjedzą Wikinga. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciekawostka

Modyfikowane serce poltergeista 2

Przemiana tego artu na art z indeksem "2" , oraz artu od Muchy następuje  po podejściu do zakopanego do połowy okna w szpitalu- dostajemy różowy SMS informacyjny.

Nie miałem  w plecaku modyfikowanego serca z Warlabu ( zapomniałem zabrać- miałem tylko kwiatek) nastąpił spawn po SMS-ie   i modyfikowane serce 2 pojawiło  się w plecaku..

Operację powtarzałem 3 razy z jednakowym skutkiem i poleciałem z fabułą aż do ożywienia Muchy. Dla pewności wróciłem się do Warlabu i zabrałem art który z kolei też normalnie przemienił się na art z indeksem "2".

Nie wiem jaki to ma wpływ na grę, bo dla pewności gram bez wykorzystania tej anomalii. Sprawdźcie u siebie czy też się tak dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.