Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

U mnie nie ma schowków alpinisty ani drugiego schowska striełoka mimo iż mam na nie zadania. Wrzucam sejw.

Powinny być na balkonie ale ich tam nie ma.

Podobny problem ze schowkiem striełoka. Jest zrespiony ale jeśli go wezmę to zadanie się nie zalicza a i bonusów nie ma (ma tak być?)

Pozdrawiam i dziękuje z góry.

pp5.dds

pp5.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dach wchodziłeś z ATP? Bo tam jest skrypt. Nie wiem jak z Alpinistą ale przy Striełoku było tak, że jak wlazłeś na drzewo inną drogą to nie zaliczało zadania. We wcześniejszych wersjach OP było możliwe wejść po tym drzewie, nie trzeba było ganiać na ATP. Ale jak tak zrobiłeś za pierwszym razem to właśnie nie zaliczało zadania i nie było bonusów. W sumie wejście po drzewie było dobre jak zdarzyło sie spaść z drutów. A w OP-2 w ogóle zamkneli tą drogę, założyli tam maleńki teleport blokujący tą drogę. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czy nie ma coś z tym wspólnego zadanie na medalion Doktora. To znaczy, że najpierw trzeba zaliczyć medalion a dopiero potem schowki. Ale to czysty domysł. Ja w sumie nie kombinowałem tylko do każdego z tych zadań podchodziłem osobno i zawsze start z ATP. Najpierw medalion, potem Striełok, potem Alpinista.

 

@ Łobuz - Masz spawner w menu gry, tylko, że to kosztuje 200000 rubli. Ewentualnie przyślij mi sejwa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Alexandrycza rozwiązany:biggrin:

Teraz następny problem - Przeszedłem na Radar z doliny mroku iżadnego kontrolera nie spotkałem :angry:

Okrąg który pokazywał na mapie zadanie znikł a zadanie zostało mimo powtarzanych regularnie wizyt nie ma kontrolerów:blush:

Co z tym fantem zrobić:huh:

 

Jeszce jedno jak się mam dostać na CA 2 po złote kotlety jak nie mam przejścia :ermm:

ss_mietek_10-12-15_21-58-10_(l05_bar).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po przejściu na Radar zaraz przy tunelu leżą zwłoki monolitowca, których nie przeszukałeś i nie wziąłeś z nich pewnej notatki. A by dostać sie na CEA-2 trzeba wziąć od łukasza zadanie na mózgi kontroilerów, zdobyć te mózgi podczas pierwszej wizyty na CEA-2 przy zakończeniu waniliowej linii fabularnej. Po zaliczeniu tego zadania dostaniesz namiar na teleportery monolitu, dzięki którym dostaniesz się na CEA-2.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zwłoki  jakie widzę przeszukuje  dla łupów:cool:

Ale jakbym akurat tych zwłok nie znalazł to jak to obejść:blush:

Zadanie na mózgi wykonałem -poszukam tego teleportu dzięki .:biggrin:

Mój spis przejść podaje że od Łukasza dostałem przejście CA 2 - ATP za misje z mózgami:blush:

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bugi uniemożliwiają ci grę tylko twoja nieuwaga. 

Jakby monolitowca nie było przy tunelu to daj znać, powiem ci co dalej

Przejście CEA-2 - ATP daje nie Łukasz a wartownik przy bramie i tamtędy nie dostaniesz się na CEA-2

Jeżeli zrobiłeś zadanie z mózgami dla Łukasza to Łukasz powiedział ci o skrytce przy Monolicie. Tam znajdziesz ręczne teleportery Monolitu. Ty po prostu nie czytasz dialogów. :geek:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dialogi czytam i to dokładnie nawet sobie screnshoty robie:cool:

Ale poza teleportami koło monolitu zebranymi (5 szt) nie mam żadnego info o przejściu na CA 2:down:

Sprawdziłem grę i kilka plików ma nieprawidłowom sume kontrolną .Może to jest przyczyną błędów w grze.

Z linka w rekomendowanej instalacji nic mi nie ściąga (30 min) mam ustawione na Mega jęz.Angielski .

Torbe Sacharowi oddałem

 

Najlepsze że ja ściągałęm a u koleg któremu instalowałem wszystko działa dobrze -mnie ta gra chyba nie lubi:blink:

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz info bo takiego przejścia nie ma. Na CEA-2 dostajesz się za pomocą teleportera monolitu. Później dostaniesz przejście na CEA-2 z Sarkofagu. I możliwe, bo nie pamietam dokładnie, podczas linii fabularnej Błyskawicy, ta otworzy sterownię Monolitu, ale czy przejście? nie pamietam.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko - mimo "odhaczenia" jako zakończone questu na Medalion Doca - mam go nadal w plecaku. Coś sie chrzani - czy tak ma być?

Oraz:

Drogi Kobalu - Рудимент грудины ,  Селезенка крысы, Рог Когтя смерти , Хребет выползня ,Рука чумного зомби,Нога занозы,Железа паука -jak brzmią polskie nazwy tychże "potworków".

BTW : jednak męczę dalej ten "potworny mod".Przejdę go - kurna - do końca . A potem dopiero zapluję się narzekając na różne takie:biggrin::biggrin:.

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Рудимент грудины - fragment mostka - kobiety zombie

Селезенка крысы - śledziona szczura - wszelkie odmiany szczurów

Рог Когтя смерти - róg szpona śmierci - szpony śmierci

Хребет выползня - grzbiet pełzacza - pełzacze

Рука чумного зомби - ręka zarażonego zombie - szczególna odmiana zombie, gdy sie zbliżają, zaczynasz krwawić i ogólnie kiepsko z tobą

Нога занозы - noga patyczaka - takie biegające krzaczki, trudne do ubicia, bo trzeba trafić w oko, zadają duże obrażenia

Железа паука - żądło pająka - pająki

 

 

 

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.