Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@apg2312 Dzięki! Niedługo zerknę czy jest na miejscu. Wczoraj biegałem za tym do 3 nad ranem jak ostatni idiota, bo wziąłem pod uwagę tylko to, że może być wyżej.

 

@R4KET Gadałem z nim już, nie chce w ogóle poruszać tego tematu. Zadanie jest na etapie "oddaj dokumenty Wilkowi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam! Mam wrażenie, że jak brałem rzeczy po zażyciu lekarstwa od doktora to już ich nie było. Z drugiej strony to przedmiot kwestowy, chyba nie powinien znikać? Przeczesałem wszystkie swoje schowki bardzo dokładnie, też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już spotkanie z niejakim Gawrem? Wtedy jesteś okradziony i nie wszystkie rzeczy wracają do ekwipunku. Ale to już nieważne. Skoro ich nie ma a chcesz zakończyć te zadanie to trzeba je sobie po prostu zespawnować lub dopisać któremuś handlarzowi do oferty i kupić, ewentualnie skorzystać ze spawnera wbudowanego w menu gry, choć to drogie rozwiązanie ale najszybsze. Nazwa tych dokumentów to sak_document2 Jeżeli sobie z tym nie poradzisz to wstaw jakiegoś sejwa ale nie wiem kiedy ci to zrobię. Zarzuciłem już OP-2 i teraz zakopałem się po uszy w wiedźminie. Co za tym idzie rzadziej bywam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal Sprzęt nie pozwala na trzeciego Wieśmana, ale z relacji wiem, że to świetna przygoda na dłuuugie godziny. Zazdroszczę. Nie żal ci tak, stalkerze, opuszczać Zony? ;)

 

Nie miałem spotkania z Gawrem, na razie na ostatnich nogach dogrzebałem się do Radaru po pudełka dla Kulinara, ale musiałem wrócić, bo zasoby nie pozwalają przeć dalej. Zamiast tego pomyślałem, że pójdę sobie na Bagna i pozwiedzam, bo parę schowków od kabla tam zostało. To, co zastałem na miejscu przeszło moje najśmielsze oczekiwania (skaczące nibyolbrzymy kontra mój bieda-obrzyn:smile_pseudogigant: i tak dalej...), więc na razie kręcę się po od Kordonu po MW i robię zaległe zadania. Dzięki za poradę, spróbuję to potem ogarnąć; nawet nie wiedziałem, że mod ma wbudowany spawner :) Zawsze boję się bawić takimi rzeczami, tak samo jak dopisywaniem czegoś handlarzom w obawie przed spieprzeniem sprawy i obserwowaniem przez kolejne kilka godzin serii wylotów do pulpitu. No, ale innej opcji nie ma.

 

Przy okazji: cieszę się, że nie poczytałem za wiele o modzie przed rozpoczęciem gry, bo dzięki temu co jakiś czas dostaję, jak to ktoś już na forum napisał, strzał w obydwa kolana naraz i wrzeszczę, że to jest nie do przejścia. A potem to przechodzę, może nie za pierwszym i dwudziestym razem, ale jednak. I micha się cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tak jak poradził @kobal wystaw sejwa np z Kordonu z Wioski Kotów dopisałem ten przedmiot do oferty Sidorowicza. Na pewno jest taniej niż przez spawner w modzie ;)
@kobal wiele razy uratował mnie z kłopotów w Soljance więc w ramach rewanżu mogę pomóc Ci jeśli @kobal nie ma czasu. Jakby coś jestem cały czas przy kompie.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz. Jedyne co jest ważne to przeżycie Chalawy. Czy zadanie ci zaliczyło? Może jeszcze jakiś najemnik się  tam kręci. Albo, co bardziej prawdopodobne, zauważono cię przed rozpoczęciem rozróby. Ku pamięci, do Chalawy trzeba podejść po cichu, stanąć za nim tak by żaden najemnik nic nie zauważył. Wyskakujemy zza pleców Chalawy dopiero jak ten wezwie pomocy. A potem to już wolna wola.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem obecnie na Magazynach Wojskowych - biegam, sprzątam i zamiatam. Zaniosłem Łzy Ognia Barmanowi w sprawie PDA Zaginionej Ekspedycji - a Barman na to: "Dupa Naznaczony, PDA rozbite, artefakt fajny, ale cobyś stratny nie był masz tu 500 gram na zgodę." Według dziennika powinienem iść do Sacharowa, tak też zrobiłem - lecz on gadać nie chce. Czy muszę pchnąć główną nitkę scenariusza i wyłączyć Mózgozwęglacz na Radarze? Obecnie robie niemal każde zadanie poboczne na innych lokacjach i nie mam w planie tam wypadu.

2. Od Dzika dostałem informację, iż jakiś pacjent ma na sprzedaż biodetektor - lecz jego ludzie dali ciała i schowali karteczkę z jego ksywką gdzieś w Kamazie widocznym na malutkim zdjęciu. Gdzie ten Kamaz się znajduje?

3. 

Spoiler

Dzik się wygadał, iż poszukiwany Snajper przesiaduje na Zatonie. Rozumiem, iż więcej informacji uzyskamy dopiero tam. Jeżeli prawdą jest to co napisałem proszę o krótkie TAK lub NIE.


S!

PS: Jaka jest nazwa kodowa fleszki szaleńca z bagien na Magazynach Wojskowych? Chyba ją zgubiłem :(

Edytowane przez R4KET
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak

2. Nie pamiętam dokładnie ale może chodzić o Kamaza który stoi na drodze z Baru na Magazyny Wojskowe (przy skrzyżowaniu dróg na magazyny i dzicz jak skręcisz w stronę magazynów).  O ile pamiętam można się do tej notatki dostać przechodząc z Dziczy nad przejściem do Baru po rurach czyli poza mapą.   
3.Tak

4. crazy_flash - myślę że chodzi o to.

W awaryjnych sytuacjach polecam plik:

 

Полный список лута для ОП-2.txt

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R4KET Co do Kamaza: kazik ma rację. Zaraz po wejściu na lokację wskakujesz na rury i przechodzisz poza mapę w stronę Baru, na skrzyżowaniu odwracasz się w lewo i stoi Kamaz - w środku jest notatka z imieniem gościa, którego znajdziesz już w Barze. Ten quest mnie doprowadzał do szału, ale jak już namierzysz gościa, to on da Ci zadanie poszukiwania schowka i... prawdopodobnie będziesz klął :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znacznik na pewno jest w tym Kamazie? Chodze koło niego, pod nim, prześwietlem go demo_record i nic nie widzę. Innego Kamaza w Barze nie ma.

edit: znalazłem

Dla potomnych: Wchodzimy na teren Dziczy, tam wskakujemy na rury, które prowadzą do przejścia na Bar - przechodzimy tymi rurami i idziemy do Kamaza, który jest na drodzę do Magazynów Wojskowych  - na pace leży notatka.

Edytowane przez R4KET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R4KET Przecież pisałem:

4 godziny temu, Sierioża napisał:

@R4KET Co do Kamaza: kazik ma rację. Zaraz po wejściu na lokację wskakujesz na rury i przechodzisz poza mapę w stronę Baru, na skrzyżowaniu odwracasz się w lewo i stoi Kamaz - w środku jest notatka z imieniem gościa, którego znajdziesz już w Barze. Ten quest mnie doprowadzał do szału, ale jak już namierzysz gościa, to on da Ci zadanie poszukiwania schowka i... prawdopodobnie będziesz klął :D 

A kiedy będziesz na tropie schowka z dalszej części tego zadania, to pamiętaj, że - podobnie jak notatka - wcale nie musi być na terenie mapy. To taki spoiler, że teraz powinieneś odnaleźć go bez problemu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.. kiedy na bazie CN pojawi się osobnik odpowiedzialny za zaznaczenie monolitu? Robię zadanie dla kota.. ale na razie nikt na bazie nie potrafi oznaczyć mi tych dwóch miejsc. Inna sprawa, że miałem atak mutantów na bazę CN i paru kolesi poległo.. czy mógł polec też rzeczony człowiek czy on i tak się pojawi tylko, że ja jeszcze czegoś nie wykonałem i dlatego stoimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.