Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy ktoś wie jak w modzie jako przedmiot nazywa się ta instrukcja do nanokombinezonu od Wolazara którą znajduje się w pierwszym schowku nad Warlabem razem z kombinezonem? Robię właśnie zadania z tej serii i gdzieś mi ją wcięło... Zrobiłem schowek w X-16 teraz wybieram się na CAE-1 ale może okazać sie na koniec że ta instrukcja jest do czegoś potrzebna...

Proszę o pomoc !

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sorry za post pod postem ale chcę żeby był widoczny.

Pytanie z postu wyżej jest nieaktualne: instrukcja nie jest potrzebna do zakończenia zadania od Wolazara.
Mam jednak kolejne pytanie:
Czy ktoś wie jak w modzie jako przedmiot nazywaja się nieznane chipy z zadania od Górnika?
Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać. Wcześniej czy później nazbierasz te rączki. Po aktywacji tego zadania zaczynają się nagłe ataki stad mutantów na gracza. Między innymi karlików. Na pewno do takiego ataku dochodzi po wejściu do wioski nowicjuszy na Kordonie. Mi się zdarzyło dwa razy. Poza tym karliki pojawiają się w lesie na Radarze, w okolicy spalonego gospodarstwa na Bagnach i między cmentarzem przy Cerkwi a granicą lokacji. No i oczywiście w podziemiach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Kombinezon masz mieć ubrany, a przyjść do Siaka masz w nocy.

 

@R4KET Przy tunelu pod drogą na Kordonie leżą zwłoki żołnierza. Przy zwłokach jest PDA. Po jego odczytaniu aktywuje się linia fabularna Poszukiwanie zaginionej ekspedycji i na Kordonie pojawia się snajper polujący na gracza. Przy zwłokach snajpera jest drugie PDA które aktywuje ciąg zadań związanych z poszukiwaniem Fenrira. Które PDA twój kolega przeoczył? 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Oba PDA odnalezione i linia uruchomiona. Zajęło nam to dwa Kozaki i podróż powrotną z Radaru :)

PS: Nigdy bym się nie spodziewał, że osoba zasiadająca po raz pierwszy do Stalkera (całej serii), mająca prawie 800 zgonów już na liczniku poleci na radar z Mauserem i MP5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba zacząć polowanie. Pytanie następne bo stoję i nie wiem co dalej. Misja od Łukasza na odszukanie jego karabinu. Jestem w w Dolinie Mroku gadałem z Dzikiem ten mówi, mi że to w sumie jakiś koleś w bandyckiej kurtce i dalej nie wiem co robić.. Do kogo iść z kim zagadać? Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj pogadać z Wolnością przy wyjściu z DM , a następnie na Wysypisku z Woronem , Parporem i Kulinarem. Wybacz - grałem dawno temu i  nie do końca pamiętam wszystkie solucje.Ale jakoś to było - takie szukanie trochę intuicyjne.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś miał być w barze... poszedłem pogadałem poszedłem dalej.. podobno jest na Wysypisku.. Ok idę.. gadam z Praporem odpieram atak psów i idę do DM do Dzika ten gada coś, że koleś miał broń chciał z żyłą zrobić interes ale się nie udało i poszedł gdzieś w kurtce bandyty i zarąbał kartacze.. Wsio.. dalej stoję byłem u Sidora cisza... fanat to samo.. to w którą stronę iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem wcześniej - ten quest robiłem ca 5 m-cy temu. Nie pamiętam szczegółów , ale wiem że przeganiałem cała Zonę za tym gostkiem - lokacja po lokacji- i zawsze dostawałem info zwrotne typu - był i poszedł. Pamiętam że Doktor kierował mnie na Jupiter.Ale co było pomiędzy - niestety juz nie.Może ktoś kto jest świeżo po "przejśćiach" bedzie miał więcej informacji - ewentualnie zostają filmiki na Youtube.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.