Skocz do zawartości

Prezent.


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem.

A mianowicie chciałbym coś żonie pod choinkę kupić. Tylko za gwinta nie wiem co.

Złoto jest zawsze dobrym pomysłem, ale mnie nie stać żeby coś ładnego nabyć. Możecie się pytać swoich kobiet będą informacje z 1 ręki i wy się dowiecie co wasze babki chcą. 2 pieczenie na 1 ogniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak postawił na złoto. Nie wiem czemu ale to za każdym razem bardzo dobrze działa.

Zresztą na porządny "praktyczny" sprzęt też trzeba wydać z 5 stówek a za tyle to już kupisz złote kolczyki czy łańcuszek. 

Poza tym w sytuacji kiedy już po latach usłyszysz zarzuty że jesteś sknerą to mówisz - A pamiętasz te złote kolczyki (inne) które ci kupiłem... :devil:

Edytowane przez MiedzianeJaja
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź żonę na staw na łyżwy lub na sanki, potem na chatę jakaś miska - znaczy się "kolacja przy świecach"(zawsze mi od kiedy się zeszliśmy mówiła i mówi, że reumatyzm nie jest moją domeną) potem chwasta - żeż znowu mi się reumatyzm włącza, czyli ładnego kwiatuszka coś - jakiś drobiazg który się tylko jej podoba - to wbrew pozorom najłatwiejsze bo jak coś do niczego nie służy to się zawsze kobietom podoba ;)i jest dla nich nieodzownym elementem ich życia.... .

A potem standarcik, jakieś tam brednie czy kłamstwa do ucha - kobieta wie, że kłamiesz ale lubi cie słuchać - ot taki feler sztuk raz jaki mają kobiety;), film - no tu musisz pocierpieć bo kobiety nie oglądają zazwyczaj filmów tylko jakieś dla każdego normalnego faceta ciężkie traumatyczne romansidła, a reszta...a reszta to już jest zakodowana w genach i będzie fajnie i nad ranem zrób jej kawę i idź pobiegaj z psem tylko żebyś nie shalsował w trakcie euforii pod budkę do kolesi, wytrzymaj, niech ten czar dla niej trwa, zawsze nadrobisz "towarzyskie" braki z kolesiami.

Teatr odradzam, ileż razy można chodzić na tą sama sztukę bo w naszych teatrach czas się zatrzymał 20 lat temu, kino to masz w domu z internatu i to jest X muza a nie to coś zrobione jako remajk z remajku made in usa.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na romantyczne uniesienia to ja za słaby jestem i zaraz się połapie, że coś kombinuje, bo ja prosty jestem (jak to nazwałem cham i burak)(Apg nie szynka tym razem). Ewentualnie mogę też sprzedać nerkę tylko żeby kupiec nie miał ruskiego akcentu, bo mi wytną wszystko razem z oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem Ci wprost Arek na pytanie z tematu posta, ponieważ Ty sam powinieneś wiedzieć najlepiej co Twoja żona lubi i jakie są jej ulubione rzeczy lub miejsca w które chciałaby być zabrana. Powinieneś wiedzieć czy preferuje prezenty proste i gustowne (ale niedrogie) czy może coś niepowtarzalnego ale drogiego... Jeśli jesteście na tym etapie związku że potraficie o wszystkim ze sobą rozmawiać to po prostu zapytaj partnerkę o to co chciałaby otrzymać (niekiedy to niszczy "magię" obdarowywania niespodziewanym podarkiem). 

Myślę jednak że czegokolwiek byś nie wybrał, to Twoja partnerka kocha Cię i doceni gest, będąc zadowoloną z prezentu, ponieważ nie liczy się ZAWARTOŚĆ "pudełka" tylko to że ktoś pamięta i obdarowuje Cię, a potem możecie WSPÓLNIE spędzać świąteczny czas (niektórzy ludzie, wykonujący zawody typu marynarz czy żołnierz są pozbawieni tego przywileju).

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą moją żoną to jest tak, że w prezencie jednym miało by być zawarte wszystko i jeszcze taki maciupki gratis, A jak się zapytasz o cokolwiek nawet np kolor to padnie odpowiedź "co nie wiesz". Najważniejsze żeby robił wrażenie jak koleżanka pochwali to jest git. A trudno coś dobrego trafić 3 raz w roku, bo to na urodziny, dzień kobiet, matki i 7 innych dni. Więc najlepszym wyborem byłoby to złoto ale brak środków cholerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie do 200 zł przeznaczyłem i te mi w gały wpadły. Nie powiem, które najbardziej kolejność po cenie proszę o wyrażenie opinii jest dla mnie ważna.

http://allegro.pl/zlote-angielskie-kolczyki-paseczki-zloto-333-i5774888084.html

 

http://allegro.pl/zlote-kolczyki-zapiecie-angielskie-kurier24-k163-i5565130828.html

 

http://allegro.pl/przesliczne-zlote-okragle-kolczyki-zloto-prezent-i5840089181.html

 

Podawajcie cenę po niej dojdę.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.