Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb 

34 minuty temu, tom3kb napisał:

Albo żeby się nie bawić pobierz repacka.

No ale ja właśnie mam repacka, pisałem o tym na samym początku, i to w tym repacku są takie jaja, i żadnego bina nie mam w skrócie, no chyba że znowu czegoś nie pobrało?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2015 o 17:45, pacjent1972 napisał:

Link do moda na MEGA:https://mega.nz/#!Eg0jgbrC!9RNVoWV0h4RaiG52yEfMsaRjDJD4_F0PRP6geh8KPx0  (W formie Instalatora)

@tom3kb no jak widzę w formie instalatora to rozumiem że to jest samodzielny mod bez "wklejek" w kopie podstawki, z resztą wklejałem to i w kopie i tez nic to nie dało

16 minut temu, tom3kb napisał:

Ile waży archiwum? Bo jak powiesz, że około 1,45 GB to jakim cudem gra z modem by ci tyle ważyła.

no jakoś tak coś koło tego, 1,35GB

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb no zgoda ale mi się z janka dużych plików nie pobiera dlatego wziąłem megę, na janku po zalogowaniu takie coś mam

Nadal nie wiem jak postawić tego moda, instrukcja instalacji jest jakaś dziwna, nie rozumiem jej

 

Screenshot 2019-11-28 19-53-35.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

No ja miałem jakiś czas temu to samo ;) brak dostępu do konta wiec olałem sprawę. Nigdzie tych haseł indziej nie używałem, a już na pewno nie podam im nowych czy numeru telefonu. Dlatego z yanka biorę tylko to co można pobrać bezpośrednio na dysk.

Pobrałeś sobie samego moda nie repack to zainstaluj normalnie wg instrukcji na Zew. Tylko jak masz instalator to radzę instalować najpierw np do jakiegoś folderu na pulpicie jak już pisałem, żebyś zobaczył co tworzy i co musisz przenieś.

Na pewno skopiuj sobie najpierw z gry gdzieś oryginalny folder bin i gamedata jeśli masz. Żeby potem przywrócić jak już skończysz moda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb dobra tam, ja i tak mam na C podstawke to tylko ją kopiuje na D i już, także mogę tam mieszać z tymi plikami, to akurat nie stanowi dla mnie problemu, jak coś schrzanie to wywalę i kopia z C na D i od nowa

Nie rozumiem tego co na foto, czyli że co? kopiujemy moda bez instalacji? po instalacji? czy tylko ten katalog? czy co? nie rozumiem tego, po drugie który katalog rus? ten o którym wcześniej mi pisałeś w gamedata\config? sam jeden plik kopiujemy? i jeszcze go mamy zmienić na pol? strasznie to nie poukładane i chaotyczne

Screenshot 2019-11-29 15-13-33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Ty znowu będziesz kombinował z pięćdziesięcioma kopiami to pewnie i tak coś namieszasz :) ale kij

1. Wypakuj sobie gdzieś moda.

2. Z folderu gry (tej na którą wrzucisz moda, na tą kopię) wytnij foldery bin i gamedata i zostaw sobie na zaś jeśli chcesz ;)

3. Zainstaluj moda np gdzieś na pulpicie. Zobacz czy w gamedata moda jest już ten folder Rus i Pol, jak nie to zrób go tak jak ci opisałem wcześniej. Masz zrobić kopię foderu Rus i dać jej nazwę Pol.

4. Przerzuć do folderu gry (czy tam tej twojej kopii) foldery moda, gamedata, bin i jak są jakieś inne to też.

5. Wrzuć ewentualne fixy jeżeli ci są potrzebne.

6. Wrzuć polonizację, jak nie ma to dodaj też ten localization.ltx.

7. Zacznij wreszcie grać.

Jak skończysz grać wywal wszystko odnośnie moda z tej kopii, przywróć oryginalne bin i gamedata i możesz na kopii grać w kolejnego.

Albo dla bezpieczeństwa wypierdziel całość i zrób sobie nową kopię, twoja wola panie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 

4 godziny temu, cez137 napisał:

bo ja nie mam żadnego fsgame

Bo w tym katalogu który pokazujesz, na pewno go nie znajdziesz . On jest w katalogu głównym gry. Patrz na czerwone zaznaczenie.

1317988390_Beztytuu.thumb.jpg.5c94ed21879434fbff466d721c11b1c0.jpg

Jeśli plik fsgame.ltx który Ci dałem jest na pewno do ZP, to możesz ten z gry przemianować i wstawić ten otrzymany. Bo na pewno ma on tylko zmienioną ścieżkę zapisów na taką, która zrobi Ci zapisy w modzie.

Jeśli masz polską podstawkę, Rus na Pol nie zmieniaj, bo mod z tego katalogu pol co jest w spolszczeniu weźmie co potrzeba. Inaczej menu i PDA w modzie możesz mieć robaczywe.

Plik localization.ltx jest w spolszczeniu, tak że z nim problemu nie ma.

Na niebiesko masz zaznaczony "starter" dla ZP, inaczej niż w CCz czy CzN.

@tom3kb  Pomimo, że pacjenta nie ma na forum, to ze względu na nasze odnoszenia jak był, ja w jego wstawkach grzebał nie będę. Jeśli pomagając cez137 ustalisz jaka jest procedura stawiania moda na polską podstawkę, bądź uprzejmy i dodaj opis do #1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

@kondotier

wiecie co? to nie ma sensu, sory że tyle krwi Wam napsułem ale niestety nie chce to pójść a ja już nie mam nerwów, zrobiłem tak jak pisaliście i niestety robi się crash i d*pa zimna, szukam czegoś innego, pograłbym w tą hybrydę dead aira bo mi chodzi ale kiepsko ale tu już wina słabego kompa, niedługo mam nadzieje będzie lepszy to się będzie grać, jeszcze raz wielkie dzięki za wskazówki i poświęcony czas, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie truj. Tylu już moda stawiało z powodzeniem, że i Ty dasz radę. Jednak ja dalej przypuszczam, że Twoje problemy z tą podstawką biorą się z tego, że kiedyś bezpośrednio na nią postawiłeś moda i jakieś śmieci z niego w niej zostały. Przecież nawet ją samą miałeś problem uruchomić.

Ale na nowym kompie i tak będziesz musiał podstawkę zainstalować na nowo, to tu nie proponuję Ci przeinstalowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

Godzinę temu, kondotier napisał:

Jednak ja dalej przypuszczam, że Twoje problemy z tą podstawką biorą się z tego, że kiedyś bezpośrednio na nią postawiłeś moda i jakieś śmieci z niego w niej zostały

nie, nie i jeszcze raz nie, zainstalowałem ją na C i zostawiłem w spokoju, nie ruszam jej, robię tylko jej kopie na D i na kopii stawiam mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier o to zerknij czy w gamedata moda jest już folder Rus i Pol bo mi się wydaje, że był bo moda robił też Polak, Koma (wersja english) to chyba ogarniał, a ja tylko na szybko rozpakowałem i wywaliłem. I już nie pamiętam :)

Jak się kapnąłem, że cez gamedata moda próbował odpalać jak by to był repack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Ja pobrałem moda wstawianego instalatorem. Trochę to niewygodne, bo nie wiadomo gdzie odptaszkować, aby się nie wsadził do menu start i nie robił skrótu na pulpit. Ale nie dać się mu wepchnąć do program files można.

Jest tylko plik rus, choć w tekstowym opisie jest informacja, że ma być też wersja angielska.

A problem też może być z silnikiem. W bin jest ruski silnik, a podstawka nasza. Mogą się gryźć.

Stawiał na razie go nie będę. Jest wsadzony do katalogu bez podstawki, niech czeka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3OM6AKAH A możesz sam ten istalator przetłumaczony, wstawić do tematu? Będą mogli z niego skorzystać ci, co pobierają moda z jandeksa. Tylko będą musieli nim zastąpić ten który jest w paczce z modem.

No i ciekawe, czy dałoby się go też wykorzystać przy innych modach z instalatorem. Choć przypuszczam, że nie, ze względu na odmienność reszty zawartości paczki moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3OM6AKAH  To chyba Ty, podpowiedziałeś mi zmiany w ustawieniach językowych. Ty je masz wprowadzone i dlatego masz czytelną grażdankę. Jak ja te zmiany wprowadziłem u siebie, to mój windows przestał widzieć skróty pulpitowe tak do modów jak i podstawek. Musiałem przywrócić poprzednie ustawienia.

U Ciebie również ten, przy pobraniu z Yandeksa, będzie czytelny.

Ale można skorzystać z tych Twoich zrzutów przy uruchomieniu instalatora, aby wiedzieć co się ukrywa pod robalami. Pamiętam jednak, że ktoś zrobił ten instalator po polsku, tylko nie pamiętam ( uszkodzone klastry szarych komórek ) kto i gdzie go wstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.