Skocz do zawartości

Złoty Kufer - Część I


Rekomendowane odpowiedzi

@Sierioża- gdybyś przeczytał moje posty o tłumaczeniu, to byś wiedział, że literówki nie będą poprawiane.

A wg. autora moda, był on tylko wprawką, mającą być wprowadzeniem do ZK2. Tak, aby wiedzieć czego w ZK2 będzie szukał  Skif.

A klucz którego nie znalazłeś jest po zejściu przez windę, w pomieszczeniu przed korytarzem do pomieszczenia gdzie spały pijawki. Są tam takie szafki i jedna ma lekko wygięte drzwiczki przy podłodze. Tam poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, mam problem z polską wersją, w sumie z każdym językiem, w menu gry wszystko ładnie jest napisane "złoty kufer" natomiast wszystko pozostałe jest po angielsku,wchodzę w grę, ale zadania wyglądają tak: first_quest_1.1" wrzuciłem spolszczenie, nie mogę natomiast znaleźć pliku localization.ltx , mam taki folder ale w folderze xenglish, base sound oraz xefis movies, gdzie znaleźć ten plik? jak poprawnie zainstalować spolszczenie? dziękuje z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze udało się, stworzyłem własny plik localization i działa, nie wszystko ale wystarczająco, jak znalazłem Tokariewa to aż mi serce zabiło :D mój ulubiony pistolet :) można go dostać tak żeby strzelać? Gdzie jest klisza od najemników w oczyszczalni :D dzięki za pomoc.

 

Edit: Zdania zaczynamy od dużej litery, kończymy kropką. Pisz poprawnie.

 

Edytowane przez MONOLIT1
nie tu odpowiedź wkleiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MONOLIT1- Nie klisza, a fleszka. Na pytanie o kliszę, nie dostaniesz odpowiedzi. A fleszka jest na gzymsie muru, za tą rurą z wycięciem, którą można wejść do oczyszczalni.

I masz przecież wstawione poradniki do tego moda, zrobione przez naszych forumowiczów. Tak screeny, jak i filmiki. Masz tam pokazane miejsca szukania fantów, nie tylko fabułowych, ale i będących nagrodą za szukanie.

Wejdź na górę dźwigu portowego, a to co znajdziesz, na pewno Cię ucieszy.

DODANO: Możesz jaśniej napisać, co "działa, ale nie wszystko"? Jeśli prawidłowo nałożyłeś spolszczenie i oba patche, to za wyjątkiem, kilku literówek i braku ogonków, wszystko musi działać jak należy. Jak Broda nie daje kolejnego zadania, to idź się przespać, albo pobiegaj po Zatonie i poszukaj schowków. A jest ich zatrzęsienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MONOLIT1- A dodałeś wszystkie patche do spolszczenia?

Ponadto, dałem tam informację, że po ostatnim patchu, więcej poprawek nie będzie, z powodu zaprzestania rozwoju moda przez jego autora i przejścia do tworzenia ZK2. Mod ZK, jest wstawiony tylko po to, aby grający w ZK2 nie głowił się, po co GG biega po Strefie, szukając jakiegoś skarbu i nie miał niejasnych dialogów np. z Rybakiem, Bizonem czy Brodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kondotier napisał:

@Szeregowy Killer- poszukaj w krzakach koło ogona śmigłowca. A w krzakach bliższych anomalii Karuzela, też jest coś ciekawego

Haha to też wcześniej niż tego kwiatka znalazłem. w końcu coś innego niż kurteczka.

Nie żebym się czepiał - ale pisz poprawnie bo moderacja się zdenerwuje. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech akurat instaluje Zew Prypeci na nowo ;/

Przeszedłem z połowę moda i już misji nie mogłem zrozumieć.

Te misje z opisami sixteenth_1_5 np albo coś i taka sama nazwa misjii.

Jak zrobię na nowo i to samo będzie to wyśle ci ssy.

 

Screenshooty nie chcą się zrobić to wyśle z telefonu zdj przedmiotu i nazwy no i misji.

No to tak @kondotier

Masz na 1-wszym zdj przedmiot. 

2 i 3 to misja i jej opis. 

A na nowo wszystko zrobiłem to najbardziej mnie dziwi.

IMG_20161119_154437.jpg

IMG_20161119_154458.jpg

IMG_20161119_154508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer- po pierwsze, aby dać obraz gry, klikasz F12 i w katalogu z zapisami masz katalog screenshot i w nim obrazek. Dajesz go tutaj i po wszystkim. Nie musisz fotografować ekranu.

A z tego co widać, masz źle nałożone spolszczenie. Było spolszczenie i jeszcze patche. Któregoś nie zainstalowałeś, bo z poprzednio grających nikt tego nie zgłaszał.

I czego dotyczy ten błąd? Bo wygląda na dojście do Skadowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, kondotier said:

po pierwsze, aby dać obraz gry, klikasz F12 i w katalogu z zapisami masz katalog screenshot i w nim obrazek. Dajesz go tutaj i po wszystkim. Nie musisz fotografować ekranu.

Rozumiem :) Dzięki.

1 minute ago, kondotier said:

czego dotyczy ten błąd? Bo wygląda na dojście do Skadowska.

Jest to przy każdym przedmiocie wprowadzonym do modu

No i oczywiście przy każdej misjii brak opisu tylko takie coś :v

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, cichy said:

poza grą masz na klawiaturze klawisz PrtScn (print screen). Po naciśnięciu go odpalasz Paint i robisz wklej - masz zrzut ekranu.

Chciałem tak zrobić, ale nie działało haha

10 minutes ago, kondotier said:

Albo niepoprawnie nałożyłeś spolszczenie, albo masz nieprawodłowo podany katalog w localization.ltx. Co powinien zawierać localization, masz w #1. Dialogi masz po polsku?

Tak mam. A mogę jakiegoś linka z tym localization.ltx? To bym podmienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.