Jump to content

Przestrzenna Anomalia 2 (dawniej PA Update 5) - Zapowiedź zmian


Recommended Posts

W przededniu wyjścia nowej wersji moda dodarły do nas szczegóły o opracowywanej nowej wersji moda "Przestrzenna Anomalia"  http://ap-pro.ru/forum/36-10785-1. Jeżeli wcześniej informacje o patchu publikowano w małych urywkach, to teraz twórcy nareszcie zdecydowali podać więcej szczegółowych wiadomości na temat nowej wersji moda.

Pierwotnie w odnowie planowano naprawić wszystkie bugi i braki, dodać alternatywną końcówkę gry i kilka nowych kwestów. Z czasem spis zmian wzrastał, wskutek czego nowa wersją będzie wersją globalną. Przede wszystkim przerobiono linie fabularną moda. Zrealizowano nowe kwesty, dodano dwa dodatkowe zakończenia gry, a fabularne kwesty otrzymały odnowioną oprawę muzyczną. Przeprowadzono zmiany w dziedzinie lokacyjnej moda. W szczególności szczególnym zmianom uległa lokacja «Przestrzenna Anomalia», na której zaczyna się gra. Przerobiono ją i powiększono.

82234559.jpg

Nowa wersja modyfikacji otrzyma nazwę «Przestrzenna Anomalia. Update 5» i będzie finałową wersją projektu. Mamy nadzieję że po niej nie będzie już do zmian.

  • Positive 7
Link to comment
Share on other sites

Piszesz i masz.

W patchu dodana będzie także funkcja - "dopełniająca", pojawi się, w niektórych kwestach i będzie pokazana na mapie jako czerwony znacznik (dodatkowy dialog albo zadanie). Wykonywanie takich zadań pomoże skierować grę w kierunku alternatywnego zakończenia. Co ciekawe, warto zauważyć, że wykonanie takiego działania nie zawsze będzie miało pozytywny wpływ na fabułę.     

30-11-15.jpg

Kolektor pobrałem i zainstalowałem, prezentuje się naprawdę fajnie, aż by się chciało, żeby coś tam zaczęło przemykać.

KOLEKTOR:  LINK  

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

A ja życzyłbym sobie, żeby natchnienie nie opuszczało autorów, tym bardziej, że wkrótce minie właśnie rok od premiery Update 4.

Znalazłem jeszcze coś takiego. Za nocleg w, niektórych miejscach trzeba będzie zapłacić. Mam nadzieje, że zmiana pościeli będzie wliczona w cenę.

15-12-15.jpg

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak poinformował autor modyfikacji, do gry zostanie wprowadzona pewna innowacja, a mianowicie kończące się śruby. Będzie to dość ważna zmiana, ponieważ dobrze wiemy jak ważną rolę spełniają te przedmioty, gdy musimy szukać drogi wśród anomalii. Tak więc trzeba będzie je oszczędzać i aby je zdobyć, przeszukiwać teren lokacji.

21-03-16.jpg

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Nowy trailer z modyfikacji.

Odbyła się premiera gameplayowego trailera do opracowywanego dodatku dla modyfikacji «Przestrzenna Anomalia»  Klik:«Пространственная Аномалия» ! Na nie długim wideo graczom zaprezentowano startową scenę fabularną i udźwiękowienie postaci moda do której zatrudniono fachowych aktorów. Prócz tego, w porównaniu z poprzednią wersją moda, twórcy przerobili lokację «Bąbel», co pokazuje trailer. Poza tym można zauważyć zmiany w planie grafiki i zapowiadaną właściwość gameplaya czyli kończące się śruby.

Twórca projektu zdecydował się podzielić z graczami nową informacją. Nowa wersja modyfikacji przyniesie nam nie tylko zmienioną i  dopełnioną fabułę, lecz również specjalny fabularny DLC. Po premierze piątego updata graczom będą udostepnione dwa uzupełnienia. Trochę później planuje się dodanie jeszcze jednej nie dużej fabuły. Uzupełnienie można wybrać prosto z głównego menu. Nie wykluczone, że fabularne DLC doprowadzą gracza na dodatkowe lokacje gry i opowiedzą zupełnie nowe historie.

AP PRO, 2016 r.

  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

Mod zapowiada się naprawdę ciekawie, więc tym bardziej wolałbym tego nie pisać. Ale jest łyżka dziegciu. Otóż, w pierwszej chwili tego nie zauważyłem, ale chyba w Update 5  personaże  nie będą mieli swego okna dialogowego. Kwestie dialogowe NPC, jak widać na trailerze, niestety ale w rym modzie mogą być tylko w formie głosowej. Wtedy mod będzie tylko dla osób znających język rosyjski. Obym się mylił. Mam nadzieję, że w opcjach będzie możliwość wyboru.

zfUQvY6.jpg

AmkFC2M.png

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.