Jump to content

Naukowcy w Parowie i Skrzynki z Amunicją.


bolo
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o podpowiedz, ja w Parowie nie miałem żadnej opcji dialogowej z pacjentami zaraz za przejściem z Doliny ani w tartaku gdzie trzymają jeńca, czy coś spartoliłem czy gra mnie poprowadzi drugi raz do Parowu.  I następna trochę śmieszna sprawa nie mogę odnaleźć 4 skrzynki z amunicją ( 2 by w podziemiach  w hangarze i 1 w podziemiach koło zbiorników, gdzie jest jeszcze jedna ). Z góry dziękuję za grzeczność.

Edited by bolo
błędna pisownia
Link to comment
Share on other sites

@bolo - zobacz wcześniejsze wpisy. Spawn jest losowy. Jest screen z pokazaniem miejsc i filmik z jednym z rozwiązań.

Mogą być trzy pod hangarem i jedna albo w hałdzie, albo w garażu obok hangaru. Albo 2 pod hangarem i po jednej w hałdzie i garażu.

Wejścia do hałdy są dwa. Jedno od góry w radiacji, a drugie, łatwiejsze, z boku hałdy od strony tego drzewa gdzie zawsze urzędują psy. Taka dziura u jej podnóża.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Ślicznie dziękuję, wracam do Parowu, coś jeszcze trzeba tam robić?.

Jestem w Parowie, wszedłem do tunelu kolejowego i nie ma naukowców, pokazują mi się raz dwie kropki raz trzy , że ktoś powinien być, dochodzę do metalowych drzwi i nie mogę wejść, nie otwierają się, co robię źle?.

Edited by bolo
rozwinięcie pytania
Link to comment
Share on other sites

@bolo - z tego co pamiętam ( grałem już dość dawno ), wejść tam będzie można po rozmowie z kim w tartaku, ale jeszcze pewniej, z takim dziadkiem mieszkającym samotnie w małym domku niedaleko tartaku. Dopiero skierowanie tam przez dialog, pozwoli Ci wykonać zadanie.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Byłem w tunelu i odczuwałem wpływ kontrolera  ale go nie widziałem, następnie chciałem wejść do jakiegoś pomieszczenia po prawej stronie tunelu, drzwi metalowe i nie szło. Dodam, że nie rozmawiałem z nikim i nie wiem czy mam iść do jakiegoś dziadka czy mam zrobić coś innego.

Link to comment
Share on other sites

@bolo tego questa dają naukowcy na Jantarze, jak nie masz go w pda to po kiego tam się pchasz. Mamy wypytać się ludzi tam mieszkających czy nie wiedzą o obozie. Naprowadzi nas na niego dziadek/leśnik. Wtedy drzwi będą otwarte i jak podejdziesz to zaatakuje cię kontroler i zzombifikowani naukowcy

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz jestem w domu, wychodząc z Doliny Mroku myślałem, że będą jakieś zadania na tej lokacji. A na Jantarze jeszcze nie byłem, resumując to zadanie będę miał po wizycie na jantarze, wszystkim bardzo dziękuję za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

@bolo Parów odwiedzisz kilka razy zanim dostaniesz tego qeusta u naukowców. Jest na nim pare fajnych misji. Żebyś się nie wkurzał to w ramach bonusu powiem ci, że jak będziesz miał misję na poszukiwanie artów Świt i Mrok to jak dostaniesz questa na ochronę Czarnego Stalkera i jego psa to zrób sobie sejwa przed rozmową z nim, bo całą drogę z jego ochranianiem musisz zrobić bez zapisywania gry. Po np twojej śmierci i wczytaniu gry psuje się skrypt na końcu tego zadania i gość nie daje ci potrzebnego artefaktu.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Ja w polowie tego zadania zrobiłem zapis,  ale faktycznie psina jest upierdliwa i trzeba ją pilnować, wlaśnie wtedy pobiegła sobie gdzieś dalej bo wyczuła stadko mutantów i biegałem za nią tam i z powrotem a Czarny Stalker poszedł prosto do grobu z anomalią :020:.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szanowni koledzy mam problem ze znalezieniem Świetlika i Kameleona, w poradniku stoi, że Świetlik jest na Agropromie w bajorku i musi padać deszcz. Byłem tam ok. 4 rano i nie ma artefaktu, czy  jest jakaś pory aby on tam był i czy musi być jakiś konkretny detektor. Na Kordonie zaraz po emisji szukałem Kameleona i też nie znalazłem, chciałem użyć spawnera ale :

nie znalazłem Kameleona

po Świetliku mam wylot, proszę o sugestie.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      :
[error]File          :
[error]Line          : 0
[error]Description   : called from CPP

Edited by bolo
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

@bolo o ile mnie pamięć nie myli to kameleona zbierałem gdy emisja się właśnie zaczynała, trzeba go zebrać i szybko do ukrycia. Robiłem to z tunelu na kordonie. Świetlik zebrałem podczas deszczu w dzień i nie było z nim problemu.

Przy świetliku napisane jest że pojawia się tylko w anomalii elektra co powoduje jej ciągłe wzbudzenie i świecenie, tylko podczas deszczu.

Edited by mkk7
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

@bolo - skoro mod stawia warunek że artu trzeba szukać w trakcie emisji lub deszczu, to przy innej pogodzie nie będzie ich spawnu. Emisje są co pewien okres czasu i są chyba ( już nie pamiętam ) zapowiadane. A pogoda się zmienia przy zmianie lokacji. Dostosuj się więc do czasu emisji  z wejściem na lokację, a w drugim przypadku jak świeci słońce wyjdź z Agro i wróć od razu. Moda czasem trzeba przechytrzyć.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Przeżyłem emisję w okolicy tunelu- przejście do Parowu i niestety nie ma kameleona, jak już wspomniałem wcześniej chciałem użyć spawnera i kameleona nie ma a jak chcę zespawmować Świetlik to mam wylot, log zamieściłem we wcześniejszym poście, co robić.

Edited by bolo
pisownia
Link to comment
Share on other sites

Ja świetlika znalazłem w czasie deszczu na Jantarze w jeziorze nie da się go nie zauważyć, kameleona znalazłem podczas emisji zespawnił się pod nogami pojawia się podczas najgłośniejszego grzmotu i znika jak emisja się skończy.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity