Skocz do zawartości

Naukowcy w Parowie i Skrzynki z Amunicją.


bolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o podpowiedz, ja w Parowie nie miałem żadnej opcji dialogowej z pacjentami zaraz za przejściem z Doliny ani w tartaku gdzie trzymają jeńca, czy coś spartoliłem czy gra mnie poprowadzi drugi raz do Parowu.  I następna trochę śmieszna sprawa nie mogę odnaleźć 4 skrzynki z amunicją ( 2 by w podziemiach  w hangarze i 1 w podziemiach koło zbiorników, gdzie jest jeszcze jedna ). Z góry dziękuję za grzeczność.

Edytowane przez bolo
błędna pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo - zobacz wcześniejsze wpisy. Spawn jest losowy. Jest screen z pokazaniem miejsc i filmik z jednym z rozwiązań.

Mogą być trzy pod hangarem i jedna albo w hałdzie, albo w garażu obok hangaru. Albo 2 pod hangarem i po jednej w hałdzie i garażu.

Wejścia do hałdy są dwa. Jedno od góry w radiacji, a drugie, łatwiejsze, z boku hałdy od strony tego drzewa gdzie zawsze urzędują psy. Taka dziura u jej podnóża.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie dziękuję, wracam do Parowu, coś jeszcze trzeba tam robić?.

Jestem w Parowie, wszedłem do tunelu kolejowego i nie ma naukowców, pokazują mi się raz dwie kropki raz trzy , że ktoś powinien być, dochodzę do metalowych drzwi i nie mogę wejść, nie otwierają się, co robię źle?.

Edytowane przez bolo
rozwinięcie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tunelu i odczuwałem wpływ kontrolera  ale go nie widziałem, następnie chciałem wejść do jakiegoś pomieszczenia po prawej stronie tunelu, drzwi metalowe i nie szło. Dodam, że nie rozmawiałem z nikim i nie wiem czy mam iść do jakiegoś dziadka czy mam zrobić coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo tego questa dają naukowcy na Jantarze, jak nie masz go w pda to po kiego tam się pchasz. Mamy wypytać się ludzi tam mieszkających czy nie wiedzą o obozie. Naprowadzi nas na niego dziadek/leśnik. Wtedy drzwi będą otwarte i jak podejdziesz to zaatakuje cię kontroler i zzombifikowani naukowcy

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo Parów odwiedzisz kilka razy zanim dostaniesz tego qeusta u naukowców. Jest na nim pare fajnych misji. Żebyś się nie wkurzał to w ramach bonusu powiem ci, że jak będziesz miał misję na poszukiwanie artów Świt i Mrok to jak dostaniesz questa na ochronę Czarnego Stalkera i jego psa to zrób sobie sejwa przed rozmową z nim, bo całą drogę z jego ochranianiem musisz zrobić bez zapisywania gry. Po np twojej śmierci i wczytaniu gry psuje się skrypt na końcu tego zadania i gość nie daje ci potrzebnego artefaktu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni koledzy mam problem ze znalezieniem Świetlika i Kameleona, w poradniku stoi, że Świetlik jest na Agropromie w bajorku i musi padać deszcz. Byłem tam ok. 4 rano i nie ma artefaktu, czy  jest jakaś pory aby on tam był i czy musi być jakiś konkretny detektor. Na Kordonie zaraz po emisji szukałem Kameleona i też nie znalazłem, chciałem użyć spawnera ale :

nie znalazłem Kameleona

po Świetliku mam wylot, proszę o sugestie.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      :
[error]File          :
[error]Line          : 0
[error]Description   : called from CPP

Edytowane przez bolo
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo o ile mnie pamięć nie myli to kameleona zbierałem gdy emisja się właśnie zaczynała, trzeba go zebrać i szybko do ukrycia. Robiłem to z tunelu na kordonie. Świetlik zebrałem podczas deszczu w dzień i nie było z nim problemu.

Przy świetliku napisane jest że pojawia się tylko w anomalii elektra co powoduje jej ciągłe wzbudzenie i świecenie, tylko podczas deszczu.

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo - skoro mod stawia warunek że artu trzeba szukać w trakcie emisji lub deszczu, to przy innej pogodzie nie będzie ich spawnu. Emisje są co pewien okres czasu i są chyba ( już nie pamiętam ) zapowiadane. A pogoda się zmienia przy zmianie lokacji. Dostosuj się więc do czasu emisji  z wejściem na lokację, a w drugim przypadku jak świeci słońce wyjdź z Agro i wróć od razu. Moda czasem trzeba przechytrzyć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem emisję w okolicy tunelu- przejście do Parowu i niestety nie ma kameleona, jak już wspomniałem wcześniej chciałem użyć spawnera i kameleona nie ma a jak chcę zespawmować Świetlik to mam wylot, log zamieściłem we wcześniejszym poście, co robić.

Edytowane przez bolo
pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.