Skocz do zawartości

Absolute Nature 4


gawron

Rekomendowane odpowiedzi

atp-nature4-logo.jpg
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data Premiery: 11.08.2016r
Autor: @Cromm Cruac


OPIS:

Spoiler

Świetna modyfikacja graficzna, której autorem jest nasz rodak - @Cromm Cruac. Absolute Nature 4 zmienia praktycznie wszystkie tekstury w grze. 
Ponadto można go łączyć z takimi produkcjami jak AtmosFear 3.0 lub Misery.

SCREENY:

Spoiler

zaton_default_01.jpgpripyat_green_01.jpgpripyat_aurora_02.jpgzaton_rotten_05.jpg

VIDEO:

Spoiler

 

NSTALACJA:

Spoiler

Mod posiada własny instalator. Wystarczy postępować zgodnie z podanymi instrukcjami. 

LINKI DO POBRANIA:

 

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Witam ponownie

Ostatnio przynudzałem Wam w wątku dotyczącym moda Complete do Czystego Nieba. Tym razem, mając na myśli odświeżenie sobie w niedalekiej przyszłości Zewu Prypeci (w którą to część serii grałem najmniej i w dodatku baaardzo dawno temu) ściągnąłem z gog.com grę i myszkując w necie trafiłem na tą właśnie modyfikację.

Mam kilka pytań:

1. Z Czym ewentualnie mogę łączyć Absolute Nature 4.04 ?

2. Czy Arsenal Overhaul 3.1 będzie kompatybilny?

3. A może znacie lepsze rozwiązanie, w sensie – coś a la Complete do Zewu Prypeci?

Bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AN 4 idzie na dobrą sprawę połączyć ze wszystkim, jako że to głównie tekstury. Ewentualnie to mogą być problemy z geometrią map, jako że w wersji 4 jest ona zmieniona.

2. Nie powinno być problemu.

3. Generalnie to na obecny dzień Complete jest bardzo, ale to BARDZO przestarzały. Najlepiej więc właśnie wziąć Absolute Nature 4, AtmosFear i ewentualnie jakiegoś weapon packa, ale tutaj mała uwaga - jeżeli narzucisz AtmosFear, to w przypadku STCoP będzie potrzebny patch pozwalający te dwa mody ze sobą połączyć. Na szczęście to jeśli się nie mylę, to praktycznie każda wersja STCoP takowego patcha ma na ModDB.

Nie wiem jak będzie to wyglądać z Arsenal Overhaulem.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. To znaczy…

Jak rozumiem – Absolute Nature 4.04 + Arsenal Overhaul 3.1 będą ze sobą działały bez problemu i bez żadnego patcha?

Tak szczerze, to AtmosFear za bardzo instalować nie chcę… Nie wiem jak to wygląda w Zewie Prypeci ale w przypadku Czystego Nieba, AtmosFear psuł cały klimat… Rzecz jasna w moim skromnym odczuciu ;)

A jeśli jakiś innym „weapon pack” do CoP, to jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest masz Arsenal Overhaul 3.1 który już chyba nie jest aktualizowany, STCoP który co chwila ma jakieś nowsze wersje i patche, Gunslinger który cały czas jest w produkcji, EFT Weapon Pack który jest w takim samym stanie jak Gunslinger (aczkolwiek nie wiem nawet skąd go można obecnie pobrać i czy w ogóle można), no i są OWRy, aczkolwiek z tego co słyszałem to wersja OWR 3 dla Zewu miała jakieś niby problemy.

Poza tymi, jest w trakcie tworzenia paczka łącząca STCoP 3.3 z TAZem dla Misery i paczka łącząca wszelakie lepsze modele z różnych innych modów, czy... coś tam :P 

Generalnie, jeżeli chodzi o Zew Prypeci to jest w czym wybierać w tym temacie. Bo na Cień Czarnobyla to generalnie jest tego mniej, a Czyste Niebo to już bieda tragiczna pod tym względem.

I tak, jak zainstalujesz AN 4.04 a na to wrzucisz Arsenal Overhaul 3.1, to powinno działać bez żadnego problemu. Patche są jedynie potrzebne w przypadku instalacji AtmosFear'a, jako że ma on zmodyfikowany bodajże plik particles.xr, który się gryzie z tym który ma np. STCoP.

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.