Jump to content

Wrogość monolitu


Pure
 Share

Recommended Posts

I znowu absurdalny problem... Zadanie kryształowe czaszki mam 12, ostatnia jest u cienia monolitu z którym mam pogadać. Nie mogę z nim pogadać bo cały monolit jest czerwony mimo, że mam skompletowaną zbroję, a żeby było jeszcze śmieszniej zmiana wartości na 5000 w gamerelations nic nie daje : DDD. I tak... jestem pewny, że dałem monolitowi 5000. Szczerze mówiąc męczą mnie już te fochy moda i powoli mam go dość, nie wiem czy go skończę.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj nie tylko zmienić relacje  monolit--> gracz, tylko  jeszcze monolit--->dolg, monolit---> stalker itd.Wystarczy ułamek pozytywnej reputacji u jakiejś frakcji i nie zaskoczy. Ja musiałem bodajże w CoP zmienić 3/4 wartości żeby pyknęło i powinność mnie lubiła.

Edited by Mnieciu
Link to comment
Share on other sites

Dostaje się tam przez normalną drogę (pieczarę) nie stać mnie żeby sobie się teleportować xD swoją drogą każdy tutaj nie narzekał na kasę. A ja wciąż nie mogę uzbierać miliona xd

P.S. zmieniłem u wszystkich frakcji które nie lubi monolit na dodatnie. Bez rezultatu...

Edited by Pure
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to wpływu nie ma czy strzelałem do monolitu czy nie. Przecież tak czy inaczej cały czas była wroga ta frakcja, a po skompletowaniu zbroi powinni stać się neutralni. Szansa może jest ale prędzej rzucę już ten mod w cholere niż będę się cofać. Za dużo razy już mnie to rozczarowało, poza tym ostatnimi czasy męczy mnie już gra bo cała moja rozgrywka opiera się tylko na znajdowaniu schowków fenrira nic kompletnie więcej... nic się totalnie nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Schodząc do Labiryntu (ze Zbroją i Czaszkami), byłem już po "paradzie" Monolitu na Jupiterze, gdzie przybiłem sztamę z Cieniem i dlatego na luzaku biegałem po Prypeci szukając Czaszek. 

Po tym wszystkim co przeszedłeś z OP-2 chcesz się poddać?!  Nie wymiękaj mi tu i walcz dalej:screaming:

Poczekamy na @kobala - może coś wymyśli...

Link to comment
Share on other sites

:D no cóż... Od tygodnia tylko chodze po zonie z zadaniami typu: znajdz schowek, przynieś mi schowek, znajdź info o schowku... żygam już tymi schowkami. Nie wiem nawet ile jeszcze gry zostało i czy cokolwiek ciekawego będzie. Czuje się zdemotywowany tymi problemami ehh. No jak coś się da zrobić z tym cieniem to zacisne zwieracze i będę próbował dalej.

Link to comment
Share on other sites

Nie może. W Labiryncie w ogóle nie ma Cienia Monolitu a zatem coś nie zaskoczyło w tym zadaniu. Dlatego jest potrzebny wcześniejszy sejw i ponowna próba wejścia. Jak teraz wyjdziesz to gra nadpisze aktualny autosave i taki stan gry już zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Cień monolitu jest w labiryncie tyle że na samym dole (nie wiem jak spadł niżej). Okej zebrałem 12 czaszek przed chwilą i jest sejw przed wejściem do pieczary. Oto on: http://www82.zippyshare.com/v/Ic2co8uN/file.html

Kurde panowie... bardzo przepraszam za zbędny temat. Ale dopiero jak robiłem tego drugiego sejwa dla Kobala to z ciekawości zajrzałem w swoją frakcje i po wejściu do labiryntu zmieniła się na monolit. Zajrzałem więc do gamerelations ponownie gdyż nie jestem teraz samotnikiem a monolitowcem i było 400 na plusie. Jednak to za mało było. Zmieniłem na 4000 i eureka! wszyscy zieloni.

Edited by Pure
Link to comment
Share on other sites

Gra zmienia przynależność frakcyjną Naznaczonego na Monolit po wejściu do Labiryntu a mimo to sekciarze są wrodzy. Musiałeś coś nieźle narozrabiać w grze albo ten sejw jest lewy bo coś za szybko przeszedłeś taki duży fragment gry. Ale mniejsza z tym, nie mam czasu tego dochodzić. Wstaw podany poniżej plik game_relations do odpowiedniego katalogu. Załatw sprawę a potem koniecznie go usuń.

 

game_relations.ltx

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie będę zakładał nowego tematu bo myślę, że dotyczy to też wrogości monolitu a więc... Jestem po spotkaniu cienia monolitu na Jupiterze dzięki któremu monolit jest neutralny, ale nie wiem czy nie za wcześnie zrobiłem to zadanie bo dostałem na ekspedycje monolitu w X-8 żeby wszystkich tam zlikwidować. Jeśli to zrobię to popsuję sobie znów reputacje, której nie zdążyłem nawet zasmakować :< I co tu zrobić? Czy przyjaźń z monolitem będzie miało jakieś ważne wydarzenia później?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity