Skocz do zawartości

Wrogość monolitu


Rekomendowane odpowiedzi

I znowu absurdalny problem... Zadanie kryształowe czaszki mam 12, ostatnia jest u cienia monolitu z którym mam pogadać. Nie mogę z nim pogadać bo cały monolit jest czerwony mimo, że mam skompletowaną zbroję, a żeby było jeszcze śmieszniej zmiana wartości na 5000 w gamerelations nic nie daje : DDD. I tak... jestem pewny, że dałem monolitowi 5000. Szczerze mówiąc męczą mnie już te fochy moda i powoli mam go dość, nie wiem czy go skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nie tylko zmienić relacje  monolit--> gracz, tylko  jeszcze monolit--->dolg, monolit---> stalker itd.Wystarczy ułamek pozytywnej reputacji u jakiejś frakcji i nie zaskoczy. Ja musiałem bodajże w CoP zmienić 3/4 wartości żeby pyknęło i powinność mnie lubiła.

Edytowane przez Mnieciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje się tam przez normalną drogę (pieczarę) nie stać mnie żeby sobie się teleportować xD swoją drogą każdy tutaj nie narzekał na kasę. A ja wciąż nie mogę uzbierać miliona xd

P.S. zmieniłem u wszystkich frakcji które nie lubi monolit na dodatnie. Bez rezultatu...

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to wpływu nie ma czy strzelałem do monolitu czy nie. Przecież tak czy inaczej cały czas była wroga ta frakcja, a po skompletowaniu zbroi powinni stać się neutralni. Szansa może jest ale prędzej rzucę już ten mod w cholere niż będę się cofać. Za dużo razy już mnie to rozczarowało, poza tym ostatnimi czasy męczy mnie już gra bo cała moja rozgrywka opiera się tylko na znajdowaniu schowków fenrira nic kompletnie więcej... nic się totalnie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodząc do Labiryntu (ze Zbroją i Czaszkami), byłem już po "paradzie" Monolitu na Jupiterze, gdzie przybiłem sztamę z Cieniem i dlatego na luzaku biegałem po Prypeci szukając Czaszek. 

Po tym wszystkim co przeszedłeś z OP-2 chcesz się poddać?!  Nie wymiękaj mi tu i walcz dalej:screaming:

Poczekamy na @kobala - może coś wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no cóż... Od tygodnia tylko chodze po zonie z zadaniami typu: znajdz schowek, przynieś mi schowek, znajdź info o schowku... żygam już tymi schowkami. Nie wiem nawet ile jeszcze gry zostało i czy cokolwiek ciekawego będzie. Czuje się zdemotywowany tymi problemami ehh. No jak coś się da zrobić z tym cieniem to zacisne zwieracze i będę próbował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cień monolitu jest w labiryncie tyle że na samym dole (nie wiem jak spadł niżej). Okej zebrałem 12 czaszek przed chwilą i jest sejw przed wejściem do pieczary. Oto on: http://www82.zippyshare.com/v/Ic2co8uN/file.html

Kurde panowie... bardzo przepraszam za zbędny temat. Ale dopiero jak robiłem tego drugiego sejwa dla Kobala to z ciekawości zajrzałem w swoją frakcje i po wejściu do labiryntu zmieniła się na monolit. Zajrzałem więc do gamerelations ponownie gdyż nie jestem teraz samotnikiem a monolitowcem i było 400 na plusie. Jednak to za mało było. Zmieniłem na 4000 i eureka! wszyscy zieloni.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zmienia przynależność frakcyjną Naznaczonego na Monolit po wejściu do Labiryntu a mimo to sekciarze są wrodzy. Musiałeś coś nieźle narozrabiać w grze albo ten sejw jest lewy bo coś za szybko przeszedłeś taki duży fragment gry. Ale mniejsza z tym, nie mam czasu tego dochodzić. Wstaw podany poniżej plik game_relations do odpowiedniego katalogu. Załatw sprawę a potem koniecznie go usuń.

 

game_relations.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie będę zakładał nowego tematu bo myślę, że dotyczy to też wrogości monolitu a więc... Jestem po spotkaniu cienia monolitu na Jupiterze dzięki któremu monolit jest neutralny, ale nie wiem czy nie za wcześnie zrobiłem to zadanie bo dostałem na ekspedycje monolitu w X-8 żeby wszystkich tam zlikwidować. Jeśli to zrobię to popsuję sobie znów reputacje, której nie zdążyłem nawet zasmakować :< I co tu zrobić? Czy przyjaźń z monolitem będzie miało jakieś ważne wydarzenia później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.