Jump to content

[CoC] Outfit Addon 1.4.4 [CoC 1.4.19]

Junx
 Share

Recommended Posts

untitled.1.jpg

Outfit Addon, dodaje 26 nowych strojów do gry. Od płaszczy przez pancerze frakcyjne do nowych exoszkieletów.  

Download - http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/outfit-addon-coc

Kompatybilność:

+ Współpracuje z waniliowym CoC 1.4, OWR, STCoPWP i AO3, do każdego moda jest odpowiedni patch

-/+ W przypadku dodawania od siebie nowych pancerzy trzeba będzie edycja plików jak i dodanie nowych tekstur

- Jest taki mod? :P

Szczegółowa instrukcja instalacji polonizacji:

1. Instalujemy "S.T.A.L.K.E.R. - Call of Chernobyl" + patch 1.4.22 + polonizacja (TUTAJ INSTRUKCJA INSTALACJI );
  2. Pobieramy i instalujemy Outfit Addon 1.4.5;
  3. Pobieramy polonizację Outfit Addon 1.4.5 PL + łatki, rozpakowujemy i kopiujemy (ze zgodą na nadpisanie plików) zawartość katalogu "gamedata" do głównego katalogu "S.T.A.L.K.E.R. - Call of Chernobyl";
  4. Uruchamiamy "S.T.A.L.K.E.R. - Call of Chernobyl" z pliku Stalker-CoC.exe (po uruchomieniu gry, w głównym menu moda, w lewym dolnym rogu powinna wyświetlić się w języku polskim nazwa i wersja dodatku + nazwa i wersja Call of Chernobyl).

OPCJONALNIE - po instalacji CoC 1.4.22 PL instalujemy "pakiet broni" + jego polonizację, następnie Outfit Addon 1.4.5 + jego polonizację i na końcu odpowiednią łatkę dla kompatybilności.

SPOLSZCZENIE: MEGA

https://zone.stalkerteam.pl/file/247

Autorem polonizacji jest @MaklerR

• Dodatnia 5

Witam mam problem który wygląda w ten sposób że jak wgrywam ten dodatek na dodatek Arsenal Overhaul 3.1 to nie widzę tekstur broni puste pole tylko z tym paskiem uszkodzenia i z nazwą po najechaniu na ten slot a czasem np broń ma teksturę innej broni da się to jakoś naprawić?

4 godziny temu, PiotrIwan napisał:

Jeśli mam Weapon Overhaul, to po prostu instaluje to Outfit Addon, potem jego patch, a na końcu jeszcze raz patch do CoC? 

W Twoim przypadku instalujemy tak:

1. CoC 1.4.22
  2. Polonizacja CoC 1.4.22
  3. AO 3.1 v.5
  4. Polonizacja AO 3.1 v.5
  5. Outfit Addon 1.4.5
  6. Patch do AO 3.1 v.5 (z Outfit Addona) 
  7. Polonizacja Outfit Addon 1.4.5
  8. Patch z polonizacji Outfit Addon 1.4.5 dla AO 3.1 v.5
  9. Grasz.

4 godziny temu, PiotrIwan napisał:

Są tu obrysy masek? Taki jaki był bodaj w Lost Alpha?

Trzeba zainstalować ten dodatek:

Wersja CoCa to 1.4.12 z patchem 1.4.22, a wersja Outfit moda to 1.4.7

Godzinę temu, mujo70 napisał:

Wersja CoCa to 1.4.12 z patchem 1.4.22, a wersja Outfit moda to 1.4.7

Dodam że przed dodaniem patcha, mam dziwne ikony, a kiedy go dodam to w ogóle nie mam żadnych rzeczy z Outfit addona

• 1 year later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Witajcie. Mam problem z mutantami w CoC 1.4.22. Chciałbym przywrócić stare modele, ale nie mogę nigdzie znaleźć takiej paczki.

Ewentualnie zainstaluję na nowo moda + dodatki, ale skąd mogę pobrać "full upgrade" do "AO 3.1 v5" i "OA 1.4.5"? W zainstalowanym modzie już mam to wmontowane. Tylko, że teraz nie ma tego na moddb.

Jest jedynie pod czystą wersję CoP. Pomagijcie, murzyki.

• 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam Panowie. Mam pytanie. Jest możliwość podmiany lub jest gdzieś w jakimś modzie paczka innych tekstur dłoni na takie bardziej jakościowe w porównianiu z vaniliowymi i z tymi z OA na 1.4.22? Bardziej coś w stylu rąk z anomaly. Takie porządne rękawice z rzepami, grube a nie vaniliowe rowerowe rękawiczki. Pod pakiet broni OWR 3 v6.

@t0m3kb dobry człowieku nie wiem jak wyrazić swoja wdzięczność. No po prostu cud malina te tekstury, wszystko hula. Wysokiej jakości naprawdę wysokiej są one. Szukałem lecz nie znalazłem. Po addonach pod CoC, w googlach info, po różnych modach przeglądałem pliki. Jak ślepy. A tutaj poprosiłem i zostało mi dane. Ziściły się słowa, które każdy posłyszał nie raz. Podaj adres, chyba wyślę kurierem jakąś flaszkę realną.