Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@coles313Wszystko co uczyniłem, to skorzystałem z wiedzy doświadczonych użytkowników tego forum:)

Tak naprawdę. to już mnie nużyły pewne powtarzające się i nudne aspekty tej gry, do których nie miałem już cierpliwości i szkoda mi było na nie czasu; owszem straciłem przez to trochę smaku gry, ale więcej nerwów zaoszczędziłem (nie chodzi mi o napięcie, które właśnie straciłem, ale o wkurzanie się na niezbyt mądre rozwiązania - by nie powiedzieć kretyńskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nie pamiętam niestety:blush: Czy chodzi tutaj o notatkę ze schowkiem przy "kupie żelastwa"?

2. Spowodowane jest to losowymi przepełnieniami pamięci twojego sprzętu oraz urokami 32 bitowego silnika gry. Nie ma się czym martwić, no chyba że są naprawdę bardzo częste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki chodzi o niechęć podania namiarów na kolejny schowek po wręczeniu mu PDA z wysypiska. Idzie sobie do Baru i siedzi przy ognisku. Dla sprawdzenia pograłem trochę na starszych zapisach z 1 przejścia i tam było wszystko ok, a tutaj nie chcę.

I tak są częste wyloty w trakcje gry,np wylot przy przekroczeniu po raz pierwszy wieży obok miejsca katastrofy helikoptera Krugłowa. Idę sobie i bach, x ray przestał działać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie na schowki Kosti na Agropromie uruchamia się przy oddaniu jego PDA z X-18.
Nie wiem na czym polega problem nie masz dialogu przy oddaniu PDA Kosti w Barze?
Nie wiem czy to ma związek ale czy robiłeś zadanie dla Akima na części starych dokumentów?
Bo to robi się chyba równolegle...
W razie czego wrzuć sejwa i sprawdzę u siebie. 

28:00

      

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2018 o 21:02, Gh0sTp napisał:

Sprawdzę czy to się robi równolegle i dam znać :) 

 

@kazik chodzi o to iż po wykonaniu zadania " znaleźć schowek na wysypisku " i spacerze Kosti do Baru, nie pojawia się żadna kwestia dialogowa oprócz " Do zobaczenia " 

Masz proszę : po rozmowie z kostia.sav

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, stało się coś dziwnego - kiedy byłem na bagnach za dnia nagle w pewnym momencie zrobiło się ciemno jakby doszło do zaćmienia słońca i po tym nie mogę wchodzić z nikim i niczym w interakcję (rozmowy, przeszukiwanie trupów, skrytek itd.) oraz mam kursor tylko przy wyciągnięciu broni ale i tak nikogo nie  mogę zidentyfikować.

Dodam że jestem po zleceniu na fleszkę Zwierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim sejwie zabrałem fleszkę Sowy w PDA masz nowe zadanie na jego schowek w X-10.
Nic takiego się nie działo jak pisałeś więc nie wiadomo dlaczego tak u Ciebie było. 
Teraz jesteś w obozie Czystego nieba.
remi_quicksave ok.dds
remi_quicksave ok.sav

  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.