Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że do tej pory nikt nie miał problemu z dialogiem z naukowcami w Janowie. 

Jestem pierwszy - ale radość ?!

Po ich oswobodzeniu, przy moim ostatnim zdaniu, mam wylot z zerowym logiem. 

Zmniejszyłem oświetlenie - nic. Zmniejszyłem alife - nic. Zmniejszyłem odległość widzenia i oświetlenia - nic.

Cóż ja biedny mam zrobić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - skoro zapisy niosą błąd, to zespawnowanie rozwiąże jeden problem, ale błąd będzie dalej niesiony i wyjdzie w najbardziej nieciekawym momencie. Niestety, ale za grzechy trzeba odpokutować. Możesz grać dalej, to Twój wybór, ale obciążony dużym ryzykiem. Cokolwiek w Twoim inwentarzu znalazło się z tego fiksa, niesie błąd. Nie wiem, czy pozbycie się tego coś pomoże.

@DaarMoo - nie kojarzę Twojego problemu. Nie mogę też znaleźć posta. Daj linka do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier na Jupiterze dostaję sms-a od rannego stalkera. To Dimon-Kalter. Daję mu apteczkę i idziemy odzyskać Janów kontrolowany przez bandytów. Przetrzymują oni naukowców, których mam odnaleźć (zadanie w PDA). Po rozwałce rozmawiam z profesorem i po mojej ostatniej odpowiedzi mam wylot z zerowym logiem.

Linka niestety nie podam bo nie było do tej pory takiego problemu.

Mój post jest pierwszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier udało mi się rozwiązać problem.

Zmiany oświetlenia nic nie dawały, ale mordęga ze switch_distance-em pomogła. Przynajmniej częściowo.

Odpowiednia cyfra (u mnie - 80) spowodowała, że dialog przeszedłem, ale po 15 sekundach miałem permanentny wylot. I tu nic nie mogłem poradzić.

Więc postanowiłem wykorzystać te sekundy i zrobiłem save'a, którego wczytałem i gra poszła dalej.

Mimo wszystko wrzuca save'a.

naukowcy janow.dds

naukowcy janow.sav

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z problemu @Gajor aby ostrzec wszystkich nowo grających. Ostrożnie z tymi embrionami. Obojętnie czego. W tej sprawie jest albo bug, albo nieprzemyślana opcja w modzie. Embrion y nie są jednorazowe. Po każdym wyjściu i ponownym wejściu na lokacje. następuje spawn stwora z embrona. Tak, że jeśli już musicie embrion użyć to na jakiejś lokacji "bezludnej" w ustronnym miejscu. Bo spawn następuje za każdym wejściem na lokację i jeśli "narodzonego" stwora nie zabijecie, to jest ich coraz więcej.

Mało tego, dla zabawy "urodziłem" zombiaka na Bunkrze Sacharow. A kiedy wróciłem do Sacharowa z innej lokacji, zombiak był w środku i okładał łapami uczonego. Przejście Jantaru bez zajrzenia do Sacharowa skutkowało tym, że nawet było ich kilku.

Może ktoś z naszych mechaników, przyjrzałby się temu problemowi i zrobił fixa na jednokrotne "narodziny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo - też nie byłem w stanie przejść do bunkra po rozmowie. Takie wyloty, to urok Solianek, nie tylko tej, choć tu jest ich najmniej. Ale skoro pchnąłeś grę, to graj. powodzenia.

DODANO: Skoro ten switch dystans Ci pomógł, to raczej coś się nieodpowiedniego zespawnowało za blisko Janowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.