Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, chszarz napisał(a):

Niestety jak to ja, zdziwiłem się że coś jest nie tak, bo nawet był komunikat o obronie przed mutantami, ale olałem to i poszedłem dalej. Gram jeszcze raz od zapisu w Agropromie i już widzę co pominąłem. Nie ma tematu. 

Patrząc na to jak to wygląda w OP 2.2 to musisz obronić się i posterunek przed dzikami od strony Doliny pogadać z Praporem i dopiero wtedy możesz iść do baru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema!

Po raz kolejny podchodzę do Soli i znów klops, przy próbie wejścia do X18 zaliczam wylot z gry.

Próbowałem zmniejszyć ilość zadań  do wykonania, wejść do Doliny Mroku od Zapomnianego Lasu, pozbyć się całego sprzętu i efekt jest taki sam wczytywanie autoseva i wylot.

Ktoś się z czymś podobnym spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Podpowiedz jak sprawdzić logi?

Co do oświetlenia sprawdzę.

Znalazłem logi i mam coś takiego:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....r. - shadow of chernobyl\gamedata\scripts\_g.script:38: attempt to perform arithmetic on local 'error' (a nil value)
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio dzięki za chęci pomocy ale też tak próbowałem, kilkukrotnie wchodziłem na lokacje, przeinstalowałem całą grę, podmieniałem całą gamedata i bez efektu. Nie wiem o co chodzi i na razie sobie odpuszczam SoC i oczekując na Stalker 2(mam nadzieję że ten pierwszy kwartał będzie ostatecznym terminem wydania S2)  może pogram w moda na bazie CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tomlopag napisał(a):

@Ignachinio dzięki za chęci pomocy ale też tak próbowałem, kilkukrotnie wchodziłem na lokacje, przeinstalowałem całą grę, podmieniałem całą gamedata i bez efektu. Nie wiem o co chodzi i na razie sobie odpuszczam SoC i oczekując na Stalker 2(mam nadzieję że ten pierwszy kwartał będzie ostatecznym terminem wydania S2)  może pogram w moda na bazie CS.

Ja CI polecam OP 2.2 gra w to obecnie parę osób więc pomoc będzie na bieżąco i wylotów raczej nie zanotowano. Ważne aby podczas instalacji niczego nie pominąć.

Na S2 możesz jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z wylotami na Jantarze po znalezieniu zaginionej ekspedycji i próbie dostarczenia dokumentów od stalkera Siwego dla Sacharowa. Po kilku próbach udało mi się dotrzeć do naukowca i odbyć z nim rozmowę, ale ten mówi że nie ma teraz czasu się tym zajmować. Wrzuciłem ten dokument do skrytki w celu wyeliminowania przypuszczalnej przyczyny wylotów, ale jest dalej tak samo. Czy wie może ktoś co może być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miał ktoś może problem z snem po zażyciu środka od Bagiennego Doktora na samym początku gry? Naznaczonemu kręci się w głowie i po chwili jest wylot xrayengine, niestety nie mogę nawet tego rozwinąć. Podstawka 1.0004, wszystko zainstalowane po kolei. Ustawienia moda na max, próbowałem już na oświetleniu statycznym i pełnym dynamicznym, ale cały czas to samo. Tylko raz udało się kawałek w tym śnie dojść, ale skończyło się tak samo ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.