Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie dla wojskowych; Obrzeża.

Przeszukałem remizę, znalazłem kod do drzwi na bazie wojskowej i udałem się tam, zabiłem himerę, przeszukałem magazyn i znalazłem notatkę. Co mam teraz zrobić? Gdzie powinien być klucz do sejfu? Czy coś pokręciłem przy wykonywaniu zadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WujekJar - przy grze dla pograniczników ( wojskowych ) gra w remizie jest inna od gry dla przemytników. Trochę mało dałeś informacji.

Jeśli rozchodzi się o kod do sejfu na dachu remizy, to najpierw musisz dostać się do pomieszczeń komendanta straży. Teleport przy szkielecie pokonujesz wrzucając do puszki monetę znalezioną u przemytnika na wieży. 37 min.

https://www.youtube.com/watch?v=F1Ifi1dUYOo&index=9&list=PLQazZ5fwvjbn6bVwn9Z7zyJp_eK9LkPMN

Znajdujesz dokument i czytasz. Naprowadzenie na klucz przy popiersiu Lenina i niby błaha informacja o łupach w bagażniku osobówki. Ona jednak otwiera drogę do pomieszczeń na piętrze. Stamtąd lampa do odczytu starych dokumentów i moduł do radiostacji na maszcie. Następnie śmigłowiec na płaskowyżu. Mapnik pilota i dopiero do bazy. Wiadomości z mapnika pomocne w bazie śmigłowcowej.

Klucz za Leninem pasuje też do pomieszczeń w budynku za nim. Najpierw tam, potem dopiero do sejfu.

W bazie najpierw do nieruchomego wojaka na środku placu, zmienia się w szkielet zabrać klucz i do wieży parter. Czytać.

Do pierwszego hangaru przy bramie i znaleźć olej, uruchomić agregat i na piętro wieży. Uruchomić komputer, wejść w opcje. Otworzyć bazę. Wieżyczkę można włączyć od raz, ale nie koniecznie. Idziemy do hangaru co się otworzył. Zabieramy co uniesiemy. Powrót na piętro wieży i włączamy ćwiczenia. Na placu znacznik, idziemy, pojawia się chimera. Możemy zabijać sami, albo pobiec włączyć wieżyczkę jak tego nie zrobiliśmy. Wieżyczka zbija chimerę i z niej zabieramy klucz do magazynu przy bramie. Plądrujemy.

W tym wpisie są jeszcze screeny z tego działania https://stalkerteam.pl/topic/10296-złota-kula-золотой-шар-завершение/?do=findComment&comment=118096

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, potrzebuje pomocy: mianowicie po wejściu na Radar chcę zabrać z plecaka zaraz za miejscem gdzie walczyłem z 4 agentami  PDA ocalałego i mnie wywala z takim logiem:


[03.11.17 10:41:42.853]  
[03.11.17 10:41:42.853] [error]Expression    : fatal error
[03.11.17 10:41:42.853] [error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[03.11.17 10:41:42.853] [error]File          : script_engine.cpp
[03.11.17 10:41:42.853] [error]Line          : 90
[03.11.17 10:41:42.853] [error]Description   : <no expression>
[03.11.17 10:41:42.853] [error]Arguments     : LUA error: d:\zolotoy shar\gamedata\scripts\news_manager.script:185: attempt to index field '?' (a nil value)


Co na poradzić?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zakończyć moją przygodę z modem, widocznie coś mam pokiłbaszone, utknąłem z fabułą. W kompleksie antenowym zabrałem z sejfu dokumenty ( czerwona książka ) oraz klucz, chcę wejść do wagonu i klucz nie aktywny, wstawiam zapis proszę o sugestie.

 

14.sav

14.dds

Jednak gram dalej, nie mogłem wejść do wagonu to spróbowałem szczeliną między wagonem i ścianą i wszedłem, na filmie gość wchodził normalnie z tym kluczem do wagonu, może komuś się to przyda.

Edytowane przez bolo
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża Dziękuje Znowu Ps. Nabijesz sobie postów na mnie xD znając mnie jeszcze będe mial 3 - 4 problemy

 

No i znowu problemix. Ale teraz troche fabularny jestem w dolinie mroku i siedze z abdulem w więzieniu. Kiedyś wbiłem do tej bazy przed tą misją. I trzeba zniszczyć ten przycisk a ja kiedyś go zniszczyłem co robić?

Edytowane przez PolskiGROM
Ponownie znalazłem odpowiedź na moje pytanie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolskiGROM - Jak ty czytasz dialogi i informacje. Przecież miałeś podane, że trzeba jak wartownik nie widzi, śrubą trafić w wyłącznik i dotrzeć w przeciwległy kąt piwnicy, tam gdzie leżą trupy. Obszukujesz, bierzesz co mają i zaczynasz z nożykiem czyszczenie budowy. Powodzenia.

@LisU - nie wprowadzaj w błąd. Twoja metoda to prosty sposób na położenie fabuły. GG wyjdzie, ale Abdul zostanie w areszcie i fabuła leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.