Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Starika.. No to skorzystaj z okazji, podejdź do teleportu i tam go zwal. Jego uruchamiało któreś z zadań. Te zadania na Obrzeżach nie mają żadnego wpływu na fabułę z moda, możesz zrobić lub nie. Obrzeża mają dać Ci tylko wyposażenie, no i sporo ciekawej gry. Gdybyś grał za wojaka, to śmigłowca by wcale nie było. Masz to wdzianko z garażu, maskujące przed śmigłowcem? Jak masz, to spróbuj go zdjąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Oczywiście, że się da. Jeśli po rozmowie ze Skidanem poszedłeś na strażnicę, uwolniłeś biedaka który przez Ciebie=Gb trafił do pierdla i zabrałeś specjalny kombinezon, to w nim, w niskim przysiadzie przyklejony do ściany dasz radę przejść. Opisałem sposób przejścia w podstawowej ZK.

Kolejną radę masz w tym drugim temacie z tym samym pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Kod znajdziesz w trupie na składowisku samochodów, na wysokości śmigłowca. Jak go ogołocisz, to tyle pamiętam, że należało pójść do śmigłowca, wleźć na niego i na końcu jednego z płatów śmigła był teleport chyba na tę wieżę w rogu złomowiska, a na niej dobry schowek. A do trupka idzie się, jak dostaniesz na niego naprowadzenie. Zobacz w temacie ZK, też to opisałem, jak należy łatwo i prawidłowo dotrzeć do tego sejfu, przy pomocy takiej trzęsącej GB anomalii koło hangaru ( są dwie ).

A jak jesteś już na Wysypisku, to o Obrzeżach zapomnij, bo jeszcze długo nie będziesz miał możliwości powrotu na początkową część Kordonu. A klucz jest chyba potrzebny, jak się gra dla wojska.

Zabrałeś, jak radziłem, "skarby" ze śmigłowca koło ruin gospodarstwa? Tu na Wysypisku, nie zapomnij zapoznać się ze sklepem internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  INB to nie tylko ten główny budynek, ale i inne zabudowania. Trzeba zajrzeć w każdy kąt.

https://www.youtube.com/watch?v=Hw_mejzXJr8

I jeszcze jedno. Jeśli mam Cię wspierać w grze, to odpowiadaj na moje pytania. Nie jest to ciekawość, ale wyprzedzenie Twoich kolejnych pytań. Bo jak nie zrobisz tego o co pytam, to będziesz miał problemy z dalszą grą.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Dobrze będę o tym pamiętał.

Mod jest strasznie niedopracowany, nie grałem jeszcze nigdy w tak niedorobionego moda ale no cóż. Już Doppelganger lepiej śmigał ale co poradzić.

Spotkaliście się z problemem, że nie możecie wyjąć śruby w więzieniu w zadaniu na zdobycie artefaktu z Sierogą? Śruba za żadne skarby nie chce sie wyjąć. Już mam serdecznie dosyć tego moda cały czas tylko sprawia problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Nie pamiętam, abym miał taki problem. Fakt, od mojej gry w moda minęło sporo czasu, to taki szczegół mógł mi umknąć. A czy w temacie podstawowej ZK nikt nie pisał o tym problemie?

Zobacz na tym filmiku, czy robisz to samo:

https://www.youtube.com/watch?v=Hx3X15KowBQ

A próbowałeś sztuczki z zapisaniem gry i wczytaniem? No i czy zrobiłeś na pewno wszystkie wcześniejsze zadania na tej lokacji? Bo jeśli nie, to masz blokadę od moda.

A co dotyczy "niedoróbek moda". Za taką mogę uznać tylko tę, która powoduje psucie zapisów, ale ona jest wzrokowo zauważalna. Znikają te informacyjne napisy z lewej górnej części ekranu. A wszystkie pozostałe problemy wynikają z prowadzenia nieuważnej rozgrywki, opuszczania ważnych fragmentów gry i pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Sprawa spawnera. Już od początku gry w tego moda wiadomo, że jak się nim coś dodaje, to wyskakują problemy.

Ale pomiędzy pytaniem o śrubę w DM, a pytaniem o zombiaka upłynęło niewiele czasu rzeczywistego. A pomiędzy wyjściem z DM, a pójściem do Baru jest sporo do zrobienia. Na znalezienie mogilników, na kolby dla lalki, lampę śmierci, artefakt likwidujący "kurtynę" na nasypie kolejowym Kordonu. No i na latający spodek.  Porobiłeś wszystkie te zadania?

Z Baru na Wysypisko już nie wrócisz, i tych zadań nie wykonasz. A bez 3 kolb, nie masz po co iść na Jantar. A beż pozostałych, tracisz połowę gry na tym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. To chyba jednak Kramerowi dwie kolby wystarczą, aby miał dialog o lalce. Mnie te dokumenty mogły się kojarzyć z trzecią kolbą. popatrzyłem w filmikach i znalezienia trzeciej w nich nie było. A skąd Ty wziąłeś info o trzeciej?

W dokumentach z samochodu nie ma podane ile ich powinno być, lub lalka na samym początku tego nie mówiła?

A przy okazji mała podpowiedź, jak chcesz to przeczytaj.

Spoiler

Mod mocno sugeruje, aby lalkę oddać Kramerowi. Nie oddanie skutkuje zawaleniem zadania. Ale patrząc jak do tej pory lalka była przydatna, pomagając rozwiązywać problemy, podpowiadając schowki, warto się zastanowić czy jej nie zachować. A może odwdzięczy się jeszcze mocniej?

Ja bym takiego przyjaciela, który nas błaga o nie oddawanie, pozostawił dla siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ukończony

Osobiście nie mam pojęcia czemu to w opinii wielu ludzi jeden z najlepszych modów do tej pięknej serii. Moda polecam omijać szerokim łukiem bo pod tą całą "innowacją' kryje się sterta bugów, niedoróbek, frustrujących głupich rozwiązań tylko psujących imersję. Zona w tej wersji jest bardzo pusta i dosyć nudna. Niektóre zadania na przeszukiwanie obiektów dobrze nam znanych z podstawek jest ok a tak poza tym to wieje nudą i monotonią. Malutko akcji dużo biegania. OGSE z tego mierny.

3/10 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Co do bugów muszę się zgodzić ale co pustki nie. Akurat to mi się podobało, w Strefie nie jest gęsto i przez to nie spotykasz na każdym kroku ludzi co wkurzało mnie w podstawce. Spotykasz raczej więcej mutantów niż ludzi co pasuje do klimatu Zony. A bieganie to moim zdaniem nieodłączny element serii.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.