Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Nostalgov no to tak trudno sprawdzić co się stanie jak go założymy na pas zamiast oddawać?

Szczególnie, że w poradnikach czy nawet w pierwszym poście radzą żeby go założyć. ;)

Bardzo przydatna zabawka gdy go "zużyjemy", ułatwia grę w wielu momentach. Pozwała rozwiązywać wiele zagadek czy problemów z dostaniem się w różne miejsca. Ułatwia robienie zadań.

Niby da się grać bez tego i nawet @cez137 z tego co pamiętam to chyba tak moda ukończył ale gra na pewno jest wtedy o wiele trudniejsza.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nostalgov  No to jak go "użyłeś" a nie "zużyłeś", bo masz go nadal, to jak pójdziesz pogadać ze zleceniodawcą, on się będzie pieklił, ale to jest prawidłowe i w dalszej grze i stosunkach z nim nie przeszkodzi. Teraz przy jego pomocy, będziesz mógł wykorzystywać inne artefakty, np. do teleportacji w miejsca niedostępne. Dlatego dobrze zapoznaj się z jego możliwościami, oraz z możliwościami innych artefaktów.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kondotier napisał:

@Sasq No i jak, w końcu klucz w plecaku znalazłeś?

Znalazłem.  Tylko trzy razy musiałem pytać o mieszkańców wioski zanim zadziałało. Z kolei w domu Susła - po dotknięciu ciała - Suseł zniknął i nic się nie zadziało. dopiero po kilku minutach pojawił się poltergeist.  Wychodzi, że czasami trzeba  kilku podejść :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrothgar 

1. A na pewno grałeś na repacku, który jest tym właściwym dla nałożenia spolszczenia? Jest odsyłacz do niego w #1.

2. Czy pilnowałeś, aby cały czas mieć na ekranie widoczny zegar i takie opisy? Jest o tym w temacie moda. Po pierwszym wylocie, wracałeś do zapisu nie ostatniego, a takiego z tym zegarem?

3. Czy na samym początku przed aresztowaniem, nie kombinowałeś czasem z wyrzucaniem broni i sprzętu i czy uciekałeś przez płot przy wychodku?

Wiem, że niektórzy się uchytrzali, ale lepiej tego nie robić, bo to niewiele pomaga.

Grałem w moda kilkukrotnie. Tak w oryginale, jak i ze spolszczeniem. Nawet z cziterką. Owszem, wyloty się przytrafiały, ale przeważnie, jak za długo grałem bez wyjścia na pulpit, kiedy miałem równocześnie zbyt dużo zapisów w katalogu. Ale nigdy nie było ich tyle, aby zniechęciły do gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

@Typowy_Monoliciarz  A jak daleko już dotarłeś? Pokonałeś już granicę Wysypisko -> Rostok? Lub po Jantarze jesteś na MW?

I nawet jakbyś grał tylko godzinę dziennie, to dałbyś mu radę.

Skończyłem na jantarze po misji z sacharowem, oddałem lalkę i czekam z ciekawości co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Typowy_Monoliciarz No to sporo gry jeszcze przed Tobą. Ale z oddaniem lalki, to nie był dobry pomysł. Nie słyszałeś, jak Cię błaga byś tego nie robił? W grze jest wiele momentów, w których autor stawia nas przed dylematem moralnym. To jest jeden z nich.

Radziłbym powtórzyć i jej nie oddać. W późniejszej grze, odwdzięczy Ci się za to. A na MW nie jest wesolutko jak w przedszkolu.

Ale gra jest Twoja, zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w temacie i zamiast pójść do doliny poszedłem do Agropromu , zacząłem robić misję znalazłem dynamit i narzędzia. Czy jeżeli teraz albo zostawię te misje albo je dokończę i z dalszym biegiem fabuły wrócę na Agroprom( czytałem że trzeba będzie coś znaleźć)  to będzie problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nostalgov  Teraz na Agropromie działałeś trochę w ciemno. A i tak tu będziesz musiał przyjść po zrobieniu Doliny Mroku i wykonać zadania które tam wynikną.  Da się je zrobić, ale już bez logicznej ciągłości. Wg. mnie, lepiej abyś wgrał zapis sprzed Agropromu i poszedł do Doliny. Wtedy działając na Agropromie będzie Ci łatwiej. Tym bardziej, że już wiesz, gdzie niektórych rzeczy trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów ja , potrzebuje pomocy w jestem na fermie w dolinie mroku. Chce się przedostać za anomalie no ale rzuca mnie na tą koparkę. Żeby dostać się za bramę jednego użyłem szkiełka. Więc pytania jak ominąć teleport , czy da się dostać za bramę bez artefaktu i wyjść później z tej anomalii i czy coś jest ewentualnie jak się dostać za zaspawane drzwi.

Zacząłem oglądać u HugTV i on dostał jakieś zadanie od tego kolegi co jest martwy . Tylko że ja nie dostałem wzmianki o żadnym takim zadaniu ani nie pojawiło się dwóch gości . O co chodzi? 

Edytowane przez Nostalgov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nostalgov  To zadanie robi się bez żadnych kombinacji i też bez większych problemów. Najpierw trzeba pogadać z takimi dwoma NPCami przy murze i obowiązkowo zgodzić się na ich propozycje. Idziesz do lewego budynku i za raz na początku masz takie mini anomalie. Musisz znaleźć kolejność wchodzenia do nich. Jak znajdziesz kolejność to idziesz w głąb i kolejna anomalia przerzuci Cię do następnego budynku. W jego końcu jest skrzynia z tym, na co się umawiałeś z NPCami. Jak ją podniesiesz to...

Dalej podpowiedzi nie będzie, bo zepsuję grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.