Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Pure  Mod Złota Kula ma wiele nowatorskich rozwiązań, których nie było w innych modach. Ma też moment, gdzie musisz podjąć decyzję niezgodną z zaleceniem zadaniodawcy. Można grać wykonując zalecenie, ale jest wtedy bardzo ciężko w wielu sytuacjach. Ze spawnera musieli korzystać ci, co coś w grze przegapili, odpuścili jakieś zadanie, albo na ślepo gnali po lokacjach. Mod dostarcza wszystko co jest do gry potrzebne. Jak będziesz miał kasę ( a o nią wcale nie jest trudno ) to potrzebne ci wyposażenie dowiozą Ci smigłowcem. A na lokacji Obrzeża, obojętnie czy grać będziesz dla przemytników czy wojska, możesz się obłowić tak, że z nadmiaru w inwentarzu, to co znajdziesz będziesz wyrzucał.

Dlatego mimo wszystko, radzę poczytać kilka początkowych stron tematu moda, aby zapoznać się z nowalijkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem ogrywać mod i już mam problem.. po ucieczce z posterunku i wykonaniu zadania nie mogę wyjść po za obszar posterunku bo ściąga mnie snajper... Co bym nie zrobił i którą drogą nie uciekał ciągle mnie zabija z komunikatem czerwonym "snajper zawsze trafia" jak mam uciec?

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastosowałem się do porady żeby wyrzucić najpierw strzelbe za płyty i tamtą drogą uciec, ale to nie ważne. Miałem jakiegoś buga, który powodował uniemożliwienie ucieczki nawet po wykonaniu zadania. Zacząłem nową grę właśnie i już jest ok. Nie ważne, którędy wtedy uciekałem, coś się zglitchowało ostro.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, tom3kb napisał:

Znalazłem odpowiedź, dzięki. Mam jeszcze pytanie odnośnie zadania "Dzień dobry tatusiu" (Mózg,burery, Sacharow na Jantarze). Czy można to zadanie skończyć w pełni czy zawsze będzie jako nieudane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Girion94  Jak pamiętam, to lampę zabraną z Remizy na Obrzeżach i wszystkie zniszczone dokumenty trzeba dotargać do MW. Na nich od jednego z NPCów ( to jest powiązane z innym zadaniem ), trzeba dostać nakierowanie na NPCa w tunelu na bocznej drodze Radaru. No i oczywiście, po wejściu na Radar z nim się spotkać. Jednak zrealizowanie tego jest wielce problematyczne.

Chyba że pytasz o lampę z Wysypiska. Ona z dokumentami nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Nostalgov  A będzie miało, tyle że nie uniemożliwi Ci gry. Z pomocą maski na każdej lokacji znajdujesz schowek z zawartością nie do pogardzenia. No i miałbyś ( przy odpowiednich komendach w dialogu ) kompana, którego mógłbyś wykorzystywać jako ruchomy, podążający za tobą schowek. Wszystkie zadania na Kordonie, mają wpływ na dalszą grę. Nie robiąc ich, tracisz sporo z gry, bo fabuła w nich nie zaskakuje.

Czasem nawet opłaca się powtórzyć sprzed zawalonego, czy opuszczonego zadania, aby grę mieć kompletną.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nostalgov Dla mnie to zadanie było przydatne tylko w Kordonie, z uwagi na pistolet. Co do reszty oprócz ewentualnej wartości kolekcjonerskiej nie miały one dla mnie sensu bo miałem już lepszą broń. Tak poza tym te bronie zadają śmieszne obrażenia innym mutantom niż te do których są ,,przystosowane".

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sasq  To obejrzyj jeszcze wcześniej, chyba od 38 min. Rozmowa z NPCem w piwniczce.

DODANO. No i przede wszystkim, najpierw graj sam, a dopiero jak masz problem zaglądaj do poradników. Lub obejrzyj kilka filmików i dopiero graj, ale po swojemu. Ten mod jest tak skonstruowany, że sam wybierasz co zrobisz, a czego nie. Możesz zadanie przerwać ( jak to z maską lub czaszką ) bez szkody dla dalszej gry. Ale wtedy świadomie rezygnujesz z kawałka moda, czasem bardzo ciekawego. Niektóre fragmenty mają podwójne rozwiązania. Można pójść na łatwiznę, albo wybrać wariant trudniejszy. Czasem przez pośpiech można opuścić fragment moda z ciekawym zadaniem, na dodatek przysparzający dobrego sprzętu. Np. przeszukanie śmigłowca po rozmowie z wojskowym za torami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.