Skocz do zawartości

Jaką frakcje polecacie wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat albowiem nie wiem, która frakcje wybrać. Jeżeli wybiorę jedną to będę żałował, że nie wybrałem drugiej. Możecie powiedzieć, która najlepsza, dać plusy i minusy. W której będzie najlepszy sprzęt, broń i zarobki. Szukałem na forum i nie znalazłem więc jeżeli gdzieś było to proszę o link. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diegtiarow, niezależnie co wybierzesz pozostaje agentem SBU w przebraniu. Twoją rolą wcielając się w niego jest wykonanie postawionego zadania, a gra daje mniej więcej to samo. Tyle tylko, że na Zatonie trzeba odpowiednio zachować się biorąc współprace z Sułtanem na Szewczenkę, oraz przy braniu zadania na spotkanie w Leśnictwie, wziąć go od Sowy i zrobić wszystko, aby uratować przywódcę przemytników. Będzie wtedy nowe zadanie na Jupiterze. A czy przystąpisz do Wolności czy Powinności ( informując lub kablując o wypadających z Bąbla ) nie ma znaczenia. Efektem jest i tak pozyskanie broni i sprzętu z tego samego magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zew Prypeci jest modem w którym przynależność do frakcji jest nic nie znacząca. Możemy sprzyjać jakiemuś ugrupowaniu, ale niewiele to zmienia.

A zakończenie ZP zależy od naszego świadomego wyboru. Odlecieć, czy zostać. Pozostanie, to przy prawidłowym przejściu moda, chodzenie po lokacjach, bez istotnej gry.

Jeśli w ZP grasz po raz pierwszy, zagraj w czystą grę. Po zakończeniu znajdź moda na ZP,  zmieniającego scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować moda do Zewu Prypeci jakim jest "Remake". Jest to mod ulepszający grafikę, oraz daje lepsze tekstury, modele broni, kombinezonów poszczególnych stalkerów, mutantów. Dodaje wiele rzeczy, w tym muzykę. Z tego wszystkiego dany mod nie narusza fabuły. Są to smaczki w postaci dodatków graficznych i tzw. jej "ulepszaczy". Możesz jednak przejść czystą, bez modyfikacji wersję Zewu Prypeci, a tak samo grywalność i zabawa będzie na wysokim poziomie. :)

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.