Jump to content

Jaką frakcje polecacie wybrać?


Raymanek
 Share

Recommended Posts

Witam mam dylemat albowiem nie wiem, która frakcje wybrać. Jeżeli wybiorę jedną to będę żałował, że nie wybrałem drugiej. Możecie powiedzieć, która najlepsza, dać plusy i minusy. W której będzie najlepszy sprzęt, broń i zarobki. Szukałem na forum i nie znalazłem więc jeżeli gdzieś było to proszę o link. Z góry dziękuję.

Edited by Ranger801
Link to comment
Share on other sites

Diegtiarow, niezależnie co wybierzesz pozostaje agentem SBU w przebraniu. Twoją rolą wcielając się w niego jest wykonanie postawionego zadania, a gra daje mniej więcej to samo. Tyle tylko, że na Zatonie trzeba odpowiednio zachować się biorąc współprace z Sułtanem na Szewczenkę, oraz przy braniu zadania na spotkanie w Leśnictwie, wziąć go od Sowy i zrobić wszystko, aby uratować przywódcę przemytników. Będzie wtedy nowe zadanie na Jupiterze. A czy przystąpisz do Wolności czy Powinności ( informując lub kablując o wypadających z Bąbla ) nie ma znaczenia. Efektem jest i tak pozyskanie broni i sprzętu z tego samego magazynu.

Link to comment
Share on other sites

To już lepiej chyba zainstalować sobie jakieś mody typu SGM to masz chociaż linie fabularne dla każdej frakcji, ale w sumie nie są to misje, które wpasowywały by się w politykę i filozofię jakiegoś ugrupowania. W sumie te zadania pasują do każdej frakcji.

 

Link to comment
Share on other sites

Zew Prypeci jest modem w którym przynależność do frakcji jest nic nie znacząca. Możemy sprzyjać jakiemuś ugrupowaniu, ale niewiele to zmienia.

A zakończenie ZP zależy od naszego świadomego wyboru. Odlecieć, czy zostać. Pozostanie, to przy prawidłowym przejściu moda, chodzenie po lokacjach, bez istotnej gry.

Jeśli w ZP grasz po raz pierwszy, zagraj w czystą grę. Po zakończeniu znajdź moda na ZP,  zmieniającego scenariusz.

Link to comment
Share on other sites

Możesz spróbować moda do Zewu Prypeci jakim jest "Remake". Jest to mod ulepszający grafikę, oraz daje lepsze tekstury, modele broni, kombinezonów poszczególnych stalkerów, mutantów. Dodaje wiele rzeczy, w tym muzykę. Z tego wszystkiego dany mod nie narusza fabuły. Są to smaczki w postaci dodatków graficznych i tzw. jej "ulepszaczy". Możesz jednak przejść czystą, bez modyfikacji wersję Zewu Prypeci, a tak samo grywalność i zabawa będzie na wysokim poziomie. :)

Edited by seb-stryl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity