Jump to content

Potrzebne screenshoty mutantów ze Stalkera

FairFight
 Share

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję screenów mutantów ze stalkera. Im więcej tym lepiej, bardzo by mi zależało, żeby było to obrazki wysokiej jakości, dobre detale itd. Ale każde generalnie się przydadzą. Najlepiej screeny robić ze schowanym HUDem.

jeśli ktoś przy okazji będzie grał, to może strzelić pare fotek, mam nadzieję, że nie będzie to problem.

Pozdrawiam.

Edited by FairFight

Ja wiem jak korzystać z grafiki google, ale z reguły te screeny są różnych forów itd, a chciałbym mieć takie ładne screeny, które były by tylko na polskiej wiki (bo to na wiki je potrzebuje), dlatego właśnie to jest konkretna prośba na forum.

Abstrahując od "dziurawości" wiki. Miałem podobny problem, ale wyszedłem z założenia, że lepiej zrobić to poza grą, bo i lepiej wygląda i mniej z tym roboty. Poza tym więcej detali, niż sam sobie pozwolisz zrobić, nie będzie. 

Spoiler

czysteniebo_zew.thumb.png.8ba2056956f46105d353538e9126fe51.pngpijawa_snork.thumb.png.2526929d8644c0893f69e53a83796596.png

20 godzin temu, Sierioża napisał:

Abstrahując od "dziurawości" wiki. Miałem podobny problem, ale wyszedłem z założenia, że lepiej zrobić to poza grą, bo i lepiej wygląda i mniej z tym roboty. Poza tym więcej detali, niż sam sobie pozwolisz zrobić, nie będzie. 

Ukryj zawartość

czysteniebo_zew.thumb.png.8ba2056956f46105d353538e9126fe51.pngpijawa_snork.thumb.png.2526929d8644c0893f69e53a83796596.png

Stary ta wiki ma dwóch edytorów na "pół etatu" i kolejnych dwóch na 1/25. Byłoby dziwne, gdyby nie była dziurawa. 

Dzięki wszystkim za screeny.

3 godziny temu, FairFight napisał:

Stary ta wiki ma dwóch edytorów na "pół etatu" i kolejnych dwóch na 1/25

To może zamiast dodawać nowe treści skupcie się na tym, żeby te już obecne były w porządku? :) Ale znam ten ból.

Dobra, screeny z modów mam na pulpicie, póki co styknie. Zastanowię się jak je wykorzystać bo mi się podobają, ale zasadniczo od modów są takie fora jak to. Wiki jest od standardowych informacji. Zobaczymy.

Natomiast screeny zwykłych mutków ze zwykłego stalkera wezmę ile dacie. Póki co wracam do poszukiwania kolejnych obrazków w odmętach sieci.

Pozdrawiam.

Edited by FairFight

5 godzin temu, kondotier napisał:

Nowi gracze to raczej posiadają tylko Zew Prypeci

Nie zgadzam się - na takim Steamie Cień ma się całkiem dobrze, a nawet z wykresu recenzji wynika, że jest lepiej niż jeszcze kilka lat temu. I niezależnie od tego, jak się potoczą losy dwójki, spodziewajmy się wzrastającego zainteresowania. Przynajmniej przez jakiś czas.

1.PNG.a20eedcbefc934107e6722e5d0b18652.PNG

• 1 month later...