Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiesz zapewne coraz lepsze giwery pojawiają się z czasem u handlarzy. Im dalej w grze jesteś tym łatwiej o lepszy chabar. Barrett jak i inne unikalne pukawy pojawią się gdzieś mniej więcej w połowie gry.  Nie wiem jak się nazywa ta "puszka" w configach by ją zespawnić, to musiałbyś poszukać w necie informacji dotyczących PRM dlc lub pogrzebać w plikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Buber napisał:

Zainstalowałem na próbę , wszystko na razie ładnie działa . :065:

I od razu , żeby udowodnić że nie mam w dupie, brak cudzysłowów w opisie artefaktu Cierń...czy jakaś inna cholera...no ten z pierwszego zadania :) 

Gdzie i w którym miejscu nie ma tego cudzysłowia? Sprawdzam w plikach i znaleźć nie mogę.... Dlatego proszę o screeny z błędami, żeby wiedzieć gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tłumaczenia: znalazłem unikatowego Tr-s 301 w wieży na magazynach wojskowych, który jest całkowicie bez opisu - to ta broń z misji od człowieka-pijawki.

Mam 2 problemy z fabułą:

1. Czy to norma, że w wersji 1.4007 Grzech nie napada na Bar...?

2. Też w najnowszej wersji, kiedy po raz pierwszy wchodzę na Radar, Monolit z miejsca jest do mnie wrogo nastawiony. Wiem, że można zapłacić haracz wjeżdżając od strony Martwego Miasta, ale tutaj też od razu walą do mnie bez ostrzeżenia...? Czy coś zostało pomieszane w dodatkach ze spolszczenia? Ktoś coś..?POMOCY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do spolszczenia nie mieszają nic w fabule! W tej wersji dokonano kilku zmian fabularnych, lub po prostu nie zadziałały właściwie jakieś skrypty.

Przy przechodzeniu np u mnie nie mogłem wejść do bazy Bandytów by wykraść z sejfu dokumenty Dzika dla Grzechu, bo bandyci już od bramy do mnie strzelali mimo że miałem ich kurtkę itp.

@Mayer99 Jak znalazłeś błąd to wklej screen z nim. Opisu nie ma wcale, czy jest np odwołanie tylko do skryptu "wpn_blabla" 

Polonizacja jest wciąż wersją testową a nie finalną i żeby poprawić błędy potrzebne mi są te cholerne screeny.... Nie jestem jasnowidzem i nie znajdę tego na czuja po samym opisie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bład z LR300 to wina Paczki broni. Błędów z broniami było więcej w PRM DLC, gdzie sam musiałem dopisywać do borni opisy bo nawet w plikach eng ich nie było....

A opis tej broni w ekwipunku też się nie wyświetla, czy jest?

Zadanie z Deedee na znalezienie stopy snorka, albo gdzieś zjadłem znacznik i dlatego się nie pojawia. Oczywiscie poprawie to i wrzucę kolejna wersję polonizacji. Od ostatniej wersji poprawiłem sporo literówek i przebudowałem kilka dialogów więc poprawek jest trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buber Każdemu się zdarza, jak przejrzysz temat to zobaczysz jak o wiele młodsi robią jeszcze większe głupoty, mimo że to pokolenie które właściwie od kołyski ma doświadczenie z komputerami,smartfonami czy tabletami. Te błędy już poprawiłem,  takze dzięki za czujność, a @Mayer99 nad tymi błędami jeszcze pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2019 o 13:46, FeRu napisał:

Do czego Ci potrzebny Daemon? Jaki obraz polonizacji? Co ty brałeś?:lol2:

Paczkę polonizacji otwierasz np winrarem lub 7Zipem, a nie Daemon Tools, który jest programem do tworzenia wirtualnych napędów i montowania obrazów iso.

Masz napisane w instrukcji co dokładnie zrobić. Pobierasz instalkę La DC 1.4007, instalujesz grę z dodatkami lub bez. Otwierasz paczkę polonizacji i wklejasz ją do głównego katalogu gry, zamieniając istniejące pliki.

Jeśli masz PRM DLC weapon pack, to wklejasz pliki z folderu polonizacji weapon packów, a jeśli nie to wklejasz z paczki na standardowe bronie. Na koniec sobie wybierasz dodatki z folderu o tajemniczej nazwie "Dodatki", które chcesz i na koniec odpalasz Lost Alpha Configurator.exe i ustawiasz sobie opcje gry, a w sekcji GAME wybierasz język Polski i dajesz Launch Game. To wszystko,

To nie jest fizyka kwantowa czy równanie całek by "połamać sobie głowę" :007:

@Mayer99 Jeśli chodzi o Barrett to będzie dostępny w trakcie gry u handlarzy, ewentualnie jest szansa, że znajdziesz go w jakimś trupie, ale to na prawdę mała szansa ;)

No to tak jak pisalem.  jak wlacze w launcherze jezyk polski to mi tylko czarny ekran zostaje przez 30 min nic sie nie dzieje. 

Nie jestem Matematykiem z wykształcenia ( przy okazji Polonista tez nie). Jak chcesz jakies mądre wywody to mozemy porozmawiac o zasmażce I lub II stopnia bo jestem pi Technikum Gastronomicznym 

Jestem fanem S.T.A.L.K.E.R'a i chcialem sobie troche pograc i zeby bylo mi latwiej to w wersje Pl ale skoro moj komp sie z tym wszystkim gryzie to juz zaczolem grac w wersje En

A czy to ma znaczenie w czym otworze spolszczenie skoro sie wszystko otwiera  i mam dostep do zawartosci polonizacji?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj @mirczas1987 Nie ma co zwalać na komputer, tylko na swoją niewiedze. Ja wiem, że ciężko jest się przyznać, że popełniło się błąd albo, że się czegoś nie rozumie, jednak twój problem ewidentnie jest spowodowany nieumiejętną instalacją lub zrozumieniem czegoś na opak. Widać też, że nie masz zbyt rozległej wiedzy dotyczącej komputerów, ale instrukcja jest napisana tak by każdy sobie poradził. Cały temat ma 5 stron i jak przejrzysz go dokładnie to tam też będą wskazówki dotyczące instalacji. Polonizacje pobrało łącznie ok 1000 osób, a może i więcej i tylko kilka osób miało problemy (pewnie było ich więcej, ale nie pisali o tym na forach) jednak ich odsetek jest niewielki.

Jeśli nie grasz bez packa broni to instalacja jest banalna. Instalujesz grę, wklejasz polonizacje do głównego katalogu gry i doklejasz pliki ze polonizacji standardowego packa broni zamieniając istniejące.

Pliki masz posegregowane w katalogach więc nie trzeba nic szukać czy grzebać się godzinami w katalogach. Na końcu wybierasz sobie z folderu "Dodatki" te dodatki, które chcesz i wklejasz je w odpowiednie miejsca. To wszystko. Jeśli ogarniesz wszystko tak jak ma być to MUSI działać, nie ma bata.

 

@Mayer99 Właśnie zauważyłem, że u Ciebie Naznaczony jest wciąż jako Marked One. Więc zastanawiam się, czy też nie masz czegoś nie tak z polonizacją, albo zjadło Ci jakieś pliki, albo coś pomyliłeś.... Piszę to dlatego, że zadanie na stope snorka dla Deedee jest przetłumaczone prawidłowo i nie powinno być błędu jak u Ciebie.

Powiedz mi Jakie dodatki jeszcze masz zainstalowane oprócz polonizacji i PRM Weapon pack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem....:O Skopiowałem uważnie wszystko jeszcze raz i dalej mam Marked One. Może mi ktoś napisać, które pliki są odpowiedzialne za questy i menu Strieloka...?

W związku z tym nie chcę robić "zamieszania" przestanę szukać tych małych niedociągnięć, bo to u mnie coś nie bangla chyba.

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.