Skocz do zawartości

Pomocne schowki i nie tylko :)


Ignachinio

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie każdy jest tak oblatany jak niektórzy w OPkach :D dlatego postanowiłem założyć temat w którym każdy będzie mógł dodać od siebie jakąś mega skrytkę gdzie leży sobie sprzęt ;) Dzięki któremu ktoś nowy dopiero zaczynający zabawę z serią najlepszych modów :) będzie miał łatwe. 

Może ja zacznę:

Dolina Mroku:

- Stacja benzynowa i standardowo sejf  u góry obok trupów a w nim AK plus amunicja do niego.

Bagna:

- Stacja pomp leży sobie MP5 i apteczki

Mroczny Parów:

- Stacja Benzynowa w środku sejf i bardzo fajna zawartość (arty plus pancerz)

 

Tyle ode mnie na początek, mam nadzieje, że komuś to pomoże ;)

 

 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniany las:

- na południowy zachód od miejsca gdzie urzęduje Krzyż znajdziecie trzy, średnio wysokie skały. Pomiędzy nimi leżą trzy trupy pijawek które można obszukać, a prócz tego kiełbasa, chleb, macki pijawki i aż 15 butelek wódki. Wszystko leży luzem.

- między skałami nieopodal miejsca spotkania z Garstką wciśnięta jest skrzynia, a w niej kombinezon SEWA

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w OP 2.1? bo filmik jest z 2.0. Pamiętam, że coś właśnie było związane z tą niebieską mazią. I z tego co wiem to jest to tylko jednorazowe. Jeśli wyjdziemy już z lokacji to przepadnie ten event. Dobrze myślę? Bo chętnie bym go zrobił ale zapomniałem co się w nim robiło i olałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś dotrze lub dotarł już na Jupiter, to w kamieniołomach w jednej z łyżek pogłębiarki jest mała skrzynka, po jej rozbiciu zgarniemy sporo amunicji do miotacza ognia + unikalną snajperkę Barrett m95 "Szept". Bardzo przydatna fuzja, do tego amunicja niezbyt trudno dostępna. 

Takich schowków jest sporo ale nie wszystkie idzie spamiętać. 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.