Skocz do zawartości

Problem z pobraniem pliku


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kondotier napisał:

@ivanfabric  Korzystam z Firefoksa i nie mam problemów z pobieralnią. Najprawdopodobniej masz w jego ustawieniach wybraną blokadę dostępu do jakichś hostingów. Spróbuj dla pobieralni zaznaczyć ją jako wyjątek.

@kondotier Królu złoty! Zadziałało! Niesamowicie przyjazna i pomocna z was ekipa! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trzymać panowie i serdeczne dziękuję :love:

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy to możliwe żeby link do moda był uszkodzony bo próbuję ściągnąć, a po kilku sekundach wyskakuje błąd pobierania. Sprawdziłem inne mody i mogę ściągać bez problemu. 

Okazuje się, że to problem pobierania bezpośrednio ze strony, linki zewnętrzne działają. Jakie może być rozwiązanie problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Spróbuję podbić odpowiedź powyżej. Nie zauważyłem tego tematu wcześniej i już pisałem w innym dziale, a bardzo się nastawiłem na tego moda. I choć mogę pobrać wersję angielską, tak nie ma wówczas tego klimatu z lektorem. Próbowałem na kilku przeglądarkach, ale wyskakuje błąd braku pliku w C++:

image.png.88018292ffc2959cddc737748e677ffe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2021 o 11:53, Agrael napisał:

U mnie też :) 

@JesterMad 
Daj znać, gdzie dojdziesz w NLC i pamiętaj o poradniku, bo bez niego będzie bardzo ciężko. 

Ten post powinien być w dyskusji ogólnej, jednak ciężko mi by było nawiązać do tego komentarza. Jeżeli nadużywam regulaminu, to proszę o wybaczenie i przesunięcie przez moderatora :) Do rzeczy - pierwsze wrażenie? Szok. To jest to, czego szukałem. W końcu obudziłem się jako Striełok z poczuciem kompletnej beznadziejności, człowiekiem, który wolno się porusza, a nie za%$@!ala jak Usain Bolt na sterydach, z historią bardziej przyziemną, gdzie każdy ma na ciebie wywalone i musisz radzić sobie sam. Pierwsze próby zdobycia meduzy zakończone kompletnym fiaskiem i śmiercią po anomaliach i promieniowaniu. No cóż, Kordon czeka ze świetną zabawą. Żałuję tylko, że życie prywatne prawdopodobnie nie pozwoli mi dokończyć tej historii i żałuję, że nie poznałem jej wcześniej. Ale pierwsze chwile jak najbardziej na plus, jakoś to wszystko żyć zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam!
Mam problem z pobraniem pliku "NLC 7 3.0 Edycja Full PL Wersja FULL PL".

W czasie pobierania po paru minutach (czasami mniej) prędkość spada do 0 kb/s i pliku po prostu nie da się pobrać. Próbowałem użyć programu "Internet Download Manager" i udało mi się pobrać 63%, ale wyskoczył error że nie można połączyć się z serwerem i znowu wszystko przepadło. 
Czy jest możliwość pobrania tego pliku jako torrent albo z google drive czy też mega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.