Jump to content

Dodanie do minimapy ikony ilości npc

Recommended Posts

Witam serdecznie czy ktoś mógł by pomóc szukam tego już od dłuższego czasu i nie mogę znaleść chodzi o top iż minimapa w Autumn Aurora 2.1 (STALKER SOC) jest ok ale brakuje jednego dość ważnego aspektu a mianowicie licznika npc na danym obszarze czy ktoś może mógł by pomóć i opisać krok po kroku w jakim pliku i co trzeba zmienić wstępnie wiem że chodzi o plik zone_map w katalogu gamedata/config/ui możliwe że też o inny jeżeli ktoś posiada ten mod oraz wie jak to zrobić bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje 

Odszukaj plik maingame.xml lub maingame_16.xml (dla rozdzielczości szerokoekranowych) znajdujący się w folderze ...gamedata\config\uiNastępnie w tym pliku odnajdź sekcję (poniższa sekcja pochodzi z Gry Dusz):

<static_pda_online x="145" y="160" width="35" height="30" light_anim="ui_pda_contacts" la_cyclic="0" la_texture="0" la_text="1" la_alpha="1">
		<texture>ui_hud_map_counter</texture>
		<text y="8" align="c" font="graffiti19" r="159" g="159" b="159" a="255"/>
	</static_pda_online>

Sprawdź czy wartości x oraz y nie zostały zwiększone (w takim przypadku licznik NPC-ów będzie poza obszarem ekranu). Dostosuj obie wartości według potrzeb.

• Super 1

<static_pda_online x="104" y="1200" width="27" height="28" light_anim="ui_pda_contacts" la_cyclic="0" la_texture="0" la_text="1" la_alpha="1" stretch="1">
          <text y="4" align="c" font="graffiti19" r="238" g="155" b="23" a="255"/>
     </static_pda_online>
u mnie w razie czego wartości dla maingame _16 są takie ;) teraz spróbuję twoich w razie co z góry dziękuję za tak szybką pomoc :)

<static_pda_online x="138" y="1200" width="35" height="28" light_anim="ui_pda_contacts" la_cyclic="0" la_texture="0" la_text="1" la_alpha="1">
          <text y="6" align="c" font="graffiti19" r="238" g="155" b="23" a="255"/>
     </static_pda_online>
a tak dla zwykłego maingame

mam przyjacielu bardzo Ci dziękuje za pomoc :))) oś y była po za skalą jest gites teraz teraz już tylko ewentualna kosmetyka kolor itd  :) z 1200 zszedłem na ok 120  i jest !!

ss_kwilk_07-21-20_19-50-14_(l02_garbage).jpg

Edited by I_log1k
  • Dodatnia 2