Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Bracia. Mam problem.

 

Witam.

 

Mam problem z misją dla Świtu - Priorytety klanu.

 

Do wszystkich schowków włożyłem, zgodnie z zadaniem:

- pancerz CZN-3a ( naprawiony ),

- detektor Wieles,

- karabin SIG SG-550 ( naprawiony ),

- apteczka,

- bandaż.

 

I ... brak efektu, zadanie nie jest wykonane.

 

Przeglądam forum, również sąsiednie i nawet rosyjską stronę moda.

Może nie potrafię szukać :smile:

 

Powoli mnie ponosi ...

 

Dajcie znać co robię źle.

 

 

Żadnej dodatkowej nie potrzeba. W opisie zadania jest błąd, do schowka musisz włożyć Abakana. Pisałem o tym w wątku z wersją Jenota, więc daleko nie trzeba było szukać ;)

Proszę o dokładny opis co trzeba umieścić w tych schowkach. Kiedy grałem w zdaje się poprzednią wersję SGM było wyszczególnione KONKRETNIE co w nich ma się znaleźć. Teraz w 2.2 gość z Czystego Nieba mówi mi tylko że "broń, zapas amunicji oraz medykamentów, detektor willes (nie wiem czy tak się pisze).

 

Walczyłem zawzięcie próbowałem różnych konfiguracji (zawartość schowka) apteczka taka, apteczka s.. taka, zestaw medyczny i ciągle mi tego nie zalicza. (nawet pierwszego schowka) Szukałem odpowiedzi na forum i @bolo niestety ten Twój opis w Jenocie nie jest odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie.

Dlatego jeszcze raz proszę:

 

Proszę o dokładny opis obiektów które mają znaleźć się w każdym schowku. ;P

Zaczyna mnie trafiać jak @jack1111

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pancerze dostaje się od szefa "Czystoniebowców" i trzeba śmigać do Bunkra Naukowców celem reperacji ich. 

 

Odrobinę się wyjaśniło w mojej sprawie.

Otóż nawet jeśli do skrytek wkładałem przedmioty właściwe to wyjątkowo długo trzeba było czekać na dźwięk potwierdzający wykonanie danej części zadania. Kumacie? To piknięcie i na mapie wyświetla się kolejny cel. Normalnie to gra chwyta oddech że tak się wyrażę i już wyświetla się kolejny cel. Tutaj, u mnie chyba z dziesięć sekund musiałem czekać żeby załapało że wsio jak trza umieszczone.  A żem  niecierpliwy to i wyszło. Co ciekawe do tej pory nie mam pewności czy apteczka wystarczy czy trzeba zestaw bo w nerwach z bańki uleciało. Do zapełnionej skrytki już zajrzeć nie sposób.

 

Jak coś to umieściłem Akban'a (po rozładowaniu już w skrytce) amunicja, antyrad, apteczka (ew. zestaw medyczny) willes (detektor) nie mam pewności czy i bandaża nie dorzuciłem. I przede wszystkim cierpliwość u mnie jej brak i widzicie jak się skończyło :P

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość smerdojajeczny

Właśnie bez tego całego Gun Packa gra się o wiele ciekawiej, jedyną giwerą z celownikiem co znalazłem z dropu na Kordonie to crap Enfielda, do którego i tak amunicji nie było^^. Chcesz Gun Packa wez sobie Jenota wgraj..na Kordonie masz juz podwieszane granatniki i Sajge . Tutaj trza niestety ,,męczyć sie z TOZ, Viperem i AK74..a jak się doda adaptacje AI..to wychodzi zajebiaszczy hardcore...lepszy jak w Jenocie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy MOD SGM w wersji PL to tylko czysty SGM 2.2 czy z dodatkami takimi jak:  

 
 
    Atmosfear 3
    Absolute Nature 3 ( bo ni nigdzie nie mogę się doczytać co jeszcze w nim jest ) Jeśli zainstaluje SGM 2,2 w wersji English all-in-one  ( http://www.moddb.com/games/stalker-call-of-pripyat/downloads/sgm-22-english-all-in-one) z dodatkami wymienionymi wyżej,i do tego wrzucę spolszczenie moda  SGM 2.2 PL ,to spolszczy mi SGM 2.2 (all-in-one english ) i będe nadal miał mody Atmosfer 3 i Absolute Nature  3  :wacko:  Czy jest to kompletnie nie kompatybilne z SGM 2.2 Spolszczeniem ?
Nie mówie tu już o GUNPAC-ku bo jest w dodatkach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

suchyyy..na Skadowsku koło Brody stoi gościu , zresztąkażda frakcja ma takiego handlarza..zapytaj go o specjalne zamówienie (ale jak masz za małą range to nie kupisz...pozostaje Żwawy, pozniej im wyższa range będziesz mił ..to u Sowy dobre giwery sie pojawią..nie wspominając o Hawajczyku)

 

Hellboy..w instruktarzu instalacji jest napisane,że dodatki instalujemy po spolonizowaniu moda.1 post przeczytaj..i tylko te dodatki tam wymienione.

 

 

suchyyy jeszcze możesz zrobic cos takiego ..idziesz na Janów , gadasz z wujem Jarem..idziecie do Kapaczi , po odstrzale najemników i zombiaków są 2 chaty gdzie jest nowiutki Wał i nowiutka Groza..tylko promieniowanie tam duze..takze antyrady kup. ..jeszcze, w koparce jest detektor Wieles

Edytowane przez smerdojajeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc właśnie mam bronię i kombinezony u sowy. Tak jak pisałeś potrzebna jest odpowiednia ranga Jeszcze raz proszę o pomoc. Gdzie znajdę narzędzia dla mechaników. Czy ktoś ma listę ????

A czy ktoś ma może listę miejsc narzędzi dla mechaników w zator, janów itp dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam , co tych broni, żeby kupować czaje, a żeby sprzedać broń handlarzowi? Tylko mogę sprzedawąc amunicje, arty i samą drobnice. 

 

I jak dotrzeć do tego sensora do wykrywacza min? Przeszedłem przez dziure w siatce (podpowiedź) i co dalej? Ide do znacznika i tylko pokazuje mi, że jest po ziemią ;/ Pomożecie? Biegam już w koło tego z 30 minut i nic ;/

Edytowane przez suharex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Stalker wciągnął mnie jakiś czas temu i zabrał sporo godzin z życia ;) Mam jednak problem z sgm 2.2. gun pack addon. Zamiast nazw broni i amunicji pojawia się coś w stylu st_wnp_p90_name. Co zrobić, żeby to naprawić? Szukałem na forum, ale odpowiedzi nie znalazłem :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 
 
Error Reason:
----------------------------------------
xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "C:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypecibinxrCore.dll" at 0023:0059E01E, xrDebug::backend()+174 byte(s)
 
User Message:
----------------------------------------
Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)
To chyba to. wiem że trzeba patch 1.6.02, ale na tamtym też prupowałem i nic
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie wszystko fajnie ale coś się gryzie z atmosfearem 3.0 

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'cost_wpn_ak74'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

 

 

Gdyby ktoś mógł pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, jak by w pliku konfiguracyjnym AK74 brakowało wartości oznaczającej cenę broni. Nie jestem pewien co do kombinacji z atmosfear, ale w przypadku SGM 2.2 Jenot. Plik znajduję się w /gamedata/configs/weapons/w_ak74.ltx. Wygląda to tak:

cost              	 = 23940 

Jeżeli nie masz tam wpisanej żadnej wartości, rozwiązaniem będzie wpisanie ceny. Jeżeli to nie pomoże, nie ma takiej linii, lub jest uzupełniona a problem nadal występuje, to już ja nie pomogę.

Edytowane przez Puszkin86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Stalkerzy mam problem:

 

Misja: Tajne dochodzenie.

 

Sprawdź wszystkie możliwe punkty gdzie mogła się pojawić się grupa Homsy.

 

Dwa punkty zdaje się odwiedziłem. Problem w tym że na mapie nie widzę zaznaczonej kolejnej lokacji do odwiedzenia. (o rzesz .....)

Pamięta ktoś z Was gdzie się te punkty znajdują? Na ślepo latać po całej mapie to chyba do końca moich dni by mi zajęła. Jest szansa że może nie wyświetla się ale jest i jak wejdę weń to może mi zaliczy. 

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.