Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Sarkazm z tego co pamiętam to żeby dostać się na Agroprom to na Zatonie musisz iść do Spalonej Wioski i wskoczyć w teleport na skarpie, przeniesie cię na płaskowyż gdzie jest jeden ze śmigłowców i grota ze snorkami.

Na tym płaskowyżu jest bąbel przestrzenny/teleport przenoszący na Agroprom. Na mapie jest chyba oznaczony białą kropką, może być różnie w zależności od wersji Sgma. Jakby co to będzie go słychać, buczy i zakrzywia otoczenie.

Do Doiny Mroku jest chyba pod Pogłębiarką? na Jupiterze. A na Magazyny Wojskowe chyba gdzieś w Dolinie Mroku, pewnie po jakiś questach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tom3kb napisał:

@Sarkazm z tego co pamiętam to żeby dostać się na Agroprom to na Zatonie musisz iść do Spalonej Wioski i wskoczyć w teleport na skarpie, przeniesie cię na płaskowyż gdzie jest jeden ze śmigłowców i grota ze snorkami.

Na tym płaskowyżu jest bąbel przestrzenny/teleport przenoszący na Agroprom. Na mapie jest chyba oznaczony białą kropką, może być różnie w zależności od wersji Sgma. Jakby co to będzie go słychać, buczy i zakrzywia otoczenie.

Do Doiny Mroku jest chyba pod Pogłębiarką? na Jupiterze. A na Magazyny Wojskowe chyba gdzieś w Dolinie Mroku, pewnie po jakiś questach.

Thx za Agroprom, a pod pogłębiarką nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 18:47, tom3kb napisał:

@Sarkazm z tego co pamiętam to żeby dostać się na Agroprom to na Zatonie musisz iść do Spalonej Wioski i wskoczyć w teleport na skarpie, przeniesie cię na płaskowyż gdzie jest jeden ze śmigłowców i grota ze snorkami.

 

Coś mi się chyba mod zepsuł, wpadam na Agroprom a on wymarły, żadnych NPC, żadnych potworów tylko anomalia na anomalii, uznałem że pewnie tak ma być, szybko zbadałem 2 helikoptery i wracam na Zaton. I nagle Zaton jest wymarły: zero NPC, zero potworów. Gra zrobiła mi game over czy da się coś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm Wygląda na to, że 'połamałeś' skrypty. Co to za przewodnik czytasz do moda? Przewodnik po Tatrach?  Bo dialogi to raczej przeklikujesz. Przesz na Agro, a do Prypeci to kiedy zamierzasz? Próbuj wrócić do zapisu sprzed wyprawy na Agro, tam trzeba iść dopiero po zadaniu SBU na zbadanie anomalii 'teleport' bodajże, a i pod pogłębiarką teleport się pokaże w swoim czasie.

Wprawdzie przewodnik po rosyjsku, ale dość przejrzysty - jak komuś zależy, to translator w necie jakiś znajdzie (albo yt).

https://stalkerportaal.ru/blog/sigerous_mod_cop/gid_po_sigerous_mod_cop_2_2_jupiter/14-1-0-615

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, qlkin napisał:

@Sarkazm Wygląda na to, że 'połamałeś' skrypty. Co to za przewodnik czytasz do moda? Przewodnik po Tatrach?  Bo dialogi to raczej przeklikujesz. Przesz na Agro, a do Prypeci to kiedy zamierzasz? Próbuj wrócić do zapisu sprzed wyprawy na Agro, tam trzeba iść dopiero po zadaniu SBU na zbadanie anomalii 'teleport' bodajże, a i pod pogłębiarką teleport się pokaże w swoim czasie.

Wprawdzie przewodnik po rosyjsku, ale dość przejrzysty - jak komuś zależy, to translator w necie jakiś znajdzie (albo yt).

https://stalkerportaal.ru/blog/sigerous_mod_cop/gid_po_sigerous_mod_cop_2_2_jupiter/14-1-0-615

Powodzenia.

W Prypeci to ja już od dawna jestem, kilka misji zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kondotier napisał:

@Sarkazm Bez sarkazmu popatrz na datę wyjścia moda. Ich twórcy dopiero raczkowali.

Grałem w poprzednie wersje: 0 problemów. Ta wersja moda jest niemożliwa do ukończenia chociaż poprzednie wersje nie miały takich problemów.

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sarkazm   Ja to nie do końca dobrze chyba rozumiem. Czy piszesz o ciągu zdarzeń typu: idziesz w nocy na lądowisko, dostajesz zadanie od łącznika SBU, idziesz do teleportu (który jest, oczywiście, tak jak w przewodniku, lol) i po przejściu, na lokacji, nie ma nigdzie żywej duszy? Czy jednak jednego paciorka brakuje, np. pierwszego?

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie jest to ta wersja moda, w której na Agroprom należało iść w ostatniej kolejności, po zrobieniu zadania przy śmigłowcu na Zatonie, leżącym na płaskowyżu ( w podstawce skok w teleport ze spalonych gospodarstw ).  Dopiero wtedy na Agro zaskakiwał skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.