Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam pewien problem z modem. Pobrałem wszystko co trzeba, zainstalowałem wraz z dodatkiem weapon addon, no i w trakcie gry zauwazyłem że wrogowie mimo że mnie widzą z daleko to wogóle do mnie nie strzelają, jak podejde blisko na jakieś 20 metrów do nich to wtedy otwierają ogień, gram na poziomie trudności STALKER, nie mam głowy czy to jakaś niedoróbka tego moda czy coś innego ? dodam że z potworami jest normalnie tylko z ludzmi tak się dzieje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę save z samego początku Zatonu. Przechodzę grę 3 raz i zdycham z nudów biegając w te i z powrotem po Bagnach i Kordonie, stale mam pusty portfel, żeby mieć bron w znośnym stanie i jedyne co da mi przejście tych lokacji to kilka kilogramów artefaktów, kilkadziesiąt kilogramów sprzętu i amunicji i kilkaset kilo kiepskich broni pochomikowanych po plecakach celem zaniesienia na części zamienne.

Równie dobrze może być też Skadowsk, czy coś, byle jak najwcześniejszy fragment po przejsciu na Zaton.

Gram tylko na Gunpacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko najlepsza, czyli najdroższa. Chyba wszystkie, ktore można kupić od lokacji Zaton. Jestem tylko ciekaw, co daje lornetka za 4000 w Kordonie i bagnach. Większe przybliżenie od standardowej? Gdzie mozna znaleźć specyfikacje wszystkich lornetek?

Niestety. Nie pomogę Ci. Obecnie wracam do Zony (właśnie SGM, load) ale praktycznie nie przykładamwagi do lornetki i nawet przestałem kupować. Podobnie z nożami. Kupiłem jakąś w Zatonie i od biedy jako że miałem nadwyżkę kabzy kupiłem kolejną w Janowie. Różnic za specjalnych nie odnotowałem. Więc olałem sprawę. W Prypeci kupię najlepszą dla zasady :P

 

Swoją drogą postanowiłem przejść grę w taki sposób aby być w każdej z frakcji. W którymś modzie z tego co pamiętam otrzymywało się bonus za to że jest się "stażystą" u kilku choć nie wszystkich frakcji. Tak dla jaj chciałem to teraz uczynić (dla siebie) bo w tym modzie/tej wersji tego zdaje się nie ma. Z Bandytami, Czystym Niebem, Najemnikami sprawę zamknąłem. Z Monolitem nie będzie problemu. Zawsze jest jednak problem z Wolnością i Powinnością. Kilka gier temu dałem radę tak zakręcić że wstąpiłem do Wolności a następnie do Powinności i wszyscy mnie kochali (na zielono) teraz pupa blada bo nie pamiętam jak to zrobiłem. 

 

Pamięta który Brat jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, gdzie znajdę specyfikację lornetek i co odpowiada za śledzenie. Już drugi raz kupiłem lornetkę i niestety( Optimus, Jastrząb), znika z inwentarza.  Zaś lornetkę mam starą, tą standard. W Jenocie, to przy zamianie lornetki lub noża, używany poprzednio przedmiot, pokazywał się w inwentarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej misji, gdy podłożyłem materiał wybuchowy pod drzwi w piwnicy (stara kanciapa Sidora ) znalezione w połowie drogi od gospodarstwa do posterunku , oddaliłem sie kawałek, detonuje i jakie moje jest rozczarowanie drzwi do piwnicy nadal są zamknięte i nie da się ich otworzyć  . Jak to naprawić mam ,podobnie z bandytami w gospodarstwie na kordonie blokują się w środku w budynkach , podobnie  w wiosce w kordonie piwnice da się zejść ale już wyjść się nie da . I dlaczego swoi atakują mnie za rozwalenie  kury i co z tymi jajkami 1 kg nie da się tego sprzedać to chyba strusie   :smile:

Edytowane przez FENIXS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zły ładunek podłożyłeś. Ten właściwy jest w drugiej chałupie od drogi po prawej stronie, w piwniczce.

Co się tyczy problemów z wyjściem z piwniczki, to wchodź w przysiadzie i tak wychodź. Powinieneś wyjść bez problemu.

 

PS.

Co do kur, pewnie mają taki zasięg wybuchu, że któregoś stalkera ranią. To wystarczy aby byli wrodzy. 

Jaja akurat możesz sprzedać handlarzom w Kordonie i na bagnach po, zdaje się, 500 każde.

Edytowane przez Argawen
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.