Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetla mi sie tabelka z nazwa moda rozmiarem itd. ale nie mam zadnego ,,przycisku '' zeby uruchomic pobieranie . Wiem ze to brzmi troche naiwnie mialem dwuletnia przerwe chcialem pograc i wiem ze pobieralem wczesniej pliki z tej strony . Zrobilem zdjecie ale nie wiem jak je tu wkleic

Edytowane przez coles313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie spotkałem się z podobnym problemem dotyczącym pobierania plików. Nigdy nie pobierałem nic ze "STALKERTEAM" i interesowało by mnie czy brak możliwości pobrania wynika z jakiegoś tymczasowego problemu i w tym przypadku można liczyć na jego poprawienie. Czy brak możliwości pobrania wynika w moim przypadku z innych okoliczności.

 

pozdrawiam

post-5301-0-30969800-1407532204_thumb.pn

post-5301-0-07253600-1407532213_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, ten sam problem mam, co parę osób które już napisały. Tyż nigdy nie miałem dotąd styczności ze stroną. Zarejestrowałem się żeby ściągnąć moda, bo kiedyś już grałem we wcześniejszą wersję (bodaj była to 1.6.1 BRAZ) i mnie ostatnio wzięło by wrócić do starych wspomnień...

 

EDIT: Ok, zdołałem jakoś obejść to cholerstwo i pościągałem rozmaite pliki moda albo z innych źródeł, albo przez starą pobieralnię strony. Brakuje mi już chyba tylko tego fixa 19.03. Więc... miałby ktoś podzielić się linkiem do tego fixa dopóki tutejszy download nie zostanie naprawiony?

Edytowane przez Nestor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

wygląda na to, że pobieranie plików zaczęło działać.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Witam ponownie,

 

w pierwszym poście wątku nie działa link do dodatku :

8. SGM 2.2 Gun Pack Addon

 

czy jest opcja na udostępnienie działającego linku kompatybilnego z umieszczonym w pobieralni dodatkiem ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo na Skadowsku . Po prostu zamrażało mi grę . dlatego MODa nigdy nie przeszedłem do końca . W między czasie ukazało się tyle MODów... .   Przypomniałeś , więc jak skończę Człowieczy los wezmę się za to . Pewnie trzeba będzie zassać jeszcze raz z innego źródła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sigerous.ru/forum/14-3449-1

 

Локация: Болота

Военный которого вы должны найти первый раз прибыв на болота.(Недалеко от точки перехода)

Wojskowy którego musisz znaleźć jak pierwszy raz wleziesz na bagna jest zaraz koło przejścia z do lokacji

 

[ Скин ]

После того как военный склеил ласты Идём на Рыбацкий хутор и берём квест на зачистку Старой церкви от бандосов.

Po w/w misji leziesz na rybackie gospodarstwo i bierzesz misję na rozwałkę knajaków(złodziei-bandytów) w startej cerkwi

Техник Макаренко.Появится на Насосной станции в момент прохождения квеста Военный груз.

 

technik makarenkom zjawi się zaraz na stacji pomp po zaliczeniu zadania na wojskowy ładunek

[ Техник Макаренко ]

Здесь можно пролезть через колючку когда пойдёте искать датчик для миноискателя.

Tutaj przełazisz przez chaszcze i tory po wykrywacz min

 

[ Скин ]

 

[ Маленькое пояснение к квесту Военный груз. ] – małe objaśnienie zadania na ładunek 200 ;)

Если вы расчитываете найти груз на Мех. дворе,то хочу вас сразу разочаровать. Его там нет.

Для того чтобы задание обновилось надо обыскать все трупы военных (не бандитов).

После того как все трупы будут обысканы.Появится задание Поговорить с Багратионом.

Тот в свою очередь даст наводку на Техника Макаренко.Который изготовит вам за 5000 рублей

Георадарс помощью которого вы и будете искать груз.

Где искать груз смотрим сообщение № 5

После того как груз будет найден,появится задание Встретиться со связным.

А тот забрав груз отправит вас на Затон.Ну а на Затоне вас уже встретит всем нам хорошо

знакомый Петька почтальон

 W skrócie ( z autopsji) szukaj maneli na placu maszynowym na bagnach w/na trupach trepów nie bandytów i zadanie zaliczone oraz dostajesz następne dotyczące bagrationa i makarenki

 

 

Opisy do skrinów ze strony podanej na wstępie posta

Musisz przeszukać wszystkie ciała żołnierzy na tym Placu maszynowym, ciał jest 6 w wersji sgm 2.2. Po tym zadanie ruszy dalej.

Przeszedłem raz tego moda i miałem sporo problemów, np. łażenie w te i wewte z lokacji  na lokację, dokładnie szukać w chaszczach, alfa i pokrewne się zawiesza jak coś ominiesz.... .

 

Polecam poradnik ze strony rosyjskiej, są tam obrazki.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie zdejmij maskę wyceluj i załóż spowrotem. mi robi się coś takiego jak mam uszkodzoną maskę lub pancerz który ma na stałe zintegrowany zwykła naprawa kombinezonu/maski rozwiązywała ten problem ew. jak nie znikał grałem bez maski później to znikało jest to związane z twoją kartą graficzną która (tak mi się wydaję) nie obsługuje takiej rozdzielczości spróbuj naprawić maskę a jak problem nie zniknoł pograj chwile bez i załóż nie wiem czy drugie coś da ale mi pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.