Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, robiłem q po kolei, zacząłem od Tajnego oporu. Z Szakalem od pistoletu jeszcze nie gadałem nawet. Rozwaliłem oddział Wolności w lesie, potem pogadałem z rannym umierającym i najemnikiem (umierał tak ze 3 dni) i gdy chciałem pójść do Tasaka, aby,,porozmawiać z nim i zdecydować co chcę zrobić'', okazuje się, że on i jego chłopcy do mnie strzelają.

Natomiast, co do drugiej sprawy, kilka godzin po zrezygnowaniu z prób znalezienia odpowiednio wczesnego save z przyjaznymi najemnikami, tropiąc Alfę zaplątałem się w okolice Leśniczówki. gdy znalazłem się w zasięgu wzroku bandyty zaczął do mnie strzelać i automatycznie anulowało mi q dla czapajewa.

A i co do najemników, to te bandy co łażą po okolicy są do mnie wrogo nastawione. Mówię o ok. 15-os. grupach uzbrojonych głównie w zielony karabin o nazwie LR-30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodałem sobie weapon addon do SGM i mam 2 pytania: - czy dodatek zmienia tekstury broni? Mam inne ikony niż normalnie a także Chaser 13 ma inny wygląd. - czy to już jest dodane do gry? Bo u Sowy pojawiły się np. butle do flame'a i inna amunicja bębenkowa, ale broni ni ma. Będzie potem czy muszę sobie dopisać do plików handlarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dzięks.

Skin maski gazowej z MISERY

Tylko dla chętnych - wrzuciłem to dla siebie, może komuś się przyda - są tu tylko skiny maski gazowej, potem dodam wszystkie, jeśli mi się spodobają. Wklejacie z zamianą plików. Na wszelki wypadek paczka z starymi skinami.

Skiny z MISERY
Stare skiny z SGM 2.2

Uwaga! Dałem niestety (dla Was) ekstremalnie zniszczone, żeby było utrudnienie. SGM i tak jest dość easy :)

Screeny:

Przed:



Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Tylko wiecie! Ja nie jestem modderem, nie znam się, i między przechodzeniem na inny stan zniszczenia może się stać coś złego, znaczy z wyglądem maski - może się szybciej stać rozwalona. Jak na razie grałem nie było jakoś nic złego, ale właśnie po to na wszelki wypadeczek wrzucam stare maski :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kudkudak A może byś tak samodzielnie nie decydował, co chcą inni gracze i czy sobie takich utrudnień życzą ? Jeżeli coś modujesz, to rób to zawsze tak, jak jest to w danym modzie - czyli maska powinna się psuć w miarę uszkodzeń, a nie być rozwalona od początku... Kupilbyś od handlarza taką w realu ? Tłumaczenie się w stylu " żeby było trudniej" jest całkowicie bezzasadne. Uprzejmie proszę o wstawienie kompletu tekstur do tej maski.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.