Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślny(po instalacji) skrót, ma jako element docelowy "C:Program FilesGSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - CoP Stalker-COP.exe" i dodanie "-cheat_mode" sprawia, że gra się nie włącza. Po utworzeniu skrótu prosto od "C:Program FilesGSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - CoPbinxrEngine.exe" i dodaniu "-cheat_mode" i uruchomieniu, pojawia się błąd "Cannot open file fsgame.ltx check you working folder"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie wywala mnie na Skadowsku , w logu nie ma fatala tylko takie coś ;


* [win32]: free[753492 K], reserved[193268 K], committed[1150328 K]
* [ D3D ]: textures[271322 K]
* [x-ray]: crt heap[447419 K], process heap[419985 K], game lua[57802 K], render[166 K]
* [x-ray]: economy: strings[63078 K], smem[9989 K]
compiling shader model_def_lqs_0
compiling shader model_def_hq_1
compiling shader model_def_lq_1
compiling shader model_def_lplanes_0
compiling shader model_distort_2
compiling shader model_distort_1
! Missing ogg-comment, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak47ak47_shoot_0.ogg
! Missing ogg-comment, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak47ak47_shoot_1.ogg
! Missing ogg-comment, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak47ak47_shoot_2.ogg
! Missing ogg-comment, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak47ak47_shoot_3.ogg
! Missing ogg-comment, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak47ak47_reload.ogg
! Invalid ogg-comment version, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_m82m82_shoot.ogg
! Can't find texture 'lens'
compiling shader model_def_lplanes_1
compiling shader model_distort4ghost_1
compiling shader model_distort_3
! Can't find texture 'amkitem_zapisk'
! Missing ogg-comment, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_gromgrom_shoot_silence.ogg
compiling shader particle_alphaonly
! Unknown command: dump_infos
intro_start game_loaded
* MEMORY USAGE: 468550 K
* End of synchronization A[1] R[1]
intro_delete ::update_game_loaded
compiling shader model_def_lqs_2
compiling shader yuv2rgb
* [win32]: free[553196 K], reserved[278072 K], committed[1265820 K]
* [ D3D ]: textures[337861 K]
* [x-ray]: crt heap[463705 K], process heap[507373 K], game lua[79324 K], render[448 K]
* [x-ray]: economy: strings[71131 K], smem[10648 K]
! Invalid ogg-comment version, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak74_pacificak74_pacific_shoot_0.ogg
! Invalid ogg-comment version, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak74_pacificak74_pacific_shoot_1.ogg
! Invalid ogg-comment version, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak74_pacificak74_pacific_shoot_2.ogg
! Invalid ogg-comment version, file: f:stalker_zew prypecistcopbingamedatasoundsweaponswpn_ak74_pacificak74_pacific_shoot_3.ogg
stack trace:
001B:0410E8B3 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
001B:0410FB45 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
001B:03DFA5B4 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_getinfo()
001B:03DFA898 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_getinfo()
001B:03DF20A5 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_call()
001B:03DFAAE8 lua.JIT.1.1.4.dll, lua_yield()
001B:03DC9DC6 luabind.beta7-devel.rc4.dll, luabind::detail::pcall()

Mod 2.2 plus dopa kwestowa i gun pack .

Edytowane przez coles313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zainstalowane według poradnika z forum . Nie grałem wcześniej w czystą SGM ale chyba tak zrobię .Zainstalowałem moda jeszcze raz ale dalej to samo , Przychylę się do Twojej sugesti i pobiorę jeszcze raz wszystkie składniki moda chociaż żadnych komunikatów o ewentualnych błędach w pobranych archiwach nie miałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Również mam pytanko co do broni.Uwielbiam wygląd AKs74u z poprzednich części.W modzie SG2.2 nie bardzo przypada mi do gustu ta nowa tekstura.Czy jest jakiś sposób aby przywrócić teksturę z podstawki?Odnalazłem w folderze "gamedata" pliki z aks ale ich usunięcie niestety nic nie dało.Stąd taka mała prośba o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Pojawił się u mnie jeden problem gram w SGM 2.2 i jak już przeszedłem na bagna to znajduje wojskowego i mówi coś o jakimś gazie ... dotarłem do wieży którą kontrolują bandyci i nie moge znaleść gazu czy jakiś wskazówek związanych z jego zdobyciem wie ktoś co dalej robić ? Stalkerzy też nic nie mówią o gazie ...

Jeszcze jedno ... gdzie znajde tą skrzynke ? chodze z georadarem po ich bazie nonstop i nic nie wyskakuje ;/ gdzie znajde tą skrzynke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.