Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yurek gamedata co mi ją wysłałeś też nie działa Mam fatal erroe taki sam jak poprzednio nachwile pokaże sie obraz i bugtap.

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)


stack trace:
znowu coś z tym plikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Gra się zamraża na Skadowsku i tyle. Co ciekawe, przy próbie przespania się na Skadowsku wywala na pulpit zaraz po obudzeniu się z błędem przeciążenia silnika. Może tu tkwi błąd, coś nie tak ze Skadowskiem. Próba przejścia na Bagna i z powrotem, spanie w śpiworze na bagmach, wszystko gra, a na Skadowsku kiszka. Może to wina któregoś z tych dodatków, gunspacków i innych, nie wiem. Jeszcze coś przychodzi mi do głowy, ale nie wiem czy tego już nie robiłeś. Powinno być jedno takie zadanie od bandytów w Leśniczówce polegające na przyniesieniu lornetki czy czegoś tam z Jupitera. W tym celu jeden z bandytów przeprowadza majora na Janów. Jakoś tak się składało, że ja zawsze pierwszą wizytę na Janowie składałem korzystając właśnie z tej drogi. Może zaskoczy, a później już jakoś poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś posiadający SGM2.2 w pełni działającą na jego PC, może upnąć swój plik z gameda/scripts ? Plik o nazwie " _g " lub "_g.scripts " jest to pierwszy plik w folderze. Posiadam ten sam błąd co paru kolegów powyżej :


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

I chce porównać kilka linijek ze swojego błędnego pliku z plikiem w pełni sprawnym.

Pozdrawiam i czekam na plik ! Może coś da sie zrobić.

EDIT.1

Ok, doszedłem w swoim przypadku do jednej rzeczy. Owy błąd nie pojawia się tylko wtedy gdy na Zew 1.6.02 po wgraniu moda SGM2.2 ( pierwszy post ) oraz fiksa ( pierwszy post ) odpalam od razu gre. Bez polonizacji. Bo wgraniu spolszczenia gra sypie u mnie błędem w/w. Czemu ? Trzeba coś zmienić w pliku jakimś ?

Btw. Pograłem chwile na tej rosyjskiej wersji, świetny mod. Maks detal a płynność jak w oryginalnej grze. Tylko teraz kombinuje jak zrobić aby ze spolszczeniem działało.

EDIT.2

Panowie, zatrybiłem jedną rzecz. Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie ma to sens... ale działa ! Gra chodziła tak ? Tak. Zainstalowałem spolszczenie i nadal działa. A więc dla testu, odinstalowałem gre ponownie i wykonałem całą instalacje wraz z wgraniem spolszczenia ( bez wcześniejszego uruchamiania gry ) i gra wywaliła błędem. Odinstalowałem znów wszystko i powtórzyłem pierwszą operacje, instalacja pełna bez spolszczenia - wtem uruchamiam gre po rusku i działa ! - wychodzę z gry, ładuje spolszczenie i gra nadal działa !

Zatem dla mnie rozwiązaniem w/w loga jest uruchomienie gry po rusku chociaż na 1-2 aby się pokręcić do pierwszego auto-save, potem wyjść i dopiero spolszczyć ! AMBA FATIMA BYŁO I NIMA... Buga.

Edytowane przez Delat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie dostałem zadanie na odszukanie dokumentów w X18 (dolina mroku), znalazłem i wtedy dostaję info o odszukaniu ostaniego dokumentu i z nim mam problem, zwiedziłem całe (tak mi się wydaje) i nie potrafię go odszukać, może ktoś z was (kto przeszedł, lub akurat jest w tym samym miejscu) znalazł w/w dokument i podpowie mi gdzie go szukać?

Literówki. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zainstalowałem, gram jestem obecnie w Jupiterze. I muszę powiedzieć, że oprócz problemów z instalacją, przez błąd w polonizacji ale mniejsza z tym, nie miałem ani jednego wylotu. Wydaje się, że gram krótko, ale ja zanim przeprawie się na następną lokację to muszę, po prostu muszę zrobić wszystkie zadania na danej lokacji, ot takie skrzywienie :D W moim świecie gry coś musi się skończyć, żeby coś następnego się mogło zacząć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Mam jeden problem właściwie w pierwszej misji żeby znaleźć C4 i wysadzić drzwi do "bunkra Sidorowicza". Przeszukałem każdy kąt wioski, nawet kominy i dziury. I nie mogę znaleźć.

PS: Super mod, po raz pierwszy zobaczyłem kurę w stalkerze, która jeszcze na dodatek znosi jajka.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.