Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mod jako taki spoko tylko wiele niewiadomych jest ... np. znowu mam problem jak zabić przywódcę oddziału Alfa który mamy rozgromić przy anomalii żelazny las? Dodam że nie dałem rady zabić bo nożem z bliskiej odległości i z szotguna celując w głowę również z bliska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale chodzi mi o podstawowy 2.2 bez masy nowych dodatków/modów które są w jenocie.Uwielbiałem tekstury broni z podstawki ,jenot niestety mnie ich pozbawia a sam mam nikłą wiedzę na temat modowania i nie potrafię przywrócić tekstur z podstawki.Abakan,Aksu,Ak74 etc

Edytowane przez AdrianoSG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba było tak od razu  :smile:

Aktualnie nie mam SGM 2.2 na kompie, ale wiem co trzeba zrobić... 

Wchodzisz do X:S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypecigamedatatextureswpn

W tym folderze szukasz broni wpn_xxx, gdzie xxx oznacza nazwę broni. Pozwolę sobie podać na przykładach, które podałeś:

- wpn_ak74

- wpn_abakan

 

Z AK-74u to mogą być dwa pliki

- wpn_aksu

- wpn_ak74u

Któraś na pewno będzie i normalnie w świecie usuń je  :smile:

O to cała filozofia  :tongue:.

PS. Powyższy "mini tutek" dotyczy TYLKO broni z podstawki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artefakt Szapokłak może być w trzech miejscach albo nawet więcej o ile pamiętam jedno to Anomalia obok wioski nowicjuszy, drugie to nasyp kolejowy tam gdzie lokomotywa , a trzecie to koło krzaka w pobliżu wioski stalkerów , nie pamiętam dokładnie.Wydaje mi się że Sidor podaje w przybliżeniu położenie artefaktu  :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy!

Słuchajcie mam jedno pytanie czy możecie mi powiedzieć jak przejść jaskinie z takim potworem podobnym do "Bibliotekarza" z Metra 2033? Jakby co dostałem się do tego poziomu podchodząc do megafonu przypiętego do wierzy w Kordonie w bazie wojskowych gdzie siedząc stalkerzy. Jedynie co udało mi się odgadnąć to, to że w jednym tunelu potrzebny jest klucz do teleportacji a w drugim zabijają jakieś promienie. A jeszcze jedno czy wiecie może jak zabić tego skurczybyka? Władowałem w niego cały zapas amunicji jaki miałem :biggrin:  a on nawet nie zaczął kuleć jak np. nibyoblrzym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, czy ktoś posiadający SGM2.2 w pełni działającą na jego PC, może upnąć swój plik z gameda/scripts ? Plik o nazwie " _g " lub "_g.scripts " jest to pierwszy plik w folderze. Posiadam ten sam błąd co paru kolegów powyżej :

FATAL ERROR

[error]Exp<b></b>ression : !m_error_code

[error]Function : raii_guard::~raii_guard

[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp

[error]Line : 748 [error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

 

I chce porównać kilka linijek ze swojego błędnego pliku z plikiem w pełni sprawnym. Pozdrawiam i czekam na plik ! Może coś da sie zrobić. EDIT.1 Ok, doszedłem w swoim przypadku do jednej rzeczy. Owy błąd nie pojawia się tylko wtedy gdy na Zew 1.6.02 po wgraniu moda SGM2.2 ( pierwszy post ) oraz fiksa ( pierwszy post ) odpalam od razu gre. Bez polonizacji. Bo wgraniu spolszczenia gra sypie u mnie błędem w/w. Czemu ? Trzeba coś zmienić w pliku jakimś ? Btw. Pograłem chwile na tej rosyjskiej wersji, świetny mod. Maks detal a płynność jak w oryginalnej grze. Tylko teraz kombinuje jak zrobić aby ze spolszczeniem działało. EDIT.2 Panowie, zatrybiłem jedną rzecz. Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie ma to sens... ale działa ! Gra chodziła tak ? Tak. Zainstalowałem spolszczenie i nadal działa. A więc dla testu, odinstalowałem gre ponownie i wykonałem całą instalacje wraz z wgraniem spolszczenia ( bez wcześniejszego uruchamiania gry ) i gra wywaliła błędem. Odinstalowałem znów wszystko i powtórzyłem pierwszą operacje, instalacja pełna bez spolszczenia - wtem uruchamiam gre po rusku i działa ! - wychodzę z gry, ładuje spolszczenie i gra nadal działa ! Zatem dla mnie rozwiązaniem w/w loga jest uruchomienie gry po rusku chociaż na 1-2 aby się pokręcić do pierwszego auto-save, potem wyjść i dopiero spolszczyć ! AMBA FATIMA BYŁO I NIMA... Buga.

Niestety u mnie to nie pomogło. Rozwiązanie znalazłem na tym forum : http://stalker-portal.ru/forums.php?m=posts&p=1653717. Powodem wylotu jest zmiana sposobu zapisywania zmiennych. Jeśli gra jest zainstalowana na dysku systemowym i uruchamiana z poziomu użytkownika to system blokuje dostęp do zasobów gry. Żeby temu zaradzić należy uruchomić grę jako administrator (skrót pulpitowy-właściwości-zgodność-zaznacz opcję "uruchom jako administrator" , lub zainstaluj grę na dysku innym niż systemowy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Przeszedłem sporą część moda. Większość pobocznych questów wykonałem. Byłem w Agropromie, Bagnach, Kordonie, Zatonie, Jupku i Prypeci. Została mi praktycznie linia fabularna Zewu Prypeci. I pytanie: Czy można coś dodatkowo jeszcze pograć? Może ominąłem jakieś przejście albo jakąś postać. Może jeszcze jakieś lokacje są. Bo tak to ewakuacja albo zwykły freeplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.