Skocz do zawartości

recenzja CS browarka


Starika..

Rekomendowane odpowiedzi

Co do crashowania, bugowania i innych rzeczy opowiedzianych w tym filmie, polecam zauważyć jedną rzecz.

Na HUDzie tegoż pana nie ma paska staminy, czyli wytrzymałości. Ten został dodany dopiero w patchu.

W którym patchu, możecie się, zapytać?

.... 1.5.04... w drugim patchu który do gry wyszedł.... po którym było chyba z 6 kolejnych....

Jak Boga kocham, ja bym się nie zdziwił jakby się okazało, że typo jedzie na wersji bez żadnych patchy, 1.5.00.

To się nie ma co dziwić, że ma bugi, crashe i inne cuda widy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na finalnym patchu 1.5.10 grało się bezproblemowo jeśli chodzi o fabułę i questy, wojna frakcji była zrypana więc na każdej wersji nie ma co się nad nią rozwodzić.

Jeśli gość gra na jakimś niższym patchu to albo nie umie w gry i internet albo sciagnął jakąś "darmową" wersję ;)

Mi się Czyste Niebo podobało bardzo jeśli chodzi o wprowadzone mechaniki, naprawy sprzętu, modernizacje, grafikę. Większą ilość tych "cyklicznych" questów. Wygląd map. 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniot, jakich pełno na Youtube. Tak się przygotował do recenzji gry, że nawet odpowiednich patchy nie wgrał. 
Akurat 1.5.10 eliminuje krytyczne bugi. 

Też lubię sobie czasami przypomnieć Czyste Niebo. Uważam jednak, że trochę niepotrzebnie GSC skupiło się na wojnie frakcji, chociaż wiem, że niektórzy ją lubią. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem grę w CzN w wersji o jeden niżej od końcowej, na biurowym komputerze któremu dołożono też nie najlepszą kartę graficzną, ale takich cyrków jak gość opisuje to nigdy nie miałem. Pamiętam tylko, że teleport Radar - Prypeć nie był na bramie, ale mogłem za nią wejść. Tam z lewej strony drogi były jakieś domki o które trzeba było powalczyć, a teleport był przy ścianie tego budynku gdzie teraz się pojawiamy. Dawne to czasy. Dla części forumowiczów to pół życia, albo i więcej :036: .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.