Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Błagam Cię, po polsku proszę 😆 co to za plik wymiany? jak on sie nazywa? gdzie on jest? jak to sprawdzić?

Zgodnie z tym co wyczytałem w google to jest to, i u mnie to wygląda tak, nic nie zwiększałem ani nie zmniejszałem, dodam jeszcze że samsung nie jest dyskiem systemowym

Screenshot 2022-08-19 16-25-12.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Plik wymiany lub plik stronicowania, to element systemowy. Pamiętam, że już kiedyś o nim rozmawialiśmy. Sądzę, że ten odsyłacz do tematu o nim bardziej Ci pomoże niż moje ględzenie.

https://komputerowapasja.pl/plik-wymiany-plik-stronicowania

A tu inny sposób dotarcia do niego.

https://www.youtube.com/watch?v=ZoIJkfygAfI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przydało by się modowi  orzeźwienie w postaci nowych tekstur broni , środowiska , itp . Walka z bossem w laboratorium powinna  w mojej opinii być troszkę lepiej zrobiona , nie oczekuje że nagle na ekranie powinien pojawić się wielki napis "musisz teraz używać specjalnych granatów " , zwłaszcza że pierwszym odruchem jak pojawia się boss  nie jest przeszukiwanie trupów , wystarczyła by notatka , dialog , cokolwiek . Twórca powinien bardziej przyłożyć się do pisania dialogów , czasami dialogi są dziwne skonstruowane ,  pieprzą trzy po trzy ,  i nie wiadomo o co im chodzi . Szkoda że w zakończeniu nie ma napisów ,  lub w spolszczeniu nie ma notatnika z wyjaśnieniem monologu (taka mała uwaga) . Ale i tak gratki @mrozek za spolszczenie 😄😀

 

41881502_S.T.A.L.K.E.R.CallofPripyatScreenshot2022_09.08-19_15_42_85.thumb.png.c7b2b0ce1fd396a7ea96d0acc58b3063.png

Edytowane przez kamilxx2
  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@innowierca  Zanim podmienisz plik fsgame.ltx, to w tym który aktualnie masz w modzie, zobacz w nim ścieżkę do katalogu z zapisami i tam ich poszukaj. Będziesz je mógł przekopiować do katalogu który zrobi ci fsgame.ltx pobrany z #1, spojler instalacja. Przekopiuj również user.ltx, bo inaczej będziesz musiał zaczynać nową grę i na nowo robić ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.