Jump to content

Wybór tła

Agrael

Recommended Posts

• 4 months later...

Drodzy stalkerzy, czy chcemy z okazji świąt zmienić tło strony ? 
Od @Suseł dostałem kilka propozycji:

Spoiler

1600x900_px_christmas_gas_humor_mask_snow_snowman_soldiers-1788215.jpg

mfr75f3kvi641.jpg

Przypominam, że w razie czego każdy użytkownik może samemu zmienić tło. Informacja o tym znajduje się w 1 poście tematu. 

Druga sprawa.. Ustawiamy śnieg ? :) 

--
Dodana została grafika świąteczna od @Meta

Spoiler

unknown.png

• Positive 4

• 1 month later...
13 minut temu, boberm napisał:

Po co robic "choinkę" ... im mnie świecidełek , animacyjek tym lepiej. Surowo , zwięzle , poważnie.....

Ok, tylko zapytałem. Skoro Zona i surowe środowisko, promieniowanie, wszechobecna śmierć i zagrożenie... tylko zapytałem i zasugerowałem się rosyjskimi stronami Stalkera. 

@Agrael@pacjent1972 Specjalnie się nie znam, ale można by spróbować dodać mp4 przekonwertowane na WebM. Nie wiem tylko jak by to wyglądało z obciążeniem/limitem co do wielkości pliku.

@qlkin Przyznam, że dopiero teraz zauważyłam, że nie ma takiego przycisku :D zawsze używam skrótu Ctrl+↑ lub Home w FF, ale nie wiem, czy tak jest we wszystkich przeglądarkach.

Przecież z całego zrzutu dla tła, widać tylko jego dwa boki. Środek zaś jest zasłonięty przez forum. Widzi mi się, że tło powinno być robione specjalnie tak, aby na tych widocznych fragmentach było coś atrakcyjnego, a nie nieistotne fragmenty zrzutu.

A co dotyczy przycisku "skoku" na górę tematu, to on już był, ale przy którymś uaktualnianiu zniknął. Miał być przywrócony, ale się nie pojawił. Był tylko jeden i można go było użyć tylko jak było się na dole strony. Wg. mnie, taki przycisk powinien być pod każdym wpisem, zawsze dostępny.

• Positive 1

@kondotier Słuszna uwaga co do boków, widziałam, że na ap-pro jest to właśnie w taki sposób rozwiązane.

A co do przycisku, to jeśli da się umieścić obrazek, zastanawiałam się nad taką łapką jak przy reakcji dodatniej na forum, ale w jednym kolorze.
Już próbnie ją przerobiłam:

obraz.png

EDIT: Spróbuję też zrobić drugą wersję do wyboru, gdzie ta dłoń będzie odwrócona.

• Positive 4