Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Anatolij napisał(a):

mam problem ze znalezieniem świecy do agergatu zadanie Droga na Jupiter nie mogę isc do garażu cofa mnie a żaden stalker nie che ze mną iść,.

Aby pojawił się dialog o opuszczeniu bazy, u któregoś z towarzyszy należy:

- Porozmawiać z Woźnym na temat potrzebnych rzeczy.

- Znaleźć kanister na terenie bazy.

- Sprawdzić obie ciężarówki.

- Sprawdzić cysternę.

- Poprosić kapitana o możliwość opuszczenia bazy.

Spoiler

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Jeśli po tych zabiegach dialog się nie pojawi, raczej trzeba cofnąć się do wcześniejszego zapisu (najlepiej z przejścia na lokację) i zrobić wszystko od nowa. Nigdy nie miałem z tym problemy, ale w końcu to Zona.

 

  • Dodatnia 1
  • Klimatyczne 1
  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Wam

Dawno temu pogrywałem w Złotą Kule. Była zbuggowana do granic możliwości ale została ukończona z satysfakcją (dziękuje za jej polonizacje). Moje pytanie: jak wyłączyć efekt czarno-białego ekranu w tej odsłonie (systemowo - przez edycje plików, bądź przez konsole). Nie jestem fanem czitów ale niestety nie podoba mi się ten pomysł.

Dziękuje i pozdrawiam

PS. Robicie dobrą robote!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedno z pierwszych zadań pobocznych w "Przygodzie" - Krwiopojcy, mamy ochronić kuriera ale jak zginie to zdobywamy namiary na jego paczkę, napromieniowany obszar z pseudo psami i kilkoma wagonami. Jak w tym modzie jest, paczki trzeba szukać po całym obszarze czy powinna być w miejscu marketa na ziemi? Bo teraz nie wiem czy się nie zrespiła czy gdzieś leży w okolicy?

 

@edit

Dobra jak skończyłem pisać to znalazłem 😁 Trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak chwalę autora za pomysły i to, że potrafi w skrypty to na dziesięć fajnych rzeczy odwala potem coś takiego jak walka z bossem Noe i aż miałem ochotę klawiaturę rozwalić, ja nie wiem jak normalnie można wygrać tą walkę, ja uciekałem na 

Spoiler

dach i potem na rurę biegnącą nad podwórkiem ale i tak mutanty oszukiwały bo wchodziły po drabinie 😁 albo też unosiły się w powietrzu na moją wysokość i respiły się blisko mnie

Spawn pomocników Noego widzę najlepsze wzorce z OP 2 😈

image.jpeg

A tak w ogóle można gdzieś na Zatonie kupić wódkę (mój handlarz z oddziału na razie nie ma) bo zaraz będę grał jak w latach 50 na czarno-biało czy muszę wracać się na Okolice Czarnobyla i kupować u ekipy Czołgisty? Chociaż nie wiem czy zadziała tam opcja zapisz/wczytaj i uzupełni się handlarzowi zapas wódy żeby wyprawa tam miała w ogóle sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - to zadanie jest dosyć upierdliwe. Spawn mutantów + po trafieniu Noego ekran nagle się przechyla.

A Dokowi czasami się nie zmienia asortyment? Już nie pamiętam. Za to kojarzę, że gorzałę znalazłem w jednym ze schowków, chyba łodzi nieopodal dźwigów, ale ręki sobie uciąć nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Dok u mnie został kolegą potwora w bazie wojskowej ;) na poprzedniej lokacji.

No niby miałem sporo zapasu wódeczki nawet ze schowków ale już tyle latam po tej lokacji, że mi się skończyła. No nic na razie przyzwyczajam się do grania monochromatycznego ☺️

O, a kolejny boss Burer znowu prosty jak budowa cepa jeśli chodzi o walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zmusić ruchomą elektrę żeby za mną łaziła po tej stacji antenowej Krug jak u mnie ona sobie siedzi w tym pomieszczeniu w piwnicy z transformatorem i nie raczy ruszyć tyłka jak do niej podejdę to porazi mnie prądem i tyle ale wychodzić z pomieszczenia nie ma ochoty, tam się tylko trochę kręci.

@edit

Raz za mną poszła, a tak to nie chce iść za drzwi.

@edit2

Dobra chyba jakoś mi się udaje ją wywabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Cmentarzysku Pojazdów w tym pierwszym obozie jest kanister z benzyną do generatora bo za chiny nie widzę w składziku.

@edit

Już wiem gdzie jest ale u mnie te drzwi są cały czas zamknięte.

@edit2

A już wiem trzeba po cutscence jak typ ucieka zaraz za nim ruszyć i obejrzeć filmik.

Wtedy drzwi się otworzą.

Jeśli za nim nie ruszymy to drzwi będą zamknięte, a jak np będziemy chcieli wyjść na wysypisko to nas cofnie i tak do obozu, plus przy próbie wyjścia z lokacji wylot na pulpit (próbuje odpalić się cutscenka)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w "Przygodzie" jeszcze lokacje: Czerwony Las, Polesie i Wschodnie Bagna tam się trafia jakoś fabularnie? Są tam jakieś zadania? Czy może tam można się dostać z Cmentarzyska Pojazdów bo tam były jakieś przejścia na inne lokacje ale zapomniałem sprawdzić.

Bo ja teraz jestem na Jupiterze to potem chyba już Prypeć tylko fabularnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W "Przygodzie" mamy uwolnić "sapera" ksywka Barmaley, który ma nam rozminować czy tam wysadzić drzwi do stacji Janów, jak go eskortujemy i zginie dostajemy zadanie żeby zabrać jego ładunki wybuchowe ze schowka z drona za wioską Kopaczi. I tu jest problem bo przy dronie jest jakaś latająca anomalia elektryczna i jak tylko chcemy się zbliżyć do schowka leci do nas, poraża prądem i teleportuje do tyłu. Jak ją przejść? Wyprzedzić nie mogę, z której strony podchodzę to nagle do mnie podlatuje, próbowałem zabić ją ale też nie widzę żeby moje strzelanie coś jej robiło?

Jakieś pomysły?

 

@edit

Za którymś razem jakoś się udało dobiec do schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.