Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier

byłem w tej skrytce nie było tam automatu, materiał nagrany dwa dni temu a gra wygląda kompletnie inaczej niż ta u mnie 

ten youtuber ma jakieś addony? jeśli tak to chcę wiedzieć jakie bo modele broni wyglądają o wieeele lepiej 

Edytowane przez Starika..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Nie wiem jakich zmian dokonano w Remaku. Bo jeśli tylko tekstur, to spolszczenie powinno zadziałać. Ale jeśli dodano jakąś paczkę z wyposażeniem (broń, pacerze), to w najlepszym przypadku opisy będą w robalach, o ile wcześniej mod nie wyleci. Ale spróbować możesz. W nowym katalogu, z nowym skrótem pulpitowym i fsgame.ltx na zapisy w modzie, postaw tego Remaka i nałóż spolszczenie. A nuż się uda :viva:.

Ale jak mi coś świta, strzelbę można było załapać przy pierwszym wejściu na Agro, albo przy powrocie na Bagna z zadaniem zabicia pijawki. Dokładniej nie pamiętam. A lepszą rzeczą od strzelby, są noże do rzucania. Przy trafieniu nawet na sporą odległość 100% skuteczność na mutanta czy NPCa. Tym bardziej, że z trupów możesz je odzyskiwać i masz je na okrągło. Trudniej jest znaleźć te, którymi się chybiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Pobranie tego Remaka niczym nie będzie się różnić od pobierania innych modów, z ich strony.

Wejdź na tę stronę: https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_globalnye_modifikacii/upavshaja_zvezda_chest_najomnika_kh64_ogsr/136-1-0-3220

Znajdź zegar i odczekaj te sekundy które odmierza.

1.thumb.jpg.e5cfe78556eff755254c7a643f8db2a0.jpg

Po odliczeniu automatycznie wskoczy pobieranie.

2.thumb.jpg.9992e35b3fa722dcfe1ce7d5c554d688.jpg

Z Yadeksa, Google i z torrenta. Pobierasz skąd chcesz. Paczkę wypakowujesz do katalogu poza dyskiem systemowym i robisz skrót na pulpit od silnika. Silnik jest bin_x64\xrEngine.exe 

Zapisy będą w kat _appdata_  . Można dodać patch na mroczną pogodę. Nic nie piszą o podstawce, możliwe że jest to komplet.

Jakie są zmiany, to sobie przetłumacz translatorem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier tylko nie rozumiem czym tak na prawdę jest ten remake

chcę uzyskać efekt taki jak na filmie, który mi pokazywałem  inne tekstury itd, mod już mam zainstalowany i śmiga 

sugerujesz mi aby zainstalować mod od nowa, wrzucić spolszczenie i zapisy? bo troche mi się już wszystko miesza 

w dodatku to jest 7.5gb, więc nie wiem czy warto a tym bardziej jak do tego podejść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Linka do strony moda wziąłem spod filmiku #1. Ten gameplayer zawsze tak robi, że daje naprowadzenie na pobieranie moda którego ogrywa. O zmianach poczytaj ( z translatorem ) na stronie moda. Cała litania.

Po postawieniu moda, eksperymentalnie nałóż spolszczenie. Ale musisz zacząć nową grę. Gra na nowym silniku nie przyjmie starych zapisów.

Z wstawianiem spolszczenia będziesz testerem. I wątpię, aby ktoś chciał się wziąć za dostosowanie spolszczenia ( jest nowy detektor ), a Yurek co spolszczenie moda zrobił, od dawna nie uczestniczy w życiu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@urwiskrecikSiemka. Znalazłem Ci takie coś:

UGHNruspoststalkermods.png.bafaff44802be929d05cb53e4f31224f.png

https://stalker-gamers.ru/forum/145-961-30

Lekko wyrwane z kontekstu, ale zrozumiesz.

"Ile razy ten epizod nie przechodziłem, ale ani razu nie zdarzyło się żeby (on) ginął. Spróbuj walić po obu z daleka, aby GG nie znajdował się w ich polu widzenia, z reguły najpierw walimy do tego z prawej strony, a następnie próbujemy opcji z lewej strony, Zawsze miałem SWD ze sobą, było walone prosto w głowę, czy gdzie bądź, kładł się i zadanie na zranienie się zamykało. Krótko mówiąc, patrz przez optykę, jeśli zachwiał się ("przygiął się"), to szansa na zranienie jest nieduża, a jeśli nadal stoi (w stanie spokoju), to znaczy powinno się udać."

Powodzenia.

Ps. Też stamtąd: sama treść, autor DarkThunder (czuć, że ogarnięty):

"Miałem podobny problem. Rozwiązałem go w następujący sposób: zabijam pierwszego, idę równolegle do ogrodzenia do dziury w nim, wchodzę za budkę i zapisuję (grę) przez menu, a następnie strzelam do kaprala, z wintoreza lub innej broni z tłumikiem, wystarczy 1-2 strzały z rzędu w nogę. Spróbuj może się uda."

Edytowane przez qlkin
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumialem ale swd nie mam bo wywalilem haha bede próbowal z czegos innego.

 

EDIT: Udało mi się, zabiłem tego co siedzi i celuje z lewej strony a później strzeliłem prosto w łeb kaprala z gaussa po czym zapisałem się i wczytałem, można zamknąć już temat   

 

Dzięki za pomoc @qlkin i @tom3kb

Edytowane przez urwiskrecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie znajdę bunkier na CEA2, powinnościowcy wysadzili ciężarówkę i wyskoczyła rozmowa że mam się zgłosić do bunkra szukałem, szukałem i nie mogę znaleźć.

 

EDIT: znalazłem tylko teraz mam przejebane z sarkofagiem....

Edytowane przez urwiskrecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@urwiskrecik jak pamiętam, to promieniowanie jest tylko tak mocne w rejonie drabinki, więc należy go jak najszybciej opuścić. I chyba ( już dokładnie nie pamiętam ) pójście w prawą stronę korytarza spowoduje szybsze jego zniknięcie-osłabienie. Trzeba pokonać trochę dłuższą drogę, a przy okazji wytłuc więcej monolitowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Problemy fabularne
  • Agrael odblokował(a), podpiął/eła, promował(a) i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.