Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jestem w Barze, mam już zebrane wszystkie dokumenty i chcę iść na Radar. Zgodnie z poradnikiem chciałem dostać kwest Pierwszy Kameleon. Niestety agent MI-5 nie ma zamiaru ze mną rozmawiać. Polazłem sam- przy helikopterze nie spawnują się ani Kameleon, ani Nińdż,a ani snorki. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i znalazłem przyczynę braku dialogu na Pierwszy Kameleon. Oto ona:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Pierwszy screen to wersja Rus gdzie za 4 arty dostaniemy kolejną informację a drugi screen to wrsja PL ten sam zapis i ten sam dialog, a jednak całkiem inny. Gdzieś zakradł się błąd. Nie myli się tylko ten - co nic nie robi. :thumbsup:

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii co zrobić...Jestem w trakcie zadań początkowych..tzn. Woronin, Pliczko, dziwczyna..przewodnik zwraca uwagę by nie zabierać rzeczy na które nie ma się zadania. Trochę do bani to rozwiązane..po co spawnują się rzeczy, jeżeli nie wolno ich zbierać. W Dolinie Mroku są dokumenty (raport o mutacji) w skrzynce jednego z domów zabrać, czy nie ? W x-18 na dole jest pendrive w niebieskiej skrzynce..to samo pytanie ? Dokumenty obok wejścia zabrałem i sugerują wycieczkę na Agroprom...iść, czy najpierw do Baru zdać wszystkie trzy zadania. W podstawce zawsze był obowiązek marszu na Kordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii co zrobić...Jestem w trakcie zadań początkowych..tzn. Woronin, Pliczko, dziwczyna..przewodnik zwraca uwagę by nie zabierać rzeczy na które nie ma się zadania. Trochę do bani to rozwiązane..po co spawnują się rzeczy, jeżeli nie wolno ich zbierać.

W Dolinie Mroku są dokumenty (raport o mutacji) w skrzynce jednego z domów zabrać, czy nie ?

W x-18 na dole jest pendrive w niebieskiej skrzynce..to samo pytanie ?

Dokumenty obok wejścia zabrałem i sugerują wycieczkę na Agroprom...iść, czy najpierw do Baru zdać wszystkie trzy zadania. W podstawce zawsze był obowiązek marszu na Kordon.

Bierz w danej lokacji co się da. Ja 2 razy przechodziłem i za pierwszym na wariata kosiłem co popadnie i doszedłem do MW, za drugim jak Pan Bóg przykazał i efekt mam ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem zbieram wszystko co wpada mi w ręce. Poszedłem do Baru zdać trzy zadania i dobrze bo zadanie u Woronina jakieś krótkie jest. Trochę jeszcze i by mi przepadło. Idąc normalnie od wejścia do Baru zadanie nie zaliczało się po dotarciu na mostek tam gdzie są psy, musiałem galopem biec od autozapisu by zdążyć. Wiem, że to przypadek ale tak było. Może ktoś podpowie gdzie szukać tego Rudzielca z dokumentami. Według PDA Hantera ma być na Kordonie. Zabiłem na Kordonie już z 50-ciu bandytów, a tego jak niema tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja spotkałem Rudzielca w Kordonie , a dokładniej na ATP spotkanie było dość krótkie i Rudzielec go nie przeżył ;p Miał przy sobie białą walizeczkę z dokumentami UHSF Nr2 .A teraz moje pytanie na Magazynach Wojskowych w bazie powinnśmy spotkać Striełoka ? bo u mnie go nie ma .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja spotkałem Rudzielca w Kordonie , a dokładniej na ATP spotkanie było dość krótkie i Rudzielec go nie przeżył ;p Miał przy sobie białą walizeczkę z dokumentami UHSF Nr2 .A teraz moje pytanie na Magazynach Wojskowych w bazie powinnśmy spotkać Striełoka ? bo u mnie go nie ma .

Dostaniesz kwest na Striełoka. Raczej szukałbym go na Agropromie a nie na Magazynach Wojskowych, taka mała sugestia. :tongue:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Může mně někdo napsat co je to za artefakt "Upiorny kulebiak" a kde se vyskytuje?.Je to pro toho agenta.Už jsem našel skoro všechny druhy ale "Upiorny kulebiak" nemám.

Malakas:

Ten Rudzielc se objeví na Kordonu v ATP až když projdeš Agroporm a vezmeš PDA velitele.

//

Może mi ktoś powiedzieć co to za artefakt..Upiorny Kulebiak ..i gdzie się spawnuje ?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zostawiłem grę bo format załatwił PC, ale zachować zapisy to święta sprawa. Dwie sprawy...

Temat Rudzielca...Po znalezieniu PDA u Najemników i laptopa u dezertera na Agropromie poszedłem do Baru oddać laptop i zabrać nagrodę. Później na Kordon i Rudzielca nie było.

Cofnąłem grę do Agropromu i poszedłem w normalnej kolejności, czyli od razu według wskazówki na Kordon. Rudzielec był na ATP. Może to przypadek, ale piszę tak na wszelki wypadek.

///

Druga sprawa...

Jeżeli nie chcecie kwiatów i zieleni na lokacjach to można wykorzystać paczkę tekstur z forum AMK...zmienia glebę i roślinność na bardziej klimatyczną.

Jeżeli ktoś się zdecyduje należy wrzucić obowiązkowo obydwie poprawki do gamedata...jedna będzie powodować błędy.

Link...http://narod.ru/disk..._threat.7z.html

Link...http://narod.ru/disk..._threat.7z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.