Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Po co Ci trainer? W tym modzie jest tyle sprzętu do sprzedania i odnalezienia, że głowa mała. Wystarczy wykonywać misje i "złomu" w plecaku jest bardzo dużo. Żaden spawner lub inne dziwo nie działa z Priboi Story. Moim zdaniem nie jest to do niczego potrzebne. Mod jest intrygujący, i warty uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do X-18 potrzebne są tylko 2 kody. Do pierwszych i trzecich drzwi. Te w środku są otwarte (wystarczy nacisnąć F) Edit: Wstawiłem końcowy patch. Kilka słów o zakończeniach moda. Pierwsze - zakończenie jest takie jak we wszystkich dotychczasowych wersjach Priboia - w Elektrowni wsiadamy do śmigłowca. Drugie - podczas torowania sobie drogi do śmigłowca, przy jednym trupie znajdujemy PDA, a w nim wiadomość o Leśniku. Idziemy na Kordon i odnajdujemy Leśnika (fałszywego, który zaraża nas wirusem). Podczas rozmowy zgadzamy się przystąpić do Świadomości-Z. Trzecie - Podczas rozmowy z Leśnikiem nie zgadamy się na jego propozycję i zabijamy go. Czwarte - Podczas rozmowy z Leśnikiem nie zgadamy się na jego propozycję i uciekamy. Odszukujemy prawdziwego Leśnika, który daje nam jedną część odtrutki, a po drugą wysyła nas na MW. Niby nic trudnego, ale goni nas czas i dotychczasowi przyjaciele są wrogami, a wrogowie przyjaciółmi.

Edytowane przez smox
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohužel tuto modifikaci asi nedohraji. Začal jsem 3x a 3x skončil na tomto úkolu: "Znajdź Notatki Ducha. Striełok i Duch przez pewien czas ukrywali się gdzieś na obszarze Magazynów Wojskowych, ale później Striełok odszedł zostawiając Ducha samego. W zeszłym roku stalker zwany Naznaczonym znalazł ciało Ducha w laboratorium X16 w Jantarze. Co on tam robił? Musimy znaleźć jego notatki, ale gdzie szukać? Powinieneś sprawdzić ich starą kryjówkę we wsi niedaleko Magazynów Wojskowych, albo przepytaj Barmana, być może on coś wie na ten temat." List najdu na MW v bedně ve vesnici ve sklepě,ale když jej vezmu hra padne.Výpis logu je čistý bez záznamu. Po prvé jsem bral všechny listy v úkrytech,po druhé jen hlavní a po třetí jsem před každým přesunutím listu nebo flešky hru nahrál a v případě že se úkol nesplnil tak jsem nechal věc na místě. Bez tohoto mně další ůkoly nenaskočí a já mohu jen chodit sem a tam bez cíle. Nestalo se to někomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Dolinie mroku po zabiciu snajpera z grupy południe i w czasie rabowania jego zwłok błąd zatrzymuje się wszystko ekran pozostaje nie ruchomy restart kompa i logo z takim błędem:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : e_entity
[error]Function	 : xrServer::Process_event_reject
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamexrServer_process_event_reject.cpp
[error]Line		 : 12
[error]Description : entity not found. id_parent=0 id_entity=17666 frame=50871
stack trace:

Następny błąd na wysypisku :


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()
[error]Function	 : CPhraseDialog::SayPhrase
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamePhraseDialog.cpp
[error]Line		 : 140
[error]Description : No available phrase to say, dialog[gar_dramm_novice_start]
stack trace:

Reinstal gry i moda i cały czas wyloty z powodu broni teraz znowu jak nie snajperka to jakiś automat co jest zgrane.:Ten błąd na Agropomie


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : 0
[error]Function	 : CUICellContainer::FindFreeCell
[error]File		 : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGameuiUIDragDropListEx.cpp
[error]Line		 : 508
[error]Description : there are no free room to place item
stack trace:

Tłumaczenie z translatora

nie ma wolne miejsca na umieszczenie elementu

jakie miejsce.?

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że z nandu plik został usunięty. Nie wiem czy nie mam gdzieś pozostałości po stalkerze 1.6 dysk na którym był zainstalowany sformatowałem i przepuściłem przez cclener`a .

Z drugiego linka plik instalacyjny waga 1,06 GB.

Dolina Mroku Bandyta ma w ekwipunku AK47 dałem funkcję weź wszystko i wypad na pulpit z takim błędem:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : e_entity
[error]Function	  : xrServer::Process_event_reject
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamexrServer_process_event_reject.cpp
[error]Line		  : 12
[error]Description   : entity not found. id_parent=0 id_entity=16847 frame=52174
stack trace:

Ktoś pisał o jakiejś czarnej liście przedmiotów gdzie ona jest spróbuję ją skonfigurować mam już dość tych wylotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przez ImageBeam. Wstawianie fotek z ImageBeam...instrukcja @Malakasa. 1...wejdź na stronę serwera 2...kliknij Basic UPload 3...w tabeli masz wiele pozycji dla fotek klikaj ...Wybierz 4...wskaż miejsce gdzie masz foto do wysłania 5...na dole strony serwera wybierz wielkość miniatury...300x300 6...wybierz FAMILY SAFE content 7...kliknij Upload i poczekaj na wysłanie fotki 8...wklej do postu BB-Code z lewej..wkleja się bezpośrednio jak tekst..bez klikania w linki w edytorze postu. Możesz też wysłać mi na maila - smox@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wylotów....nie pamiętam moda który miał ich tak mało jak wersja 1.4, ale nie u każdego jednak jest tak samo. Jeżeli podmieniasz pliki, a potem narzekasz i piszesz na forum, że podstawka jest zepsuta bo ma pozostałości z innego moda to niema się czemu dziwić. Nie trudno postawić nową podstawkę i wgrać czysty mod by ukończyć grę spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malakas pisałem że zrobiłem format dysku na którym miałem zainstalowaną wersję 1.0006 kilku krotny reinstal gry i moda nawet dzisjaj na samym początku przy rozmowie z dowódcą posterunku wylot . PO załadowaniu gry gg nie mógł wziąść aksu po żołnierzu który zginął na minie nie pisałem że podstawka jest zepsuta.

Edytowane przez kmicic0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmicic - ten mod jest naprawdę stabilny. Nawet na moim, kiepskim sprzęcie nie miałem wylotów. Jeżeli już, to z mojej winy, gdy z rozpędu wcisnąłem "weź wszystko" z trupa. W tym modzie nie zbiera się każdej broni z trupów. Lepszą broń można kupić, znaleźć w schowku lub otrzymać za wykonanie zadania. Wydaje mi się, że może źle Ci się coś pobrało, źle wypakowujesz albo źle instalujesz. Jestem pewien, że wina leży po twojej stronie, a nie moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO załadowaniu gry gg nie mógł wziąść aksu po żołnierzu który zginął na minie nie pisałem że podstawka jest zepsuta.

Sorki może coś źle zrozumiałem, jednak mod ma kilka innowacji tak z bronią jak i zbieraniem dokumentów więc może tam coś koliduje. Nie używamy przycisku weź wszystko jak pisał @smox, nie zabieramy dokumentów ze schowków na które nie ma jeszcze zadania itd. jest tego sporo i warto poczytać opis moda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt sam pamiętam kilka takich sytuacji gdy zabierając karabin z podłoża mod wypadał. Jest chyba nawet jeden rodzaj broni który robi taki błąd. Wystarczyło tego nie robić i nic się nie działo. Musisz się przyzwyczaić do tego, że to nie mod dla zbieraczy. Tutaj zawartość plecaka się nie liczy..chcesz dobrą pukawkę to ją znajdziesz w schowku lub dostaniesz za zadanie..ale typowe kolekcjonowanie broni z poległych odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.